Driving Zone: Russia APK v1.324 (Unlimited Money)

Driving Zone: Russia APK v1.324 (Unlimited Money) Driving Zone: Russia APK v1.324 (Unlimited Money) Driving Zone: Russia APK v1.324 (Unlimited Money)

Driving Zone: Russia APK v1.324 (Unlimited Money)
Sürüş Bölgesi: Rusya

Sürüş Bölgesi: Rusya APK v1.324 (Sınırsız Para)

Sürüş Bölgesi: Rusya – Rusya’da üretilen arabalarda sokak yarışı simülatörü.
Rusya’da üretilen klasik arabalar ve en modern modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Her arabanın kendi karakteri ve gerçek bir motor sesi vardır. Tüm modeller, özel bir gerçekçilik ve tam mevcudiyet hissi veren, kapsamlı bir şekilde araştırılmış gövde ve iç mekana sahiptir.
Motoru çalıştırın ve yoğun otomobil trafiğinin önünde olabildiğince hızlı bir şekilde yoğun bir otoyolda ilerleyin ve yeni arabaların ve oyunun diğer özelliklerinin kilidini açmak için faydalı olacak puanlar kazanın.
Farklı hava koşullarına, yol genişliğine ve şerit sayısına sahip dört benzersiz parkur arasından seçim yapabilirsiniz. Yarışı, gökyüzünün yüksek gökdelenlerin arkasına gizlendiği sokak pistinde veya çevresinde pitoresk tepeler ve ormanlarla dolu banliyö yolunda düzenleyin veya sıcak ve kuru çölden geçen bir çizgi seçin, ancak gerçek bir aşırı yarışçıysanız , o zaman kesinlikle saf kar ve karla kaplı ağaçların olduğu tehlikeli buzlu yol ile kış parkurunun tadını çıkaracaksınız. Gerçek zamanlı olarak dinamik olarak değiştirilecek günün herhangi bir saatinde mevcut seçim.
Bu yarış simülatörü, size sakin ve güvenli veya aşırı yarış olabilecek sürüş tarzını seçme yeteneği verir. Ayarların bolluğu, sürüş becerilerinizi göstermeniz gereken zorlu yarış simülatöründe olduğu gibi, arcade ve basitten en gerçekçiye kadar bir araba fiziği gerçekçiliği seviyesini özelleştirmenize olanak tanır.
Everyplay Service ile oyun videolarınızı kaydedin ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşın. Cihazınızdaki kamera ve mikrofonu kullanarak kayıtlı video tekrarlarını düzenleyebilir ve yorumlayabilirsiniz.
Özellikler:
– Modern güzel grafikler;
– Gerçekçi araba fiziği;
– Günün saatini gerçek zamanlı olarak değiştirin;
– Niteliksel olarak modellenmiş Rus arabaları;
– Farklı hava koşullarına sahip 4 parkur;
– Birinci şahıs görüş / iç kamera.
Uyarı! Bu oyun oldukça gerçekçi, ancak size sokak yarışı yapmayı öğretmek için tasarlanmamıştır. Gerçek araba kullanırken dikkatli ve sorumlu olun. Yoğun araba trafiğinde sanal yarışın tadını çıkarın, ancak lütfen trafik kurallarına uyun ve gerçek yollarda dikkatli olun.

Sürüş Bölgesi: Rusya
Sürüş Bölgesi: Rusya


Sürüş Bölgesi: Rusya
Sürüş Bölgesi: Rusya

Sürüş Bölgesi: Rusya
Sürüş Bölgesi: Rusya

MOD:

İNDİRMEK:

Sürüş Bölgesi: Rusya APK v1.324 (Sınırsız Para) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Sürüş Bölgesi: Rusya APK v1.324 (Sınırsız Para) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –
önceki makaleOffroad Simulator Online: 8×8 ve 4×4 off road ralli v4.54 (Mod Apk)
Sonraki makaleRising Super Chef: Cooking Game Apk v6.1.2 (Mod Money/Energy)

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.