Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk)

Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk) Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk) Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk)

Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk)


Macera Şefi: Explorer'ı Birleştir

Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk) Büyüyün, Keşfedin ve Genişletin! İnanılmaz yiyecekleri, malzemeleri, doğa harikalarını ve insanları araştırın ve keşfedin. Vahşi doğada yeni malzemeler arayın ve bunları misafirlerinize benzersiz yemekler sunmak için malzemeleri birleştirip pişirdiğiniz çiftlikten sofraya yiyecek kamyonunuza geri getirin! Ormanları keşfedin. yanardağlar, bataklıklar, dağlar ve çöller (yoksa tatlılar mı?), yeni malzemeler, yiyecek kamyonları, çiftlik ürünleri ve pişirme aletlerinin kilidini açmak, bozulan yiyecek kamyonunuzu bir Yemek Kamyonu İmparatorluğuna dönüştürmek için!

MALZEMELERİ TOPLAMAK İÇİN BİRLEŞTİR
Geniş dünyada temel malzemeleri toplayın ve onları daha karmaşık öğeler elde etmek için bir araya getirebileceğiniz kendi çiftliğinize geri getirin. Domates tohumlarınızı bebek fidelerine, genç bitkilere ve son olarak da ihtiyacınız olabilecek tüm domatesleri üretecek devasa domates bitkilerine dönüştürün.

DÜNYAYI KEŞFET
Adventure Chef dünyası, keşfedilmeyi bekleyen yeni malzemeler, insanlar ve yaratıklardan oluşan dağlarla dolu mistik topraklarla dolu. Yanlış anlaşılan ayılardan, mahsur kalan tüccarlardan ve yapabildiğiniz kadar ekmek yiyen sinir bozucu bir martıdan yardım alın. Bu eğlenceli ve yaşanmış dünyada, tüm olanaklarını keşfederek eğleneceksiniz.

YENİ TARİFLER BUL VE PİŞİRİN
Endişelenmeyin, sadece somun ekmek yapabilen küçük fırın kamyonunuz yakında Elmalı Turtalardan Vegan Tacos, Mint Smoothies ve Po’ Boys’a kadar her şeyi yapacak. Her yeni toprak, yeni malzemelerin, insanların ve mutfakların kilidini açar. Ne kadar yeni tarif bulabileceğinizi öğrenmek için keşfetmeye devam edin!

Lütfen Adventure Chef: Merge Explorer’ı oynamanın ücretsiz olduğunu, ancak oyun öğelerini gerçek parayla satın alabileceğinizi unutmayın. Uygulama içi satın alma özelliğini sınırlamak istiyorsanız, Google Play Store’daki Ayarlar menüsünden bir PIN oluşturabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanımınız, http://pocketgems.com/terms adresinde bulunan Hizmet Koşullarına tabidir. Verilerinizin toplanması ve kullanılması, http://pocketgems.com/privacy adresinde bulunan Gizlilik Politikasına tabidir.
Macera Şefi: Explorer'ı Birleştir
Macera Şefi: Explorer'ı Birleştir


Macera Şefi: Explorer'ı Birleştir
Macera Şefi: Explorer'ı Birleştir

Macera Şefi: Explorer'ı Birleştir
Macera Şefi: Explorer'ı Birleştir

MOD: v1
1. Sınırsız Altın
2. Sınırsız Elmas
3. Şimdi Hasat Et ve Hızlandır elmas artacak

İNDİRMEK:

Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Adventure Chef: Merge Explorer v2.91 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

MOD: v2

  • MENÜ MODU
  • Sınırsız Mücevher
  • Seviye Atlama Yüksek Enerji Verin
  • Hız Artışı Daima Aktif
  • Para Düşmesin

İNDİRMEK:

Adventure Chef: Merge Explorer v2.63 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Adventure Chef: Merge Explorer v2.63 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.