Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk)

Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk) Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk) Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk)

Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk)


Puma Simülatörü: Büyük Kedi Aile Oyunu

Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk) Puma avlanmaya gidiyor! Bu simülatörde büyük bir kedi için oynayacaksınız. Hayvanları avlamak ve kendi ailenize bakmak zorundasınız.

Kendi pumanızı yaratın ve macera arayışına girin. Orman, nehirler, tarlalar ve çiftliklerin bulunduğu geniş bir alan araştırma için kullanılabilir. Hayvanlar için avlanın, bir aile kurun, pumanızı ve aile üyelerinizi geliştirin. Farklı görevler yapın ve daha güçlü olun. Yeni Cougar Simulator’da puma olmanın ne demek olduğunu öğrenin.

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME
Puma görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç kaplama var. İstenirse evcil hayvanınız bir panter, jaguar, çita, leopar veya başka bir parlak ve güzel büyük kedi gibi görünebilir. Bir pumanın büyülü parıltısını ayarlayabilir veya hayvanın daha da etkileyici görünmesini sağlamak için leopar gibi noktalar ekleyebilirsiniz. Daha doğru bir ayar için şunları değiştirebilirsiniz: kuyruk, gözler, kulaklar, göbek, boyun, bacaklar ve sırt. Bırakın hayvanınız istediğiniz gibi görünsün.

BÜYÜK KEDİ AİLESİ
Başka bir puma bulursan bir aile kurabilirsin. Bir aile kurduğunuzda ve deneyimli bir puma olduğunuzda, bebek yapabileceksiniz. Aileniz size savaşta ve avlanmada yardımcı olabilir. Ailenin karakterlerini geliştirmek için bir fırsat var. Bunu yapmak için gelecekte çocukları ve karısını (kadın karakter için koca) beslemek için yiyecek avlamak ve toplamak gerekir.

KARAKTERLERİ İYİLEŞTİR
Oyun, aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve ailedeki tüm pumaları aynı anda etkileyen özellikleri geliştirme yeteneğine sahiptir. Karakterleri geliştirmeyi unutmayın! Görev yapma ve avlanma deneyimi kazanın. Bir seviye aldıktan sonra, karakter onu saldırı, enerji veya yaşam noktalarında harcayabilir. Ayrıca hızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynak elde etmenize vb. izin veren özel beceriler de vardır.

ÇEŞİTLİ HAYVANLAR
Yolculuğunuzda birçok farklı yaratıkla tanışacaksınız. Örneğin çiftlikte tavuk, horoz, tavuk, inek, keçi, koç, koyun, kedi, köpek, domuz, at ve tabii ki insanlarla tanışabilirsiniz. Ormanda barışsever geyik, yaban domuzu, keçi ve koyunların yanı sıra tehlikeli yırtıcı hayvanlarla tanışabilirsiniz – kurtlar, yılanlar ve hatta dev bir örümcek! Ama merak etmeyin, cesur puma bununla başa çıkacaktır!

DÜNYAYI AÇ
Bu büyük açık dünyada, ailenizle ormanlar, çiftlikler, nehirler ve tarlalar boyunca seyahat edebilirsiniz.

SORULAR
Çeşitli görevlerde yer alın! Dünyanın her yerinde yardımınıza ihtiyacı olan diğer büyük kedileri bulabilirsiniz. Deneyim kazanmak için çeşitli görevler ve iyileştirmeler için jetonlar yapabilirsiniz. Diğer hayvanları avlamalı, farklı nesneleri bulmaya, toplamaya, dikmeye, teslim etmeye, yok etmeye yardım etmelisin. Ek olarak, bazı karakterler büyük kedilerin yarışmalarını düzenler! Kimin daha hızlı olduğunu bilmek ister misiniz: bir puma mı yoksa panter mi? Yoksa çita, leopar, panter ile rekabet etmek için mi? O zaman Cougar Simulator oynamayı denemelisiniz.

Bizi Twitter’da takip edin:

Cougar Simulator: Big Cat Family Game’de iyi eğlenceler!
Puma Simülatörü: Büyük Kedi Aile Oyunu
Puma Simülatörü: Büyük Kedi Aile Oyunu


Puma Simülatörü: Büyük Kedi Aile Oyunu
Puma Simülatörü: Büyük Kedi Aile Oyunu

Puma Simülatörü: Büyük Kedi Aile Oyunu
Puma Simülatörü: Büyük Kedi Aile Oyunu

MOD:
1. SINIRSIZ GIDA
2. SINIRSIZ ALTIN
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Cougar Simulator: Big Cat Family Game v1.055 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.