Bloodborne, Sonunda Bilgisayara Da Geldi

Birçok oyuncunun zorluklarla dolu bir oyun deneyimi olarak hatırladığı Bloodborne, 16 Bit şeklinde yeniden yapım (remake) olarak bilgisayar platformuna geldi. 

Asıl hali bir Playstation 4 Özel Oyunu olan Bloodborne, bilgisayara da geleceği düşünüldüğünden beri oyuncular arasında çokça tartışıldı. Konu gittikçe büyürken herkesi şaşırtan kişi, yine bu konuyu tartışanlar gibi Bloodborne hayranı ve ek olarak da oyun geliştirmeye meraklı olan Max Mraz oldu. MaxBloodborne oyununu içinde bulundurduğu çoğu şey ile birlikte alıp, kendi yetenekleriyle de harmanlayarak Yarntown isimli oyunu geliştirdi.

İndirmesi ve oynaması ücretsiz olan Yarntown oyununu, Buradan kolaylıkla indirebilirsiniz. 

https://maxatrillionator.itch.io/yarntown   

Max’ in geliştirdiği Yarntown isimli oyun, çoğu Bloodborne hayranı tarafından beğenildi. Ayrıca Bloodborne ile alakası olmayan, ancak 16 bit oyunları fazlasıyla seven birçok insanı da oyuncu kitlesine katmayı başardı. Oyun, Bloodborne ‘un barındırdığı birçok bossu ve haritayı bulunduruyor. Özellikle Bloodborne atmosferini 16 bit üzerinden en iyi şekilde verdiği düşünülen Yarntown, sizlerin beğenisine sunulmuş bulunmakta. 

Yarntown Tanıtım Videosu

Bloodborne Hakkında 

2015 yılında, Demon’s Souls ve Dark Souls gibi oyunlara imza atmış olan Fromsoftware tarafından, Playstation 4 Özel Oyunu olarak geliştirildi. Tasarımının Hidetaka Miyazaki tarafından yapılmasından ötürü olacak ki, yine aynı yıl BAFTA Oyun Tasarım Ödülü’ ne layık görüldü. 

Android Mobil Uygulamamızı İndir !