Dr. Panda Town v22.3.39 Mod Apk Unlocked

Dr. Panda Town v22.3.39 Mod Apk Unlocked Dr. Panda Town v22.3.39 Mod Apk Unlocked Dr. Panda Town v22.3.39 Mod Apk Unlocked

Dr. Panda Town v22.3.39 Mod Apk Unlocked


Dr. Panda Kasabası

Panda Kasabası v22.3.39 Mod Apk Kilidi Açıldı Hayal gücünüzü serbest bırakın ve Dr. Panda Kasabasını keşfedin! Evden dışarı çıkın ve süpermarkete, parka ve daha fazlasına gidin.

ŞEHRİ KEŞFEDİN!
Parktaki dondurma standından tavan arasındaki hazine sandığına kadar Dr. Panda Kasabası’nın her yerini keşfedin! Kaç sırrı ortaya çıkarabilirsin? Tüm gizli kostümleri ve yemek kombinasyonlarını bulabilir misin? Dr. Panda Kasabasında keşfedilecek tonlarca şey var!

KENDİ HİKÂYENİZİ ANLATIN!
Kıyafetleri özelleştirin ve giyinin, saklambaç oynayın ya da neden bir pijama partisi yapmıyorsunuz? Barbekü pişirirken arka bahçenizde futbol oynayın. Arkadaşlarınızı parka götürün ve eğlenceli bir pikniğin tadını çıkarın, hatta gölde tekne gezintisine çıkın! Bu şehirde her şey senin elinde! Kaç macera bulabilirsin?

● Kendi hikayelerinizi anlatın!
● Şehrin her yerinde rol yapma oyunu!
● 16 eğlenceli ve çeşitli karakter
● Giysileri özelleştirin, yemek yapın ve daha fazlasını yapın!
● Gizli sırları ve eğlenceli etkileşimleri keşfedin
● Serbest oyun! Zaman sınırı veya kural yok
● Çocuklar için güvenli!

Dr. Panda Kasabasında Ev ve Sokak alanlarında ücretsiz oynayabilirsiniz. Tek seferlik uygulama içi satın alımlarla ek alanlar eklenebilir. Uygulama içi satın almalarla ilgili daha ayrıntılı ebeveyn seçenekleri için lütfen cihaz ayarlarınızı kontrol edin ve geri bildiriminiz veya endişeleriniz varsa bizimle support@drpanda.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gizlilik Politikası
Çocuk oyunları tasarımcısı olarak, bu modern, dijital dünyada gizliliğin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Gizlilik politikamızı buradan okuyabilirsiniz: http://www.drpanda.com/privacy

Panda Hakkında
Dr. Panda, çocuklar için oyun geliştiricisidir. Çocukların dünyayı öğrenmelerine yardımcı olan eğitici değerlere sahip oyunlar geliştiriyoruz. Tüm oyunlarımız güvenlidir ve uygunsuz içerik içermez.

Bizim hakkımızda ve çocuklar için nasıl oyunlar tasarladığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, www.drpanda.com/about web sitemizi ziyaret edin. Herhangi bir sorunuz varsa, bize support@drpanda.com adresinden bir e-posta göndermekten veya Facebook (www.facebook.com/drpandagames) veya Twitter (www.twitter.com/drpandagames) veya Instagram (www.instagram) üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. .com/drpandagames).

Dr. Panda Kasabası
Dr. Panda Kasabası


Dr. Panda Kasabası
Dr. Panda Kasabası

Dr. Panda Kasabası
Dr. Panda Kasabası

MOD:
Tüm Uygulama İçi Satın Almaların Kilidi Açıldı
Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı
Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı

– Oynamadan önce internet bağlantısını kesin!

İNDİRMEK:

Panda Kasabası v22.3.39 Mod Apk Kilidi Açıldı – RACATY BAĞLANTISI

Panda Kasabası v22.3.39 Mod Apk Kilidi Açıldı – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.