Disney Frozen Free Fall Apk v11.8.0 Mod (Infinite Lives/Boosters/Unlock)

Disney Frozen Free Fall Apk v11.8.0 Mod (Infinite Lives/Boosters/Unlock)


Donmuş Serbest Düşüş Frozen Free Fall Apk v11.8.0 Mod (Sonsuz Yaşam/Artırıcı/Kilit Açma) .Normalde, Bizgörmeye alışık bu oyun türü Şeker Ezmek ile gibi oyunlar Kralancak prodüksiyon şirketi Dondurulmuş Serbest düşüş oyun, tarafından geliştirilmiş Disney; indirildi 10 milyon defa, çok eğlenceli. Bildiğin gibi, orada Yapabilmek sınır oyun, Alabilirsin sınırsız APK ben Yapabilmek Ekle. İyi eğlenceler Disney’in 1 numaralı bulmaca oyunu Frozen Free Fall’da 1.000’den fazla heyecan verici seviyeyi oynayın!

Disney’in Karlar Ülkesi’nden ilham alan Arendelle Krallığı’nda destansı bir bulmaca eşleştirme macerasına hazır olun! Yüzlerce buzlu bulmacayı ÜCRETSİZ olarak kaydırmak ve eşleştirmek için bir yolculukta Anna, Elsa, Olaf ve en sevdiğiniz karakterlere katılın!

Yeni güncellemelerimizle ülkeyi keşfederken DAHA FAZLA mevsimlik bulmaca ve oyun modunun kilidini açın!

FACEBOOK ARKADAŞLARIYLA YOLCULUK – Hearts Bitti mi? Arkadaşlarından daha fazlasını iste ve bu iyiliğini onlara hemen geri vererek karşılık ver!

HEYECAN VERİCİ 3’LÜ EŞLEŞTİRME OYUNU – 3 veya daha fazla eşleştirmek için güzel ve renkli buz kristallerini kaydırın ve ekstra zorlu hedeflerle eşleştirme becerilerinizi test edin!

FAVORİ KARAKTERLERİNİN KİLİDİNİ AÇ – Hikayeyi takip et ve Olaf, Kristoff, Sven, Hans ve daha fazlası gibi daha fazla karakterle oyna!

HER KARAKTER İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞ EŞSİZ GÜÇLENDİRİCİLER – Bir dizi kristali yakmak için Anna’nın meşalesini veya aynı renk kristallerinin tümünü sihirli bir şekilde ortadan kaldırmak için Elsa’nın buzul güçlendirmesini kullanın! Kristalleri kesmek için Hans’ın kılıcını deneyin ve daha birçok harika güçlendirmeyi keşfedin!

GOOGLE BULUT DESTEĞİ-Oyun ilerlemenizi Google Cloud aracılığıyla birden fazla Android cihazda senkronize edin!

Harika oyun ipuçları, haberler ve daha fazlası için Facebook.com/DisneyMobileGames’i ziyaret edin! Free Fall’u oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir.

Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın başkalarıyla bağlantı kurmak için sosyal medya bağlantıları, gerçek paraya mal olan uygulama içi satın alma işlemleri, yeni içerik gibi heyecan verici güncellemelerimiz olduğunda sizi bilgilendirmek için push bildirimleri ve ayrıca The için reklamlar içerdiğini göz önünde bulundurun. Walt Disney Şirketler Ailesi ve bazı üçüncü taraflar. Bu uygulamadan cihazınıza içerik yükleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu uygulama, kişilerinizle kolayca iletişim kurmanızı sağlamak için iletişim bilgilerinize erişir. Bu uygulamadan cihazınıza içerik yükleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Gizliliğinizle ilgili isteklerinize saygı duyuyoruz. Cihazınızın Gizlilik Ayarlarında Reklam Tanımlayıcınızı sıfırlayarak kontrol ve seçim yapabilirsiniz.

Donmuş Serbest Düşüş 1 Donmuş Serbest Düşüş 2

Donmuş Serbest Düşüş 3 Donmuş Serbest Düşüş 4
Donmuş Serbest Düşüş 5

Oyun Adı: Dondurulmuş Serbest düşüş
Kategori: Android Oyunlar İndirmek
Oyun tipi: Macera
Yayın tarihi: 2022
Dil: ingilizce
Boyut: 126.48 MB
geliştirici Şirket: Disney
Dosya tipi: .apk

MOD :
1. SINIRSIZ KAR TOPLARI
2. SINIRSIZ HAREKET
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK APK + OBB:

Disney Frozen Apk v11.8.0 (Sonsuz Yaşamlar/Artırıcılar/Kilit Açma) – RACATY BAĞLANTISI

Disney Frozen Apk v11.8.0 (Sonsuz Yaşamlar/Artırıcılar/Kilit Açma) – ZİPPYSHARE

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.