Cover Fire: shooting games v1.23.9 Mod Apk

Cover Fire: shooting games v1.23.9 Mod Apk Cover Fire: shooting games v1.23.9 Mod Apk Cover Fire: shooting games v1.23.9 Mod Apk

Cover Fire: shooting games v1.23.9 Mod Apk


Kapak Ateşi

Cover Fire v1.23.9 Mod Apk Kahraman grubunuzu Tetracorp şirketine karşı bir savaşa yönlendirin. Savaş alanında kendi stratejinizi oluşturun ve düşmanınıza her yönden saldırın. Devasa cephaneliği ziyaret edin ve güçlü silahlar kullanın ve askerlerinizi benzersiz becerilerle yükseltin. Mobil ve tablet için en iyi nişancı oyununda sınırsız aksiyon. Meydan okumayı kabul ediyor musun?

İnsan ırkının ihtiyaç duyduğu kahraman mısınız?
KAPAK YANGIN ÖZELLİKLERİ

– Kesin savaşın yeni deneyimi. Mermiler, makineli tüfekler ve sizi öldürmeye hevesli düşman ordularıyla dolu bu Cover Fire bölümünde direnişe katılın. Silahını al ve bu devrimi gerçek bir savaş kahramanı gibi yönet!

– Size BENZERSİZ bir sürükleyici SENSATION getiren Pioneer kontrolleri. Parmağınızı doğrudan tetiğe bağlayın. BASIN ve ÇEKİN!

– Parçacıklar ve üzüm görüntüsü ile dolu ayrıntılı sahnelere sahip HD grafikler. YIKILMAZ ORTAMLAR. Her şey oyuncu ile etkileşime girer.

-ORİJİNAL ve sürükleyici bir sinematik sayesinde gerçek bir kıdemli asker gibi hareket edin. NON STOP ACTION ile kendinizi çılgın ve dinamik bir maceraya bırakın. Ateş etmeyi bırakma.

-Savaşa farklı açılardan bakın. GERÇEK ZAMANLI olarak paralı askerleriniz arasında geçiş yapın, bu tehdidi sona erdirmek için nihai kombinasyonu bulun.

– Kendinize BÜYÜK gerçek yakalama tabanlı SİLAHLAR sağlayın. Her silahın sadık mekanikleri ve karakteristik sesleri. Nişancı oyunlarında hiç böyle bir şey görmediniz.

-Benzersiz becerileriyle AVENGERS ekibinizi kurun. Farklı roller seçin: hacker, keskin nişancı, yıkım adamı… Yeni EPIC karakterlerinin kilidini açın. Savaş alanında hiç şişme dinozor gördünüz mü?
TETRACORP mega şirketi, köyleri bastırarak, kaynaklarını ele geçirerek ve her bir iletişimi kontrol ederek gezegenin çeşitli bölgelerini işgal ediyor. Yeni bir direniş doğdu ve bu tehdidi ortadan kaldırmanın zamanı geldi.

Çağrıyı duyun. Paralı asker ekibinizi kurun. Dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük savaşın başlangıcı olan savaş yolculuğuna başlayın. Yakında Tetracorp’taki araştırmaların basit totalitarizmden daha ileri gittiğini anlayacaksınız. Yeni bir malzemenin keşfi, element 115, insanlığın kaderini belirleyebilir ve yanlış ellere düşemez.

Cover Fire’da bu potansiyel soykırıma son vermekten sorumlu kahraman siz olacaksınız. Kuşatma altındaki şehirlerde, zorlu çöllerde ve gerillalar tarafından ele geçirilen tarlalarda intikamcı ekibinize liderlik edin ve mobil cihazlarda mevcut olan en büyük grafik ve silahlanma ile savaş oyununda çeşitli düşmanları alt edin.

Nihai savaş deneyimi. Tamamen sürükleyici bir his yaratmak için tasarlanmış tamamen sezgisel kontroller. Siper alın, nişan alın, basın ve bu tehlikeyi ortadan kaldırın.

İsyanın lideri olarak, düşman birliğinin kaba ordusuyla karşılaşacaksınız: Amansız seçkin askerler, ölümcül özel birimler, aşılmaz kalkanlarla mekanik deneyler… Durumun kontrolünü elinize alın, çatışmayla gerçek bir savaş makinesi gibi ilgilenin. Bu isyanın efsanesi ol.
– 60’tan fazla görev ve müfreze patronlarıyla zorlu hesaplaşma ile orijinal “Cover Fire” çizgi romanına dayanan sürükleyici hikaye modu. Tetracorp tehdidini ortadan kaldırın ve bir ayaklanmaya öncülük edin. Yüzlerce olasılık ve saatlerce oynanışa sahip birçok bölüm.

– Basit ve sezgisel kontroller. Kendinizi kolayca aksiyona bırakın. Nişancı oyunları ortamında benzersiz tamamen yeni bir deneyim hissedin. Ekrana basın, tetiği çekin!

– Ekibinizin her üyesinin becerilerini yükseltin. Yeteneklerini artırın, onları daha hızlı, daha güçlü, daha ölümcül yapın. Onları en iyi silahlar ve teçhizatlarla donatın. Kahraman kadronuzu yükseltin ve onları zafere taşıyın.
Videoya bir göz atın. Sınırsız nişancı eylemi! https://youtu.be/7JUGGPCdTQ8
Bu kanlı savaşta tüm düşmanları yok edebilecek misin? O zaman dahilsiniz. Takıma Hoş Geldiniz. Direniş’e hoş geldiniz. Cover Fire’a hoş geldiniz.
BİZİ ZİYARET ET:

Kapak Ateşi
Kapak Ateşi


Kapak Ateşi
Kapak Ateşi

Kapak Ateşi
Kapak Ateşi

MOD v2 :
Sonsuz para;
VIP seviyesi 5;
Oyuna başladıktan sonra sol üstte bulunan yuvarlak butona tıklayarak mod menüsünü açabilirsiniz. ölümsüzlüğü sağlamak için .

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2.Mod APK’sını yükleyin
3. OBB Dosyalarını SDCARD/Android/Obb/’e Kopyalayın
4.Oyunu oyna

İNDİRMEK APK + OBB:

Cover Fire: atış oyunları v1.23.9 Mod Apk – DOSYALAR FM

Cover Fire: atış oyunları v1.23.9 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.