D&D Style RPG (Choices Game) v15.9 (Mod Apk)

D&D Style RPG (Choices Game) v15.9 (Mod Apk) D&D Style RPG (Choices Game) v15.9 (Mod Apk) D&D Style RPG (Choices Game) v15.9 (Mod Apk)

D&D Style RPG (Choices Game) v15.9 (Mod Apk)


D&D Style RPG (Seçim Oyunu)

D&D Style RPG (Seçim Oyunu) v15.9 (Mod Apk) ⚔️ MODERN BÜKÜMLERLE ESKİ OKUL D&D TARZI METİN MACERASI!
Ana karakter için seçimler yaptığınız eski tarz DnD tarzı RPG oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre! Bu destansı metin tabanlı oyun serisinde bir sihirbaz, bir succubus, bir korucu ve bir haydut oynayın.

Burada eski okul, ilkel demek değildir. Aptalca ve şaşırtıcı olandan destansı olana kadar ortaya çıkarılacak yüzlerce başarı var. Siz seçimler yaparken, istatistikler nadiren “anlık ölüm”le birlikte yükselir ve düşer. Sizi bir gerilim ve meydan okuma duygusuyla yakalarken, seçimlere geri dönmek için hazır seçenekleriniz var.

⚔️ BASİT, HENÜZ BAĞIMLILIK YAPAN OYUN
D&D Style RPG’yi öğrenmesi son derece basit, ancak ustalaşması zor. Okur ve seçim yaparsınız, hepsi bu, ancak seçimlerinizin sonuçları her zaman açık değildir.

En sevdiğiniz fantastik romanlardan oluşan bir seri gibi ama daha da harika olacak şekilde oyunlaştırıldı!

Yakında daha önce oynadığınızdan daha zengin bir RPG’ye dalacaksınız çünkü gördüğünüz, duyduğunuz ve dokunduğunuz her şeyi kendi hayal gücünüz yönlendiriyor.

⚔️ MUHTEŞEM, İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR HİKAYE OYNAYIN!
İç içe geçmiş hikaye dizilerinden oluşan bu devasa dizi 1 MİLYON kelimeden oluşuyor! 7 yıldan fazla bir süredir gelişime girdi!

Zafer ve ganimet arayışında bir karakter oynamaya başlıyorsunuz, ancak kısa süre sonra ölümcül bir komplo ve paralel evrenler dünyasına dalıyorsunuz. Daha sonra hikaye, bir succubus (iblis) ve ardından her biri kendi kişiliği ve hedefleri olan bir haydut oynamaya geçerken devam eder.

Ayrıca, yolda daha fazlası var! İyi bir D&D kampanyası gibi bitmiyor.

⚔️ GERÇEKTEN ÜCRETSİZ VE SEÇİM İÇİN ÖDEME YOK
İyi oynayın ve bir kuruş harcamadan her şeyi bitirmek için ihtiyacınız olan para birimi ile ödüllendirileceksiniz. Bu başarıları araştırın, yüksek sıraları alın ve ödüllü videoları çıktıkça izlemeyi seçin. Maddi desteğinizi takdir etmediğimden değil ve buna değer bulacağınızdan eminim, ancak buna gerek olmadığını bilin.

Seçime dayalı birçok oyunun aksine, seçim yapmak için para harcamazsınız. Mücevher vb. ihtiyacınız için hiçbir seçeneğiniz yok ya da “daha ​​iyi bir seçim” olan bozulmak için böyle bir ipucu yok. Sen seç!

⚔️ GERÇEK ROL OYNAMA
Başarılı olmak için kendinizi karakterinizin yerine koymalı ve normalde yapacağınız şey olmasa bile onun için en iyi olanı yapmalısınız. Bu, mantıktan fazlasını gerektirir, aynı zamanda karakteriniz ve içinde bulunduğu durum için empati de gerektirir. Bu, en saf haliyle rol yapma oyunudur.

⚔️ BATARYA VE DEPOLAMA KOLAYLIĞI. BİLE ÇEVRİMDIŞI OYNA!
Bu, saatlerce süren eğlence sunan devasa bir etkileşimli hikaye olmasına rağmen, küçük bir indirme işlemidir ve hatta çevrimdışı oynayabilirsiniz.

⚔️ Menşei
Buraya kadar geldi mi? Pekala, size bu oyunun kökeninden bahsedeyim. Benim adım Sam. Zindanlar ve Ejderhalar (1. baskı, evet!) ve Kendi Maceranı Seç kitaplarıyla Wisconsin kırsalında, hayal gücünün en uygun kaçış yolunu sunduğu bir yerde büyüdüm. Yıllar sonra, okumayı bağımlılık yapmak için en iyi fantezi yazımı mobil oyun tasarımıyla birleştirip birleştiremeyeceğimi görmek istedim. Altı yıldan fazla bir süre önce, yapabileceğim en iyi İnteraktif Kurgu paketini yaratma arayışına girmek için kurumsal işimden ayrıldım. O yıllar boyunca, diğer dünyalara sürüklenirken aklımın doğru tarafında kalmaya çalışarak arka bahçemde tam zamanlı çalıştım. Bu göründüğü kadar üzücü değil. Kulübem Seattle’ın kış soğuğuna karşı yalıtılmış, ayakta duran bir masaya yatırım yaptım ve monitörüm oldukça tatlı. Yıllar boyunca müteahhitlerden yardım aldım, bu bir cankurtaran oldu, özellikle de umutsuz olduğum sanat için.

Umarım saplantımın meyvelerini beğenirsiniz ve belki sizden posta vb. yoluyla haber alırım. Sizin gibi insanlar fedakarlığı, izolasyonu ve acımasız mobil işin iniş çıkışlarını buna değer. 🙂
D&D Style RPG (Seçim Oyunu)
D&D Style RPG (Seçim Oyunu)


D&D Style RPG (Seçim Oyunu)
D&D Style RPG (Seçim Oyunu)

D&D Style RPG (Seçim Oyunu)
D&D Style RPG (Seçim Oyunu)

MOD:

– Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı

İNDİRMEK:

D&D Style RPG (Choices Game) v15.9 (Mod Apk) – MEGA TR

D&D Style RPG (Choices Game) v15.9 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.