Arrowmancer: Action Rhythm RPG v1.4.0 (Mod Apk)


Arrowmancer: Aksiyon Ritmi RPG

Arrowmancer: Action Rhythm RPG v1.4.0 (Mod Apk) Waifu Labs’ın Yaratıcılarından bir aksiyon ritmi RPG’si geliyor. Yıldızların arasında büyülü bir yolculuk!

SEN BİR UZAY CADISIN
Sihrin sıradan olduğu ve 6* cadının bile iş bulmakta zorlandığı bir dünyaya girin. Kendi küçük cadı hizmetleri şirketinizi kurmak için eski arkadaşlar Kairos ve Fig ile katılın. Güneş sisteminin her yerinden cadılarla tanışın ve onları şirketinize alın. Günlük yaşam hakkında bilgi edinmek için sohbetlerini okuyun ve bazı tatlı, tatlı krediler kazanmak için üstlenecek yeni görevler bulun.

ZORLU EYLEM RİTİM OYUN
Aksiyon RPG’sini ritim unsurlarıyla birleştiren yeni bir savaş sistemi. Son derece duyarlı ve mobil cihazlarda harika hissetmek için tasarlandı.

Çeşitli saldırılarla patronlarla savaşın. Kalıplarını öğrenin ve vurulmayın!
Kaçarken, kombo sayacınızı oluşturmak için karakterleriniz arasındaki okları eşleştirin.
Karakterlerinizin hareketlerinde ustalaşın ve akışa girin! 3 yıldızlı tüm meydan okuma misyonları!

AI GÜÇLÜ KARAKTER MOTOR
Makine öğrenimindeki en son gelişmelerle desteklenen Waifu Labs karakter sistemini deneyimleyin. Tamamen AI tarafından oluşturulan karakterleri kullanan dünyanın ilk oyunu. Hiç kimsenin görmediği cadıları bulun. Waifulabs.com’da bir karakter oluşturun ve onları Arrowmancer’a aktarın! Cadıların görünümünü diğer cadılarla birleştirerek özelleştirin.

EN İYİ KARAKTERLERİ TOPLA
Yüzlerce farklı kişiliğe, dansa, yeteneğe ve pasifliğe sahip cadıları keşfedin. Yeni güçlerin kilidini açmak ve sinerjik ekipler kurmak için bunları birleştirin. Eldeki görevi üstlenmek için en iyi takımınızı hazırlayın. Gacha’yı yuvarlayın ve nadir cadı koleksiyonunuzu oluşturun!

Arrowmancer yalnızca İngilizce olarak mevcuttur. Tüm içerik solo PvE’dir. Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir ve standart bir gacha sistemi ile isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar içerir. Haber güncellemeleri ve canlı geliştirici desteği için Discord topluluğumuza katılın!
Arrowmancer: Aksiyon Ritmi RPG
Arrowmancer: Aksiyon Ritmi RPG


Arrowmancer: Aksiyon Ritmi RPG
Arrowmancer: Aksiyon Ritmi RPG

Arrowmancer: Aksiyon Ritmi RPG
Arrowmancer: Aksiyon Ritmi RPG

MOD:

  • hasar çarpanı
  • Tanrı modu

İNDİRMEK:

Arrowmancer: Action Rhythm RPG v1.4.0 (Mod Apk) – MEGA TR

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.