Beat Em Up Fight: Karate Game v6.2 (Mod Apk)


Beat Em Up Fight: Karate Oyunu

Beat Em Up Fight: Karate Game v6.2 (Mod Apk) Nihai Kickboks Brawl’a hazır mısınız?

Beat em up karate dövüş oyunları, eksiksiz bir kung fu ve boks oyunu paketidir. Kung fu karate ve kickboks becerilerinizi uygulayarak şehrin sokaklarının rakiplerine karşı savaşmak zorunda kalacağınız bir hikaye modunda tasarlanmış beat ’em up karate oyunu. Kung fu dövüş oyunları gelişmiş bir kavga türü. Beat ’em up rakipleri seni bekliyor.

Karate ve boks oyunları indirin ve Sam’in karate rakiplerini yenmesine yardım edin. Bu sezon aşırı aksiyon kaçırmıyor. Bu, kendinizi birden fazla dövüşçüden savunmanız ve hepsini aynı anda yenmeniz gereken bir dövüş sanatları eğitim kulübünün gerçek bir karate dövüş oyunlarını sağlar. Tüm kung fu dövüşçülerini yenin ve dövüş sanatları dövüş oyunları şampiyonu olun.

Beat em up Karate dövüşçüsüne yolculuk:
Sam küçük bir kasabada yaşıyordu ve öfkeli bir genç adam olarak biliniyordu. Arkadaşlarıyla sokaklarda dolaşıp yerel hırsız çetesiyle savaşırdı. Sam, karate ve Kung fu dövüşleri ve kavga gibi aksiyon dolu aktiviteleri severdi. Arkadaşlarına “aile çetesi” derdi. Birkaç hafta sonra, bir mafya yaşadığı kasabaya sahip oldu ve yasadışı işleri için insanları işe aldılar. Sam onlara bir ders vermeye karar verdi ve artık Sam’in hayatının en büyük kavgası olan beat em up karate dövüşüyle ​​yüzleşme zamanı geldi. Sam olarak kung fu karate dövüş oyunları oynayalım ve mafya dövüş sanatları ve kavga savaşçıları yayından kaldıralım.

Madeni para kazanmak ve daha fazla seviyenin kilidini açmak için tüm beat ’em up karate dövüş oyunlarını ve boksu kazanın. Her dövüş seviyesinin tamamlanmasından sonra ödüller kazanın. Bir video izleyerek ücretsiz ödüllerinizi ikiye katlayın. Bu oyun, çöller ve plajlar gibi çoklu ortam modları sunar. Her mod 10 seviye içerir. Yeni modların kilidi, belirli seviyeleri tamamladıktan sonra ödül olarak kazanılabilen mücevherlerle açılabilir. Ücretsiz jeton almak için videoları izleyin, ayrıca uygulama içi satın alımlarla ek mücevherler ve jetonlar satın alabilirsiniz. Beat em up kung fu dövüş oyunları kahramanınız için en sevdiğiniz görünümü seçin, yeni görünümlerin kilidini açın ve madeni paralarla dayanıklılığı artırın. Erkekler için ücretsiz oyunlar sunuyoruz.

Bu oyun kolay ve pürüzsüz kontroller sunar. Çevrimdışı oyunlarda zorlukları kazanmak için en zorlu karate savaşçılarına ve patronlarına karşı savaşın. Kickboks oyunu, kahraman görünümünden hoşlanmanız arasında bir seçim sunar ve hepsini yenmek için ihtiyaç duyduğunuz güçlü yönleri değiştirebilirsiniz. Çoklu dövüş seviyeleri ve çevre modları mevcuttur. Beat em up karate dövüş oyunu, bir kavga eylemi maçı sırasında gücü artırmak için harika bir arka plan müziğine sahiptir. Gerçekçi grafiklerle bir dövüş kulübü aksiyon kavgası yaşamak için gerçek kung fu oyunları simülasyonu. Videoları izleyerek ücretsiz ödüller kazanın. Her seviyede oynayın ve dövüş sanatları dövüş oyunları şampiyonu olun.

Beat Em Up Fight: Karate Oyun Özellikleri:

• Dövüşle savaşan kahramanın dış görünüşünü ve güçlü yanlarını seç ve değiştir
• Bir önceki seviyedeki tüm rakipleri yenerek bir sonraki seviyeye terfi edin
• En zorlu savaşçılara karşı savaşın ve kung fu şampiyonu olun
• Çoklu karate dövüş seviyeleri ve çevre modları
• Kolay kontrollerle akıcı oyun
• Seviyeleri tamamladıktan ve ödüllü videoları izledikten sonra ücretsiz ödüller kazanın
• Fon müziği ve ses efektleri oyundaki enerjinizi artıracak
• Harika ve gerçekçi grafikler, dövüş oyunu deneyiminizi artıracak
Beat Em Up Fight: Karate Oyunu
Beat Em Up Fight: Karate Oyunu


Beat Em Up Fight: Karate Oyunu
Beat Em Up Fight: Karate Oyunu

Beat Em Up Fight: Karate Oyunu
Beat Em Up Fight: Karate Oyunu

MOD:
1. TANRI MODU
2. DUMB DÜŞMAN
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Beat Em Up Fight: Karate Game v621(Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Beat Em Up Fight: Karate Game v6.2 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.