Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money)

Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money) Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money) Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money)

Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money)


Duddu - Sanal Evcil Hayvanım

Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money) Sizi yeni köpeğimiz Duddu ile tanıştıralım! Eğlence ve macera dolu harika bir dünyada yaşayan süper güzel bir köpektir. Duddu’nun günlük yaşamının bir parçası olun ve yeni sanal evcil hayvanınızla gerçek bir dostluk kurun.

• Yeni bir evcil hayvan sahibi olarak, sevimli evinde kendi köpeğinizi beslemek, uyutmak, eğlendirmek ve bakmaktan siz sorumlusunuz. Ayrıca, vahşi doğada da izci köpeğinize bakmanız gerekecek!

• Duddu’nun dünyasının her köşesini ve tüm arkadaşlarını da ziyaret edin. Onu rahat bir hamak ve hindistancevizi avuç içi ile güneşli adaya tatile götürün. Kendi korsan geminizi özelleştirin ve Duddu’ya köpek okulunda farklı numaralar öğretin. Kulüpte dans etmenin, spor salonunda egzersiz yapmanın, galeride resim yapıp karalama yapmanın veya müzik merkezinde davul ve piyano çalmanın keyfini çıkarın. Güneşin istediğiniz zaman yükselip alçaldığı rengarenk dünyayı keşfederken iyi eğlenceler.

• 30’dan fazla farklı mini oyun oynayın ve biraz para veya başka ürünler kazanın. Bubble Shooter, Solitaire, Archer, Pirate Battle, Brick Breaker, Block Puzzle, Treasure Island, Moto Racer, Fruit Connect, Space Explorer, Hen Farm, çeşitli yemek pişirme oyunları ve diğerlerini oynarken iyi eğlenceler. Alışverişe gidin ve benzersiz mobilya, yiyecek ve kıyafet parçaları satın alın ya da korsan geminizi ve evinizi özelleştirin.

• Köpeğin alışkanlıkları hakkında bilgi edinmek için günlük görevleri tamamlayın ve ekstra ödüller kazanmak için başarıların ustası olun. Posta kutunuzu her gün kontrol edin, özel bir arkadaşınızdan sürpriz bir hediye alabilirsiniz.

Bu oyun her yaştan insan için garantili bir eğlencedir. Bir evcil hayvana bakmak size sorumluluk ve sadakat duygusu verir. Eğlenceli yolculuğa başlamak için tek ihtiyacın olan kendi Duddu köpeğin!

Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler ve özellikler, ayrıca oyun açıklamasında belirtilenlerden bazıları, gerçek paraya mal olan uygulama içi satın alımlarla ödeme gerektirebilir. Uygulama içi satın almalarla ilgili daha ayrıntılı seçenekler için lütfen cihaz ayarlarınızı kontrol edin.
Oyun, Bubadu’nun ürünleri veya bazı üçüncü şahıslar için kullanıcıları bizim veya üçüncü şahıs sitemize veya uygulamamıza yönlendirecek reklamlar içerir.

Gizlilik politikası: https://bubadu.com/privacy-policy.shtml
Hizmet şartları: https://bubadu.com/tos.shtml
Duddu - Sanal Evcil Hayvanım
Duddu - Sanal Evcil Hayvanım


Duddu - Sanal Evcil Hayvanım
Duddu - Sanal Evcil Hayvanım

Duddu - Sanal Evcil Hayvanım
Duddu - Sanal Evcil Hayvanım

İNDİRMEK:

Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Duddu – My Virtual Pet v1.70 (Mod Apk Money) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.