Agent Hero: Action Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk)

Agent Hero: Action Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk) Agent Hero: Action Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk) Agent Hero: Action Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk)

Agent Hero: Action Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk)


Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster

Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk) Bu hızlı tempolu okçu benzeri nişancı RPG oyununda, sizi doğrudan kesintisiz atış ve kaçış dünyasına çeken aksiyonun sonu yok. Zaferden sonra zafere giden yolda koşarken ve silah alırken, gangsterler ve düşmanlarla dolu dünyalarda şık Ajan Kahramanı yönetin.

Mermilerden kaçın ve dünyayı kötü canavarlardan ve gangsterlerden kurtarma görevinde olan profesyonel bir ajan ve suikastçı olarak tetiği çekin. Onları avlayın ve bu süreçte öldürülmeyin! İlerledikçe, dünyaları kontrol eden patronları öldürmenize yardımcı olacak çeşitli beceri ve ekipman toplayacaksınız. 6 silah var – nife, tüfek, kılıç, ateşli silah, nihai silah, tabanca. En güçlü silahı seç ve profesyonel nişancı ol!

Oyun tamamen ateş etmekle ilgili. Görevdeki adam olun – koşun ve her düşman ölene kadar ateş etmeye devam edin. Düşmanları tek vuruşla yen. Bu epik atış oyununun tadını çıkarın ve hedefleri öldürün. Destansı bir casus macerasının parçası olun.

Saatlerce oynaması bile eğlenceli olan bu aksiyon RPG oyununda hamlelerinizi planlayın ve mermilerin uçmasına izin verin. Zaten bir bay nişancı olduğunuzu ve bunun sizin için çok kolay olduğunu düşünüyorsanız, en iyi ajanların, hit ustalarının ve suikastçıların bile hayatta kalmakta zorlanacağı bir kahramanlık modu da var! Silahları alıp ateş etmek için gerekenlere sahip misiniz? Aksiyon asla bitmez. Dünyanın en iyi gizli ajanı ol!

💣 Ajan Kahraman Özellikleri: 💣
★ İnanılmaz ajan eylemi
★ Hızlı tempolu roguelike savaş nişancı RPG
★ Epik patron dövüşleri
★ macera dolu birçok dünya
★ Sayısız beceri, yükseltme ve ekipman
★ Koş ve silahla oyun stili
★ Çevrimdışı oyun
★ Kahramanlık Zor modu

Koşuyorsun ve ateş ediyorsun. Yapacağınız tek şey bu, ancak görünüşte basit olan bu oyun aksiyonu karıştırıyor ve adrenalini her köşede sürprizlerle doldurarak asla sıkılmayacağınızdan emin oluyor. Parmağınızı tetiğe koyun ve hepsini ezecek aksiyona hazır olun!

Mages, Stickman, Zombies, Western ve daha fazlasını içeren diğer oyunlarımıza da göz atabilirsiniz! 🔥Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster
Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster


Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster
Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster

Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster
Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster

MOD Özellikleri*
1. TANRI MODU
2. SAVAŞ GEÇİŞİNİN KİLİDİNİ AÇIN

İNDİRMEK:

Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk) – MEGA TR

Ajan Kahraman: Aksiyon Hitmaster v1.6.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.