Dog Simulator 3D v1.061 (Mod Apk)

Dog Simulator 3D v1.061 (Mod Apk) Dog Simulator 3D v1.061 (Mod Apk) Dog Simulator 3D v1.061 (Mod Apk)

Dog Simulator 3D v1.061 (Mod Apk)


Köpek Simülatörü 3D

Köpek Simülatörü 3D v1.061 Hileli Mod Apk Köpek Simülatöründe, seçtiğiniz evcil hayvanlardan biriyle oyun dünyasında seyahat edeceksiniz. Köpek sürünüzü yapabilir ve hayvanları avlayabilirsiniz. Ayrıca bir aile kurabilir ve paketin her bir üyesinin özelliklerini geliştirebilirsiniz. Geniş açık dünyada birçok farklı görev var, hiç sıkılmıyorsunuz. Ayrıca, köpek sürünüzün içinde farklı binalar satın alabileceğiniz kendi evi vardır.

ÇEŞİTLİ GÖREVLER
Diğer köpeklerin sorunlarını çözmelerine yardımcı olun. Oyun dünyasında, yardımınızı bekleyen başka birçok köpek var! Çeşitli görevleri yerine getirebilirsiniz, bazıları tehlikelidir ve ekip çalışmanızı gerektirir, diğerleri ise rahatlamanıza ve sadece eğlenmenize izin verir.

KÖPEK PAKETİ
Köpeğiniz kendi ailesini yaratabilecektir. Bunu yapmak için bir eş bulmanız gerekir. Gelecekte yavrularınız olacak. Ailenin her üyesine özen gösterilmelidir: onu beslemeli ve geliştirmelisiniz. İstediğiniz zaman evcil hayvanlarınızın görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KÖPEK EVİ
Büyük bir çiftlik alanı hizmetinizdedir. Burada evcil hayvanlarınız maceraya ara verebilecek. Karakterinizin gelişiminde bonus almanızı sağlayacak çeşitli farklı yapılar açabilirsiniz.

KÖPEĞİNİZİN GÖRÜNÜMÜNÜ ÖZELLEŞTİRİN
Bu oyunda köpeğinizin cinsini ve derilerini özelleştirebilirsiniz. Dalmaçyalı, Bulldog, Dachshund, Doberman, Shepherd, Greyhound, Tatar Shepherd ve hatta bir kurt için oynayabilirsiniz!

YÜKSELTMELER
Ormanda hayatta kalmak için tüm olasılıkları kullanman gerekiyor! Görevleri yerine getirerek, kendinizi diğer hayvanlara karşı savunarak ve yiyecek toplayarak deneyim kazanın. Bir seviye alan karakter, saldırı noktaları, enerji veya yaşam konusunda deneyim harcayabilir. Ayrıca hayvanın hızını artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynak elde etmenize vb. izin veren özel beceriler de vardır.

BİRÇOK HAYVAN VE İNSAN
Ormanlar ve köylerde çeşitli hayvanlar yaşamaktadır. Seyahatlerinizde ayılar, domuzlar, boğalar, tavuk, yengeç, geyik, kurbağa, keçi, kaz, dağ keçisi, domuz, tavşan, sıçan, salyangoz, yılan, kurt ve birçok insanla karşılaşacaksınız.

DÜNYAYI AÇ
Tarlaları, ormanları, dağları, bahçeleri ve köyleri keşfedin. İstediğin yere gidebilirsin. Araştırma için büyük bir ada mevcuttur.

BAŞARILAR
Temel görevlere ek olarak, atınız oyundaki çeşitli eylemler için başarılar kazanabilir.

Bizi Twitter’da takip edin:

Dog Simulator 3D’de kendi paketinizi yaratın!
Köpek Simülatörü 3D
Köpek Simülatörü 3D


Köpek Simülatörü 3D
Köpek Simülatörü 3D

Köpek Simülatörü 3D
Köpek Simülatörü 3D

MOD:
1. SINIRSIZ ALTIN
2. SINIRSIZ GIDA
3. ÜCRETSİZ SATIN ALMA
4. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Köpek Simülatörü 3D v1.061 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Köpek Simülatörü 3D v1.061 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.