Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Gold/Medal/Ticket

Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Gold/Medal/Ticket Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Gold/Medal/Ticket Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Gold/Medal/Ticket

Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Gold/Medal/Ticket


bonbon kek

Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Altın/Madalya/Bilet Android Action apk mod Oyunlar apkdlmod’dan. yüksek dereceli tariflerin bulunduğu bol bir kataloga öncülük ederek bir pastacı olarak hünerinizi geliştirin. Örneğin, bir sünger keki çilek ve krema ile birleştirin ve presto! Birlikte yumuşak bir kurabiye çırpmış olacaksınız! Hatta daha fazla etki için kreasyonlarınızı süslemelerle süsleyin. Ve hazır olduğunuzu düşündüğünüzde, bu hamur işlerini büyük yarışmalarda karıştırarak şekerleme kapasitenizi test edin!

Sevgili müşterilerinizin damaklarını memnun etmek, nakit ödüller ve lezzetli malzemeler kazanarak mutfak mücadelenize yardımcı olacaktır. Bu leziz yiyecekler, belirli bölgelerden geliyor – ki bunu not almanız iyi olur. Yeterli parayı bir araya topladıktan sonra, yeni pazarlarda çığır açmak için yatırım yapın!

Bir dizi hızlı siparişi doldurmanız gereken “Hall of Fame Challenge” ve kalitenizi artırmanıza olanak tanıyan “Recipe Lab” gibi gizli özelliklerin kilidini eninde sonunda açmak için pastacının yolunda sebat edin. tatlılar.

Ama bekleyin, dahası var! En üstteki kirazlar, ülkenin dört bir yanından arkadaşlarınızın kişisel pastalarınızı ziyaret etmelerini sağlayan bir çevrimiçi özelliğin yanı sıra, hamur işi satışının siz uyurken bile gerçek zamanlı olarak devam etmesini sağlayan bir “Kamyon Satışı” modunu içerir!

Biraz zaman ve bir tutam TLC ile, kabul edeceksiniz… başarı hiç bu kadar tatlı olmamıştı!


* Tüm oyun ilerlemesi cihazınızda saklanır. Kaydedilen veriler cihazlar arasında aktarılamaz ve uygulama silindikten veya yeniden yüklendikten sonra geri yüklenemez.
* Bazı özellikler uygulama içi satın alma gerektirir.
* Ekran kararır ve donarsa, cihazınızı kapatıp oyunu yeniden başlatmayı deneyin.

Tüm oyunlarımızı görmek için “Kairosoft”u aramayı deneyin veya bizi http://kaipa.jp adresinde ziyaret edin. Hem oynaması ücretsiz hem de ücretli oyunlarımıza göz atmayı unutmayın!

bonbon kek
bonbon kek


bonbon kek
bonbon kek

bonbon kek
bonbon kek

MOD:

1. Sonsuz Altın*
2. Sonsuz Madalya*
3. Sonsuz Bilet
* Harcama sırasında artış

İNDİRMEK :

Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Altın/Madalya/Bilet – PCLOUD BAĞLANTISI

Bonbon Cakery Apk v2.1.9 Mod Altın/Madalya/Bilet – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.