BOKU BOKU v1.0.216 (Mod Apk)

BOKU BOKU v1.0.216 (Mod Apk)


BOKU BOKU

BOKU BOKU v1.0.216 (Mod Apk) BOKU BOKU bir blok inşa etme oyunudur, kendi dünyanızı yaratmak için blokları kullanabilirsiniz, sadece size özel benzersiz bir oyun alanı.

– Blok oluşturma oyunu, Özgürce Yarat!
– Oyun için birçok etkileşimli nesne.
– Çocuklar, aile ve kız için dost.
– Çok oyunculu modu destekleyin.
– Sürekli gelişen!

[ Awards ]

– TOKYO GAME SHOW 2019: Bağımsız Oyun Alanı – Resmi Seçim
– BitSummit 7 Spirits – Resmi Seçim
– TAIPEI GAME SHOW 2019: Indie House – Resmi Seçim
– HKGD GCE 2018: Açık Grup – Altın Ödül
– Hong Kong ICT Ödülleri 2019: Dijital Eğlence – Gümüş Ödül
– 2018 indiePlay: İnovasyonda Mükemmellik – Aday gösterildi
– Çok Büyük Bağımsız Saha: Hong Kong – Finalist
– Indie Prize Çin 2018 – Finalist

______________________________

***** Oyun özellikleri *****

– Serbestçe Oluşturun

Blokları kullanarak dünyanızı özgürce inşa edebilirsiniz. Evlerden, okullardan, restoranlardan, tema parklarından vb. Ayrıca piyano çalabilir, salıncakta oynayabilir, güzel bir yemek yiyebilir ve tuvalete gidebilirsiniz. Oyunda istediğinizi yapabilir, ideal hayatınızı yaşayabilirsiniz.

– Nesnelerle Etkileşim

Ya size dünyada inşa edilmiş nesnelerle etkileşime girebileceğinizi söylesem? Örneğin, tuvaleti aslında banyoda kullanabilirsiniz. Ayrıca, duvardaki takvime ve saate gerçek zamanı ve tarihi gösterdiği için yakınlaştırabilirsiniz. Bir başka harika şey de, ofisteki hesap makinesinin gerçek olmasıdır, bu nedenle biraz matematik yapmak için kullanabilirsiniz. Oyunu daha fazla keşfettiğinizde daha ilginç eylemler keşfedeceksiniz.

– Müzik Enstrümanları

Oyuna dahil olan müzik aletleri var. Örneğin piyano, ksilofon, bateri seti, Taiko davul vs. bulabilirsiniz. En güzel yanı her şey ses üretecek. Müzik aletinin önüne oturduğunuzda onunla çalabilir, müziğinizi kaydedebilir, şarkılarınızı yazabilir ve diğer oyuncular ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gelecekte oyuna daha fazla müzik aleti eklenecek.

– Kendi Karakterinizi Yaratın

Karakterin fiziksel görünümünde karakterinizin kıyafetlerini, şapkalarını ve yüz ifadesini değiştirebilirsiniz. Erkekler için takım elbise giymeyi mi yoksa polis gibi giyinmeyi mi tercih edersin? Kızlar için güzel bir elbise mi yoksa öğrenci üniforması mı giymeyi tercih ederdiniz? Ayrıca bir ninja gibi giyinebilir veya bir hayvan başlığı takabilirsiniz. Ardından, diğer oyuncuları etkilemek için bir fotoğraf çekin veya çok oyunculu moda geçin!

– Çok Oyunculu Mod

Çok oyunculu modda diğer oyuncularla aynı dünyaya gidebilirsiniz. Çiçek verme, öpücük verme, ışın kılıcı ve lazer silahıyla dövüşme gibi diğer oyuncuları keşfedebilir, oynayabilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Çok oyunculu mod sırasında, metinler ve ses yoluyla iletişim desteklenir.
BOKU BOKU
BOKU BOKU


BOKU BOKU
BOKU BOKU

BOKU BOKU
BOKU BOKU

MOD:
sınırsız şeker
Acemi eğitimini tamamladıktan sonra kullanılabilir.

Bu oyunun nispeten karmaşık kayıt dosyaları nedeniyle, kayıt dosyalarını yüklemek ve kullanmak uzun zaman alıyor, lütfen sabırla bekleyin, üzerine yazılan kayıt dosyaları 32’de takılı kalırsa, lütfen dünyadaki kaydetme dosyalarını silin ve yeniden üzerine yazın. .
Acemi eğitimini tamamladıktan sonra, sonsuz sayıda şeker elde edebilirsiniz.

İNDİRMEK:

BOKU BOKU v1.0.216 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

BOKU BOKU v1.0.216 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.