Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk)

Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk) Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk) Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk)

Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk)


Crazy Diner: Crazy Chef's Kitchen Adventure

Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk) Crazy Diner, çılgın şefin dünya çapındaki yemek pişirme oyunudur! 🍳 Dünyanın her yerinden mutfakları öğrenmek için dünya şeflerini takip edin, yemek pişirme şehrinizde restoranlar çalıştırın ve her yemek pişirme gününde yemek çılgınlığının tadını çıkarın! 🍔🍟Bu çılgın yemek yapma çılgınlığı oyununda macerana başla ve mutfak günlüğünü kaydet!🤣

Tasty Town’a hoş geldiniz – Onlarca ülkeden yemekler, yıldız şefler👩‍🍳👨‍🍳 ve yemek ateşi çeken insanlar burada sizi bekliyor. Farklı restoranlarda çok fazla yemek pişirme becerisini, en lezzetli yemeklerin nasıl pişirileceğini ve ayrıca her misafirin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağınızı öğreneceksiniz. Son olarak, tüm zorlukları yen ve kendi restoranını aç! 🏠 Gittikçe daha fazla misafir lokantaya giriyor!🏃‍♀️🏃 Yepyeni bir restoran hikayesi yaşayalım!

Benzersiz güçlendirmeler sizi bu Zaman Yönetimi oyununa daha bağımlı hale getiriyor! Yemek ne kadar uzun olursa olsun🍕 yanmaz! Hemen yapılabilecek bir yemek🌭 gördünüz mü? Misafirler sizi hizmet etmeye çağırıyor! Endişelenmeyin, “Imagine Boost” bunu kolayca çözmenize yardımcı olacak! En iyi şef olmak için sayısız yolunuz var! Gelin ve birer birer kilidini açın!

Özellikler:
🏆Dünyanın farklı restoranlarında yüzlerce özel tarif pişirin!
🏆Sizi en iyi şefe götürecek anahtarları alın! Hiçbir seviyeyi kaçırmayın!
🏆Daha fazla mutfak makinesinin ve daha fazla malzemenin kilidini açın!
🏆Binlerce seviye sizi asla sıkmaz!
🏆Heyecan verici etkinliklere katılın ve sürpriz ödüller kazanın!
🏆Kendi moda stilinizle karakteri yaratın!
🏆Kendi özel Yemek Sokağınızı dekore edin!

Dünyanın her yerinden lezzetli yemekler Cook pişirin, kendi restoranınızı açın ve en rüya gibi yemek caddesini dekore edin. Bu yiyecekleri olabildiğince hızlı pişirin ve pişirme becerinizin her zamankinden daha iyi olduğunu göreceksiniz! Diğerleri hala odayı dekore ederken🚪, yönetmek ve dekore etmek için bir yemek sokağınız var! Restoranınız tarafından daha fazla misafir çekildiğinde, yıldız şefe daha da yakınlaşacaksınız!🌟

Sizinle birlikte indirmek için arkadaşlarınızı arayın! Kişisel rolünüzü yaratın ve mutluluğu paylaşırken ödüller kazanın! Yemek yapma oyunlarının bu kadar eğlenceli olabileceğini hiç düşünmemiştim!
Crazy Diner: Crazy Chef's Kitchen Adventure
Crazy Diner: Crazy Chef's Kitchen Adventure


Crazy Diner: Crazy Chef's Kitchen Adventure
Crazy Diner: Crazy Chef's Kitchen Adventure

Crazy Diner: Crazy Chef's Kitchen Adventure
Crazy Diner: Crazy Chef's Kitchen Adventure

MOD:
Para harcama ile artar;
Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

İNDİRMEK:

Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Crazy Diner: Crazy Chef’s Kitchen Adventure v1.4.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.