Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk)

Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk) Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk) Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk)

Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk)


kedi kaplıcası

Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk) Cat Spa, vücudunuzun özlemini çektiği yönetim simülasyonu oyunudur! Kedi perileri, çevredeki en tüylü masaj salonu ve spada rahatlamanıza ve tüm endişelerinizi gidermenize yardımcı olacaktır.

Patron ol! Personeliniz olarak çeşitli kedi perileri kiralayın ve gelen hayvan müşterilerini izleyin. Çocuklara izin verilmez! Cat Spa sadece yetişkinler içindir.

Ana masaj odası (rastgele yabancılarla ‘çift masajı’ yaptırmayı sevmeyen), personelinizin dinlenmesi ve iyileşmesi için bir salon ve hatta en sevimli hayvan misafirleriniz için bir kuaför salonu da dahil olmak üzere çeşitli alanların kilidini açın ve süsleyin! Acıkmanız durumunda bir restoran bile ekleyebiliriz. Kim bilir?! Kedi perileri, kedi perilerinin istediğini yapar.

Çeşitli sevimli anlık görüntüler ve hikayeler toplamak için müşterilerinizi ve çalışanlarınızı dikkatlice dinleyin. Kedi perileri tarafından işletilen bir masaj salonunda çok şey olabilir! Hepsi yukarıda, söz veriyoruz 😉

Bu oyunda kamburluk yok. Kaliteli masaj ve kişisel bakım hizmetleri sunmak zor bir iştir! Sık sık kontrol ettiğinizden ve daha da büyümek için karınızı en üst düzeye çıkardığınızdan emin olun!

Cat Spa’da yeni bir hayat yaşayarak şifa dalgasını hissedin… kedi perileriyle~

Bu oyun çocuklar için tasarlanmamıştır ve 13 yaşın altındaki çocuklar için uygun olmayan bazı içeriklere sahip olabilir.

Gizlilik Politikası: https://hyperbeard.com/privacy/
kedi kaplıcası
kedi kaplıcası


kedi kaplıcası
kedi kaplıcası

kedi kaplıcası
kedi kaplıcası

MOD APK’nın özellikleri:
Sınırsız Para, Elma

İNDİRMEK:

Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk) – YÜKLEME

Cat Spa v3.0.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.