Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk)

Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk) Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk) Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk)

Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk)


Farm City : Tarım ve Şehir Adası

Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk) iyi tasarlanmış, estetik açıdan hoş bir çiftçilik/ada kasabası simülatörü olarak öne çıkan, zengin seçenekler ve istikrarlı ilerleme ile öne çıkan en iyi şehir kurma ve çiftçilik oyunlarından biridir. Bu, dijital bir adada daha büyük bir topluluk duygusu yaratmak için aynı anda hem bir çiftlik hem de bir kasaba inşa etme etrafında gelişen bir simülasyon oyunudur.

Farm City: Şehir kurma ve Çiftçiliğin temel özellikleri:

– Mahsul yetiştir, ürün sat ve adada bir topluluk geliştirmek için geliri kullan
– Ekme, hasat etme ve buğdayı ekmeğe çevirme gibi ardışık sorumlulukları tamamlayın
– Ticaret ve topluluk genişlemesine ayrıntılı bir bakış
– Pürüzsüz oyun deneyimi artı güzel grafik ve kaliteli ses
– Her yaştan ve cinsiyetten herkes için eğlenceli bir oyun ve evet oynamak ÜCRETSİZ
– Derinlemesine görüntüler, kasabaların ve çiftliklerin nasıl çalıştığına dair öğrenme deneyimini geliştirir
– Eşsiz ve süslü bir tarzda çizilmiş yüzlerce bina inşa edin
– Uygulamayı oynamak için gereken beceriler arasında problem çözme ve ince motor becerileri yer alır.
– Görevler birden fazla adım gerektirir ve her eylem gerçek hayatta olduğu gibi zamanlanır, iş genellikle hemen bitmez
– Basitten daha ileri seviyeye geçmek için düzinelerce seviye var
– Görkemli çiftlikler ve sevimli hayvanlarla adanızı iyileştirin ve geliştirin
– Öğeler için karakterlerin isteklerini gösteren bir harita var
– Eşsiz hayvanlar ve doğal olaylardan oluşan bir koleksiyon oluşturun
– Çevrimdışı oyun modu, otobüste seyahat etmek veya caddede yürümek gibi her yerde ve her zaman oyunun keyfini çıkarmanızı sağlar

Farm City: City Building & Farming’in sıradan bir havası var ama zaman yönetimi öğelerinde ve şehrinizi tasarlamada zorlayıcı. Ne kadar çok oynarsanız, oyunu o kadar çekici bulursunuz ve yavaş yavaş oyunda ustalaşmak için becerilerinizi artırabilirsiniz.

Her binanın inşa edilmesi farklı bir süre alır, ancak bu, oyun içi notlar harcanarak hızlandırılabilir. Oyuncular, bir bina oluşturduklarında veya kaynak topladıklarında Deneyim çubuklarına doğru puan kazanırlar.

Farm City: City Building & Farming’deki zaman gereksinimleriyle ilgili olarak, aktivitelerin çoğunun tamamlanması çok fazla zaman almayacak. Tamamlanması bir gün sürecek bazı görevleriniz var, ancak neredeyse Farm City görevleri için sadece birkaç dakika sürüyor.

Şehrinizin haritasını takip edeceksiniz. Haritanın üst kısmında oyun istatistiklerinizi ve oyun ayarlarına erişiminizi bulacaksınız. İstatistikler, jeton sayınızı (başarılar ve mal satarak kazandığınız), deneyim seviyenizi ve nüfus seviyenizi içerir. Zamanı hızlandırmak veya inşaatı tamamlamak için gereken hammaddeleri satın almak için deneyim seviyenizi artırın.

Farm City’nin oyun mekaniği basittir ve bir dizi dokunma ve kaydırma ile başarılır. Bir dizi öğreticinin yardımıyla oyun hissini hızlı bir şekilde kavrayabilirsiniz. Bu açılır kılavuzlar, büyüyen mahsulleri, onları hasat etmeyi, onları birçok fabrikadan birinde kullanmayı, malları satmayı ve şehrinizi inşa etmeyi kapsayacaktır.

Oyun küçük başlayacak ve yetiştirebileceğiniz sınırlı bir ürün yelpazesine sahip olacak, ancak şehriniz büyüdükçe tarım alanınız ve ürün çeşitliliğiniz de artacak. Fabrikalarda kullanılan mahsulleri yetiştirirsiniz ve ürettiğiniz mallar, satılan veya ticareti yapılan başka hammaddeler oluşturmak için kullanılabilir. Toplanan tüm öğeler satılabilir veya takas edilebilir.

İnşa etmenizi bekleyen çok sayıda tarım, konut ve ticari mülk var. Farm City: City Building & Farming ile şimdi Google Play’de bulunan en son sürümle kendi adanızı yaratın.
Farm City : Tarım ve Şehir Adası
Farm City : Tarım ve Şehir Adası


Farm City : Tarım ve Şehir Adası
Farm City : Tarım ve Şehir Adası

Farm City : Tarım ve Şehir Adası
Farm City : Tarım ve Şehir Adası

MOD:
Sınırsız Nakit

Not: Eksik kaynakları satın almak için para kazanacaksınız, örneğin, bir uçak teslimatı yapmak için eksik kaynakları satın almaya çalışın.

İNDİRMEK:

Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Farm City : Farming & City Island v2.9.14 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.