Dreamdale – Fairy Adventure v1.0.16 (Mod Apk)


Dreamdale - Peri Macerası

Dreamdale – Peri Macerası v1.0.16 (Mod Apk) 🌳 BİR ZAMANLAR…

Mütevazı bir oduncu 🪵🪓 olarak bir peri masalı macerasına çıkın ve bu büyülü oyunda kocaman bir harikalar dünyası inşa edin. Bu eğlenceli ve orijinal RPG’de saatlerce sürükleyici fantezi aksiyonu sağlama garantili zaman yönetimi öğeleriyle kazın, maden çıkarın, inşa edin, çiftlik yapın, zanaat yapın ve savaşın. Dreamdale’in güzel dünyasında masalsı hayallerinizi hayata geçirin.

👑 ⚔️ 🛡️ BÜYÜK MACERANIN TÜM İÇERİĞİ

becerikli bir kahraman – boş bir sırt çantası ve güvenilir baltanızdan başka hiçbir şeyle başlayın, doğrama ve madencilik yapın ve yeni binalar inşa etmek veya pazarda madeni para ve elmas alışverişi yapmak için kaynakları toplayın. Ekipmanlarınızı ve binalarınızı yükseltmek veya daha çeşitli kaynaklar bulmak için haritayı genişletmek için para harcayın.

Doğru araçlar – her kaynak ⛏️ madenciliği için farklı bir araç gerektirir ve daha fazla kaynağı daha hızlı elde etmek için her araç yükseltilebilir. Sizi şimdiye kadarki en hızlı kazıcı, madenci, çiftçi veya balıkçı yapan benzersiz altın aletler de dahil olmak üzere kazma, kürek, olta ve çok daha fazlasını bulmak için oyunda ilerleyin.

Birkaç iyi arkadaş 👸🏼 – yakında dünyanızı genişletmenize, çiftliğinize bakmanıza, balıklarınızı yakalamanıza, aletlerinizi hazırlamanıza ve kaynaklarınızı madencilik yapmanıza yardımcı olan diğer köylüler de size katılacak. Hiçbir zaman, kendi küçük ticaret imparatorluğunuzdan sorumlu olacak, harita üzerinde hızla ilerlemek, toplamak, yükseltmek ve genişletmek için acele edeceksiniz.

Her şey için bir yer – inşa Topladığınız tüm farklı kaynaklar için depolama yapın ve ticareti daha hızlı hareket ettirmek ve daha fazla jeton getirmek için sırt çantanızla birlikte binaları yükseltin.

İstikrarlı ilerleme – XP kazanmak, seviye atlamak ve oyunun farklı yönlerinde avantaj sağlayan çok çeşitli farklı oyuncu özellikleri dahil olmak üzere oyunda ilerlemenize yardımcı olacak çok çeşitli ödüller almak için görevleri tamamlayın.

biraz şans – haritada rastgele açılan sandıklardan daha fazla ödül ve ekstra jeton alın veya X’in işaret ettiği yerde hazineyi kazın.

Bir gizem ipucu – bir tekne bulun ve benzersiz, sıra dışı ve özellikle değerli kaynaklar bulacağınız beş farklı gizemli adaya yelken açın.

Bir tehlike sıçraması 👹 – Küçük bir aksiyon olmadan hangi RPG tamamlanabilir? Cesaretiniz varsa, sekiz farklı mağarayı keşfedin, düşmanlarla savaşın ve muhteşem ganimetler kazanmak için canavar 🐉 patronlarla bir hesaplaşmaya ulaşın ve köyünüze gerçek bir kahraman olarak geri dönün.

Ve sadece küçük bir sihir dokunuşu – bu bir peri masalı, unutma, bu yüzden tüm endüstri, ticaret ve aksiyon arasında eyersiz domuzlar, 🪄 büyümeyi asla bırakmayan sihirli ağaçlar ve bir sürü başka mucizevi unsur bulmak için şaşırmayın. Bu fantastik RPG’de merak duygunuzu canlı tutmak için.

🌤️ SONRA SONRA MUTLU YAŞA

Hiç çiftçi ve savaşçı, kazıcı ve helikopter, tüccar ve madenci, balıkçı ve maceracı, domuz sürüsü ve gerçek bir masal kahramanı olmayı hayal ettiniz mi?

Dreamdale’in pastoral ve son derece eğlenceli dünyasında tüm hayallerinizi gerçekleştirin. Hemen oyunu indir ve gerçek bir maceraya atıl.
Dreamdale - Peri Macerası
Dreamdale - Peri Macerası


Dreamdale - Peri Macerası
Dreamdale - Peri Macerası

Dreamdale - Peri Macerası
Dreamdale - Peri Macerası

MOD:

– Ücretsiz Ödüller

İNDİRMEK:

Dreamdale – Peri Macerası v1.0.16 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Dreamdale – Peri Macerası v1.0.16 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.