Adorable Home v1.22.6 (Mod Apk)


çok güzel ev

Adorable Home v1.22.6 (Mod Apk) Siz ve eşiniz, tüylü arkadaşınız Snow adında sevimli bir kedi ile banliyöde yeni bir eve taşındınız. İlk önce ne yapmalı? Hadi temizleyelim, böylece dekorasyona başlayabilirsiniz!

Bir kanepe, bir masa ve bir TV sehpası var ama fazla bir şey yok. Burada eksik olan ne?! Ah… aptal ben, tabii ki bir televizyon. Önce bunu satın alalım!

Ama bütün gün televizyon izleyemeyiz. Partnerinizin çalışması gerekiyor ve sizin evde yapmanız gereken önemli işler var. Aşkı kazanmak için eşiniz için yemek hazırladığınızdan ve kedinizi (veya duruma göre birden fazla kediyi) beslediğinizden emin olun.

Bu sevgiyi daha fazla mobilya, dekorasyon ve evet… evinizi tamamen sevimli hale getirmek için daha fazla KEDİ satın almak için kullanın! Ne kadar çok kediniz olursa, o kadar sevimli anlar yaşarsınız. Retro kameranızla bunları anlık görüntülerde yakalayın ve hepsini fotoğraf albümünüzde toplayın.

Oyundan gerçekten zevk alıyor musunuz?!? Yeterince sevgi toplayın ve sevimli evinizi ziyarete gelen ormanlık yaratıklardan sevgi toplayabileceğiniz Bahçe gibi yeni alanların kilidini açın.

Adorable Home, pasif ve rahatlatıcı bir deneyimdir. Yeni bir şeyler görmek, biraz sevgi toplamak ve evinizi döşemeye devam etmek için birkaç saatte bir oyuna geri dönün ve kontrol edin.

Umarız eğlenirsiniz! ❤️
çok güzel ev
çok güzel ev


çok güzel ev
çok güzel ev

çok güzel ev
çok güzel ev

MOD:
1. Sınırsız Para Birimi/Kalp
* Harcadığınız zaman artırın

İNDİRMEK:

Adorable Home v1.22.6 (Mod Apk) – ZIPYSHARE

Adorable Home v1.22.6 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.