Burst Witch China v1.503.5 (Mod Apk)

Burst Witch China v1.503.5 (Mod Apk) Burst Witch China v1.503.5 (Mod Apk) Burst Witch China v1.503.5 (Mod Apk)

Burst Witch China v1.503.5 (Mod Apk)


Burst Cadı Çin

Burst Witch Apk Mod v1.503.5 (Mod Apk)

★Muhteşem baraj
Sadece seviye patronu karmaşık baraj desenleri başlatamaz, aynı zamanda her cadının çeşitli muhteşem barajları vardır, beğendiğiniz cadıyı seçin, savaşta barajla barajla savaşmanın eğlencesini hissedin ve tek elle aşırı operasyonu deneyimleyin. Zevkle.

★Benzersiz Kodeks Sistemi
Oyunda ışın saldırılarını kullanan ışık yakma sistemi ve menzilli patlamaları kullanan patlatma sistemi gibi 6 temel baraj bulunuyor. Oyuncular, ekipman derinliğinin kod sistemi aracılığıyla çeşitli temel barajları yükseltebilir, böylece mermi sayısını artırabilir ve atış yeteneğini geliştirebilirler. Hız, artırılmış gerçek hasar vb. gibi çeşitli özellikler, farklı türdeki barajların bir çatışma alanında muhteşem havai fişekler açmasına izin verir.

★Karanlık Gotik tarzı
3D dinamik sahne, zarif bir şekilde tasarlanmış savaş alanında cadı dansı, barajın ve dağın tepesindeki bulutların iç içe geçmesi, unutulmaz bir savaş deneyimi getiriyor. Gotik bir ortama adım atın ve enfes hikaye CG ile bir destan oluşturun.

Cadı dünyasında, oyuncu cadının akıl hocası rolünü oynar, insan kentinin bir gecede ilahi mahkeme tarafından yok edildiğine tanık olur ve geleceğe benzeyen bir kehanet mektubu alır, açıklanamaz bir şekilde hikayenin kahramanlarından biri olur, ve öyle görünüyor ki, sonu değiştirmenin anahtarı kaderi tersine çevirmek için ellerde, akıl hocası cadıları uçurumdan, dünyadan ve doğrudan Tanrı’nın mahkemesine götürdü, sürekli olarak iyi arasındaki sınırları araştırdı. ve kötü, siyah ve beyaz. Elegy ve ağlayan, Bülbül Ormanı, son size kalmış.
Ve cadı ile aranızdaki bağ, savaşlarda giderek derinleşiyor…

爆裂魔女-Patlayan Cadı
爆裂魔女-Patlayan Cadı


爆裂魔女-Patlayan Cadı
爆裂魔女-Patlayan Cadı

爆裂魔女-Patlayan Cadı
爆裂魔女-Patlayan Cadı

MOD Özellikleri:
Mod Menüsü
>Hasar Çarpanı
>Savunma Çarpanı (birim çarpma/çarpışma üzerinde çalışmaz)
>Sınırsız Beceri Kullanımı

İNDİRMEK:

Burst Witch Çin v1.503.5 (Mod Apk)- MEGA TR

Burst Witch Çin v1.503.5 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.