Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Lots Of Coins & More)

Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Lots Of Coins & More) Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Lots Of Coins & More) Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Lots Of Coins & More)

Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Lots Of Coins & More)


Dino Bash - Dinos v Cavemen

Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Birçok Para ve Daha Fazlası) Dinozorlar ve yumurtaları aç mağara adamları tarafından saldırı altında ve bu aksiyon dolu savunma oyununda onları sadece sen kurtarabilirsin. Jurassic savaşına katılın!

Yumurtanızı acımasız iştahlarından korumak için dinozorlara, ilkel insanlara karşı Jurassic bir halat çekme savaşında liderlik edin. Neslinin tükenmesini önlemek için kara savunmaları inşa edin, hava saldırıları yapın ve dinozorları toplayın.

YAŞLAR İÇİN JURASİK BİR SAVAŞ
T-Rex, Triceratops, Raptors ve daha vahşi dinozorlardan oluşan bir orduyu serbest bırakın ve değerli yumurtanızı aç, aç mağara adamlarından koruyun.

YUMURTAINIZI SAVUNMANIN MUHTEŞEM YOLLARI
Bu istilacı aptallara karşı yanardağ bombaları, buz kayaları, gizli tuzaklar, şiddetli kar fırtınaları ve yem yumurtaları çağırın. Nişan al ve vur!

KUVVETLERİNİZİ YÜKSELTİN! HAKKINDA MÜKEMMEL HİSSEDİN!
Dinozorlarınızı güçlendirin, cephaneliğinizi yükseltin, savunmanızı güçlendirin ve mağara adamlarının inatçı saldırılarına gülün ya da panikleyin.

TARİHİ YENİDEN YAZIN
75 elle çizilmiş ilk halat çekme savunması seviyesinde dinozorların neslinin tükenmesini önlemesine yardım edin. Mağara adamları hiç bu kadar güzel görünmemişti.
____________________

Dino Bash’i oynamak tamamen ücretsiz olsa da, bazı ekstra oyun içi öğeler için ödeme yapılması gerekecek. Cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak ödeme özelliğini kapatabilirsiniz. Oyunda tasvir edilen olaylar tarihsel olarak doğru değildir. Yaşayan veya soyu tükenmiş gerçek dinozorlara herhangi bir benzerlik tamamen tesadüfidir.

Topluluğa katıl:
http://facebook.com/dinobashgame

Dino Bash - Dinos v Cavemen
Dino Bash - Dinos v Cavemen


Dino Bash - Dinos v Cavemen
Dino Bash - Dinos v Cavemen

Dino Bash - Dinos v Cavemen
Dino Bash - Dinos v Cavemen

MOD APK’sı:
Sınırsız Altın
Sınırsız Elmas
* Harcadığınız zaman artırın

Not: oyun oynarken bir çökme yaşamamak için interneti kapatın

Kurulum Adımları:
İndirmek
Düzenlemek

İNDİRMEK:

Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Çok Para ve Daha Fazlası) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Dino Bash v1.7.0 Моd Apk (Çok Para ve Daha Fazlası) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.