Episode – Choose Your Story v23.20 (Mod Apk)

Episode – Choose Your Story v23.20 (Mod Apk) Episode – Choose Your Story v23.20 (Mod Apk) Episode – Choose Your Story v23.20 (Mod Apk)

Episode – Choose Your Story v23.20 (Mod Apk)


Bölüm - Hikayenizi Seçin

Bölüm – Hikayeni Seç v23.20 (Mod Apk) Bölüm, hikayelerinizi aşk, romantizm, macera ve drama ile YAŞAMANIZI sağlar. En sevdiğiniz hikayede bir karakter olsaydınız harika olmaz mıydı? Bölüm, önemli seçimler yaptığınız 150.000’den fazla sürükleyici hikaye ile tam da bunu yapmanızı sağlar.

Milyarlarca okunan Bölüm, kaderinizi SİZİN seçtiğiniz dünyanın en büyük etkileşimli hikaye koleksiyonudur. Veya bir yaratıcı olun ve kendinizinkini yazın!

O nasıl çalışır?
Avatarınızı özelleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın
En sevdiğiniz karakterlerle ilişkiler geliştirin – rakip mi yoksa Romeo mu olacaklar?
Seçimlerinizle kaderi değiştirin
Tüm farklı sonları keşfedin
Kendinizi binlerce farklı dünyaya bırakın, seçenekler sonsuzdur!

Sadece en sevdiğiniz hikayeleri okumakla kalmaz, kendi hikayelerinizi de yazabilirsiniz! Bölüm platformunda kendi interaktif hikayelerinizi yazın ve yayınlayın, milyonlarca okunmayı kendiniz toplayın.

Favorilerimizden bazıları şunları okur:

Nihai flört yarışması olan LOVE ON FIRE’a katılmak için seçildiniz. Diğer seksi bekarlarla birlikte lüks bir sahil köşkünde yaşayacak ve gerçek aşkınızı arayacaksınız!

KURAL KIRICI: Teknik olarak “sınır dışı” birine aşık olmaya başladığınızda ne olduğunu öğrenin. O romantik kıvılcımı takip edecek misin?

K*SS LİSTESİ burada! Kentwood Akademisi devralmaya hazır. Kentwood’un en iyi 10 bekarını öperek mükemmel yönetici okulları serisine devam edin.

BU BİZİM SIRIMIZ OLACAK: Süper sevimli komşunuzla bir ilişki yaşamanız bebeğinizin olmasına yardımcı olabilir… ama kesinlikle her şeye çok fazla dram katıyor!

BİR MİLYONERLE EVLENDİM: Zıtlıklar birbirini çeker mi? Aşka asla inanmadın… ama bir milyonerle evlendiğin zaman, aksini düşünmeye başlarsın.

Diğer güzellikler şunları içerir:
Küçük sevimli yalancılar
Demi Lovato: Şöhret Yolu

ARTI… HER HAFTA daha fazla yeni hikaye!

PRETTY LITTLE LIARS ve ilgili tüm karakterler ve öğeler © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. (s18)
TM & ©2018 Paramount Resimleri. Tüm hakları Saklıdır.
™ & ©2018 Universal Stüdyoları

Lütfen Bölüm’ü oynamanın ücretsiz olduğunu, ancak oyun öğelerini gerçek parayla satın alabileceğinizi unutmayın. Uygulama içi satın alma özelliğini sınırlamak istiyorsanız, Google Play Store’daki Ayarlar menüsünden bir PIN oluşturabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanımınız, http://pocketgems.com/episode-terms-of-service/ adresinde bulunan Hizmet Koşullarına tabidir. Verilerinizin toplanması ve kullanılması, http://pocketgems.com/episode-privacy-policy/ adresinde bulunan Gizlilik Politikasına tabidir.
Bölüm - Hikayenizi Seçin
Bölüm - Hikayenizi Seçin


Bölüm - Hikayenizi Seçin
Bölüm - Hikayenizi Seçin

Bölüm - Hikayenizi Seçin
Bölüm - Hikayenizi Seçin

MOD:

Ücretsiz Premium Seçenekler

İNDİRMEK:

Bölüm – Hikayenizi Seçin v23.20 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Bölüm – Hikayeni Seç v23.20 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.