Captain Hero: Super Fighter v1.7.4 (Mod Apk)

Captain Hero: Super Fighter v1.7.4 (Mod Apk)


Kaptan Kahraman: Süper Savaşçı

Kaptan Kahraman: Süper Savaşçı v1.7.4 (Mod Apk) YUMURTLU VE KALKANLI KAPTAN SÜPER KAHRAMAN
Çizgi romanlardan kurgusal bir karakter, insanüstü yenilenme ve fiziksel hünerlere sahip bir paralı asker olarak oynuyorsunuz. Örümcek kahraman veya süper kahraman gücüne sahip demir kahraman gibi, suçlu gangsterlerle ve onların patronlarıyla savaşırsınız. Gelecekteki evrim dövüşü yarışmasında gerçek bir Süper Kahraman gibi hem yerde hem de havada gerçek zamanlı dövüş dövüşünün tadını çıkarın.

YENİ BECERİLER ÜRETİN
Şampiyon dövüş deneyimi kazanarak ve daha da ölümcül hale gelerek yeni süper kahraman yeteneklerinin kilidini açın. Tüm süper beceriler, örümcek kahraman veya demir kahramandan veya diğer süper kahraman dövüş oyunlarından çok farklıdır. Amerika’dan Süper Kahramanlar ve Kötüler içeren destansı bir gişe rekorları kıran dövüş eylemi!

SUÇ ÇETELERİNE KARŞI SÜPER MÜCADELE OLUN
Bu kaptan süper kahraman oyunu bir suç şehrinde geçiyor. Suç patronları sizin rakipleriniz ve onları yenerek şehri kurtarmanız gerekiyor. Polis ve ordu güçleri yozlaşmış durumda. Amerika’nın büyük şehri, süper kötülerin baskısı altındadır. Ne örümcek süper kahraman ne de demir süper kahraman sana yardım edemez. En iyi dövüş oyununda patronları yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın! Sinematik dövüş aksiyonu ve akıcı dövüş.

EPİK SOKAK DÖVÜŞ OYUNU
Sokak dövüşü oyunu, en iyi süper kahraman dövüş oyunlarından biri gibi, beat ’em up türünde yaratılmıştır, bu, şimdiki ve gelecekteki dövüş oyunlarının devrimidir. Gölge ninja olarak tabanca ve katana ile yakın dövüş saldırıları ve destansı süper yetenekler gerçekleştirin. Evreninizi savunmaya hazırlanın! Bir süper kahraman olarak, geleceğin evrimi yarışmasında patronları yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın!

ULTIMATE SOKAK KAVGALARI
Süper kahraman oyunu, çizgi romanlardan gelen süper kahramanların hayranları için yapılmıştır. Mutlak bir süper kahraman olmak için yeni avantajların, destansı pasif ve aktif süper yeteneklerin kilidini açmak için para toplayın!

ŞAMPİYONLARIN YENİ KOMBOS VE YETENEKLERİ YARIŞMASI
Gelecekteki tabanca, katana, evrim yoluyla pasif beceriler ve yetenekler kullanın: evrendeki şampiyonların destansı süper yeteneklerini kullanarak süper savaşta şok edici atışlar, güç vuruşları ve ölümler.
Kaptan Kahraman: Süper Savaşçı
Kaptan Kahraman: Süper Savaşçı


Kaptan Kahraman: Süper Savaşçı

MOD:
1. PARA AZALMAZ
2. DUMB DÜŞMAN

İNDİRMEK:

Kaptan Kahraman: Süper Savaşçı v1.7.4 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Kaptan Kahraman: Süper Savaşçı v1.7.4 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.