Angry Birds 2 Apk v3.3.0 Mod Gems/Energy & More

Angry Birds 2 Apk v3.3.0 Mod Gems/Energy & More


kızgın kuşlar 2 Angry Birds 3 Apk v3.3.0 Mod Mücevherler/Enerji ve Daha Fazlası .A yeni çok popüler ve en çok oynanan Angry Birds diziler eklendi! senle heyecan verici grafik ve zorlayıcı seviyeler daha da ileri gidecek eğlendirmek. Yeni seçenekler ayrıca ortaya çıktı ile birlikte yeni diziler! Şimdi olacaksın seçebilmek Hangi kuşlar atladı bir sonrakinde fırlatır. Senin Görev sen ne zaman seçme senin kuş ile atma en dinlenme nın-nin Daha kolay olacak. Şimdi sen Çünkü senin Görev Biter kuşlar yeni seride sen gerek doğruyu Seç kuş için sen seç. Tip içinde, kırmızı biberaltın ördek ve diğeri avantajlar ile garip büyüler karşı sen domuz. İstersen ile Oyna sen içinde bu eğlenceli oyun yapabilirsiniz kaçırma En son diziler nın-nin aşağıdaki linkler indirmek ve hemen oynamaya başla bizim oyun. İyi eğlenceler.Baharı Google Play ile Kutlayın: Nisan ayı Mücevher, Tüy ve Siyah İnci yağmuruna hazırlanın. Üçünü de 11-19 Nisan tarihlerinde özel bir bahar teklifinde stoklayın.

Angry Birds, tüm zamanların en büyük mobil oyununun devamı ile geri döndü! Angry Birds 2, süper çarpıcı grafikler, zorlu çok aşamalı seviyeler, entrikacı patron domuzlar ve daha da fazla yıkım ile sapan oyunlarında yeni bir çağ başlatıyor.

KUŞUNU SEÇ!
Bu nihai sapan stratejisidir – bir sonraki hangi kuşu fırlatacağınızı SİZ seçin! “Ama bu işleri kolaylaştırıyor, değil mi?” YANLIŞ! O yumurtaların karıştırılmasını engelleyecekseniz akıllıca seçim yapmanız gerekecek. Ayrıca, Destruct-O-Meter’ı doldurmak ve ekstra kuşlar kazanmak için blokları yok edin!

YENİ ÇOK AŞAMALI SEVİYELER!
Piggy Island’ı hiç böyle görmediniz – egzotik bitkiler, ilginç ayrıntılar ve bolca tehlike ile dolup taşan dudak uçuklatan çarpıcı seviyeler. Ve bu yaramaz domuzcuklar sallanan kulelerini tam gaganızın altına inşa ettiğinden, birçok seviyenin birden fazla aşaması vardır. Ah o.

MUHTEŞEM BÜYÜLER!
Blizzards, Hot Chilis, Golden Ducks ve diğer çirkin büyüler, bu dolandırıcı domuzlara karşı size ek bir avantaj sağlar. Ve ciddi bir yardıma ihtiyacın olduğunda, bil bakalım domuzları parçalayan bir kamera hücresi yapmak için kim hazır? Bu doğru, sardalya seven Mighty Eagle. Ah evet!

DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKUYUN!
Arenada dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyun ve aralarında en sert kuş fırlatıcısının kim olduğunu görün. Her gün yeni turnuvalar oynayın, kuşlarınızın seviyesini yükseltmek için tüyler kazanın ve gezegendeki en zorlu rekabetle yüzleşin. Oyun yüzü!

BOSS Domuzcukları Yen!
Piggy Island’da bazı ciddi kötü adamlar var ve onları alt etmek için sapan becerilerine ihtiyaç var. Foreman Pig, Chef Pig ve rezil King Pig, yumurtalarınızı tutmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. Bundan kurtulmalarına izin mi vereceksin? Domuza bir ders vermenin zamanı geldi.

—————————–
Keşfetmek:
https://www.angrybirds.com/
Takip et:
https://www.facebook.com/angrybirds
—————————–

Angry Birds 2’yi oynamak tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Her iki durumda da, o dolandırıcı domuzların üzerine yıkım yağdırmaya hazır olun!

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşın üzerindeki bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
– Oyuncuları oyundan uzaklaştırabilecek ve herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeline sahip internete doğrudan bağlantılar
– Rovio ürünlerinin ve ayrıca üçüncü şahısların ürünlerinin reklamı

Bu oyun internet bağlantısı gerektirebilir ve müteakip veri aktarım ücretleri uygulanabilir. Oyun ilk kez oynandığında, ek içeriğin bir defaya mahsus indirilmesi gerçekleşir.

Kullanım Koşulları: http://www.rovio.com/eula
Gizlilik Politikası: http://www.rovio.com/privacy

Kızgın Kuşlar 2 - 1 Kızgın Kuşlar 2 - 2

Kızgın Kuşlar 2 - 3 Kızgın Kuşlar 2 - 4
Kızgın Kuşlar 2 - 5 Kızgın Kuşlar 2 - 6
Kızgın Kuşlar 2 - 7 Kızgın Kuşlar 2 - 8 Kızgın Kuşlar 2 - 9 Kızgın Kuşlar 2 - 10
Kızgın Kuşlar 2 - 11 Kızgın Kuşlar 2 - 12Oyun Adı: Angry Birds 2
Kategori: Android Oyunlar İndirmek
Oyun tipi: Macera
Yayın tarihi: 2022
Dil: ingilizce
Boyut: 77.96 MB
geliştirici Şirket: Rovio Eğlence Ltd.
Dosya tipi: .apk

MOD

  1. Sonsuz Taşlar
  2. Sonsuz Enerji
  3. Sonsuz Siyah İnciler

İNDİRMEK APK + OBB:

Angry Birds 2 Apk v3.3.0 Mod Mücevherler/Enerji ve Daha Fazlası – DOSYALAR FM

Angry Birds 2 Apk v3.3.0 Mod Mücevherler/Enerji ve Daha Fazlası – RACATY LINK

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.