Dungeons 3 Epic Games Store'de Ücretsiz Oldu.

Dungeons 3 Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Dungeons 3, Epic Games Store’de ücretsiz oldu. Epic Games ücretsiz oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek 109 TL’lik Dungeons 3 oyununu ücretsiz yaptı. Dungeons 3 oyunu 12 Kasım 19:00’a kadar ücretsiz olacak.

Epic Games bu sefer yeni sürprizi ile karşımıza çıkıyor. Epic Games 109₺ değerindeki Dungeons 3 oyununu ücretsiz yaparak bu haftanın bombasını sundu.

Epic Games yüzlerce oyunu ücretsiz yaparak oyuncuların gönlünde taht kurdu. Epic Games bu seferde Dungeons 3 ücretsiz dağıtarak oyunculara fırsat sağlıyor.

Dungeons 3 Epic Games Store'de Ücretsiz Oldu.
Dungeons 3 Epic Games Store’de Ücretsiz Oldu.

Dungeons 3 Ne Zamana Kadar Ücretsiz ?

Dungeons 3 oyununa12 Kasım 19.00’a kadar sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Dungeons 3 oyununa ücretsiz sahip olmak için bağlantıya tıkladıktan sonra sayfadaki “Al” butonunu seçebilirsiniz. Epic Games hesabınız ile giriş yaptıktan veya kayıt olduktan sonra oyun kütüphanenize eklenecek.

Dungeons 3 oyunun hikayesi ise şöyle; Zindan Lordu, kara elf rahibesi Thalya’nın aklını yeryüzünün sevimli kıskacından çelip onu baş yardımcısı olmaya ikna ederek fetih seferberliğini yer altındaki ininden yönetmenin bir yolunu buldu. Ön cephede Thalya ve onun arkasında kötülüğün birleşmiş güçlerinin desteği ile oyuncular, yeryüzünün iyiliksever canlılarını kesin olarak alt etmek için var olan tüm numaraları kullanmak zorunda kalacaklar.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit

İşlemci: Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 serisi) veya 3.5 GHz AMD (FX 6000 serisi)

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: AMD/NVIDIA ile en az 1024 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD Radeon HD 7000 serisi, NVIDIA GeForce GTX 600 serisi)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Not: Belirtilen sistem gereksinimleri minimum sistem gereksinimidir.

Oyun haberleri hakkında daha fazlası için buraya tıklayabilirsiniz.

Android Mobil Uygulamamızı İndir !