Epic Games Ücretsiz Oyunları
Epic Games Ücretsiz Oyunları

Epic Games ücretsiz oyunlar neler? Epic Games 15 Gün Boyunca hangi ücretsiz oyunları dağıtacak!

Oyun severlerin merakla beklediği Epic Games ücretsiz oyun listesi araştırılıyor. Epic Games yılbaşı nedeniyle 17 Aralık tarihinden itibaren oyun severlere oyunlarının bazılarını ücretsiz olarak dağıtacak. Peki Epic Games ücretsiz oyunlar neler? İşte Epic Games ücretsiz oyunlar hakkında detaylar.

Epic Games Store, oyunseverleri heyecanlandıran bir açıklama yaptı. 17 Aralık’ta Yılbaşı Tatili İndirimi’yle oyunlarda yüzde 75’e varan indirim yapacaklarını duyuran şirket, bu indirimlerle birlikte 15 gün boyunca her gün 1 ücretsiz oyun vereceklerini duyurdu.

Epic Games Ücretsiz Oyunları
Epic Games Ücretsiz Oyunları

17 Aralık’tan itibaren başlayarak 2 hafta boyunca her gün 1 oyunu ücretsiz bir şekilde verecek Epic Games, her bir oyunu satın almak için 24 saat sunacak. Bu 24 saatlik zaman diliminde ücretsiz oyunu kütüphanenize eklediğinizde ise sonsuza kadar sizin olacak.

EPİC GAMES ÜCRETSİZ OYUNLAR NELER?

Epic Games ücretsiz oyunları 17 Aralık tarihinde belli olacak ancak Epic Games ücretsiz oyunlar listesi şimdiden internete sızdı. Her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da şu oyunların ücretsiz olacağı iddia ediliyor.

Epic Games Bedava Oyunlar
Epic Games Bedava Oyunlar

 

Shift Delete’in haberine göre; The Witcher 3, Mass Effect Andromeda, Assassins Creed Origins gibi kült ve pahalı oyunlar yer alıyor.

Oyunların ücretsiz verileceği tarihler de yer alıyor ancak doğruluğunu görmek için 2 gün daha beklemek gerekecek. GTA 5 gibi dünyaca bilinen bir oyunu ücretsiz veren Epic Games’in bu listedeki oyunları sunması da büyük bir sürpriz olmayabilir.

Epic Games, Far Cry 5, Hitman 2 ve Resident Evil 7 gibi yapımı iyi olan oyunları ücretsiz olarak sunarsa, GTA 5 ile edindiği geniş oyuncu kitlesini daha da geliştirecek. Daha Fazla Oyun Haberleri için tıklayınız.

Bizi Facebook‘tan takip edebilirsiniz.

Android Mobil Uygulamamızı İndir !