Dollar hero : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk)

Dollar hero : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk) Dollar hero : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk) Dollar hero : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk)

Dollar hero : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk)


Dolar kahramanı: Grand Vegas Police

Dolar kahramanı : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk) Suçla ilgili sorunlarla karşı karşıya kalan şehrin kahramanı sensin. Bu sorunları çözmek için elinizden lazer ışını gibi güç yeteneklerinizi kullanabilir veya yerden nesneleri kaldırıp yere vurabilirsiniz. Çok özel bir şeye sahipsin – uçabilirsin. Birkaç dükkan var. Silah dükkanını ziyaret edebilir ve çok çeşitli silahlardan satın alabilirsiniz. Giyim mağazasına gidebilir ve sizin için yeni bir elbise seçebilirsiniz. Kaykay dükkanına gidebilir ve kaykayınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Görevleri tamamlayarak para kazanıyorsunuz. Öldürdüğünüz kötü insanlardan da bir miktar para alabilirsiniz. Şansınızı deneyebilir ve bir ATM hackleyebilirsiniz. Veya borsadan hisse senedi de satın alabilirsiniz. 50’den fazla farklı araba, bisiklet, kaykay vs var. Hava limanına gidip uçak satın alabilirsiniz. Büyük suç karşıtı maceraya hazır mısınız? Araba çalmak, sokaklarda yarışmak ve gangsterleri vurmak. Ayrıca bir mağazadan görevleri tamamlamanıza ve şehri tüm mafya günahkarlarından kurtarmanıza yardımcı olacak birçok şey satın alabilirsiniz. Ayrıca taksi şoförü veya çöpçü toplayıcı veya itfaiyeci olarak da çalışabilirsiniz. Kasabadaki suç karşıtı sokaklarda şef ol. Satın alabileceğiniz ve içinde yaşayabileceğiniz birkaç ev var. yeni yetenekler delik kasırgası ve diğerleri

Size para kazandırabilecek birkaç iş var. Müşteriniz için doğru görünümü seçerseniz kuaför olabilirsiniz. Size ekstra para verecekler. Ayrıca taksi şoförü, itfaiyeci, polis, otobüs şoförü olabilirsiniz.
Şehirdeki özel yerlerde çok güçlü robotlar bulabilir ve görevlerinizi tamamlamanıza yardımcı olabilirsiniz. Bu ücretsiz açık dünya oyununda büyük şehri keşfedin, dağlara off-road yapın, süper arabaları çalın ve sürün, silahları ateşleyin ve daha fazlasını yapın. Çeteler ve agresif fraksiyonlarla dolu suç şehrini keşfedin. Bir adalet standardı olarak vatandaşın umudu olun ya da şehre yeni bir kıyamet şövalyesi olarak gelin. Şehrin tarzı Miami veya Las Vegas’a benziyor ama aslında New York. Bacakların da çok güçlü. Onları küçümsemeyin. Polisle uğraşmayın, onlar iyi olanlardır. Gelişmiş askeri araçların yıkıcı ateş gücüyle şehre hükmedin veya birkaç vuruşta düşmanları devirmek için kahramanınızı yükseltin! Güzel bir şehir olsun, kan ve soygunla suç şehrine dönüşmeyin. Bir kahraman/efsane oynuyorsunuz ve tüm şehir sizden korkuyor. Bir binaya ip atabilir ve binanın tepesine tırmanabilirsiniz. Özel gerçek güçlerin var. Elinizden tehlikeli lazer ışını vurabilirsiniz. Sen bir Güç Kahramanısın. Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya vs.’den çeşitli mafya gangsterleriyle savaşacaksınız. Oyun tamamen Açık dünya Ortamını içeriyor. Görevlerin çoğu sokaklarda olacak, bazıları Chinatown bölgesinde ve diğer çete topraklarında vb.

• Görsel olarak çarpıcı, HD kalitesinde grafikler
• Silah cephaneliği
• kuaför, taksi şoförü vb. olarak oynayabilirsiniz
• Fütüristik mekanik robotları bulun
• 20 heyecan verici görev
• 50 farklı araba – ordu aracı modelleri, Helikopter, Hava savaşçısı, vb.
• kaykay sürebilirsiniz
Dolar kahramanı: Grand Vegas Police
Dolar kahramanı: Grand Vegas Police


Dolar kahramanı: Grand Vegas Police
Dolar kahramanı: Grand Vegas Police

Dolar kahramanı: Grand Vegas Police
Dolar kahramanı: Grand Vegas Police

MOD:
1. SINIRSIZ BECERİLER
2. SINIRSIZ MANA
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Dolar kahramanı : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Dolar kahramanı : Grand Vegas Police v1.1.9 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.