FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Infinite Gems Money

FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Infinite Gems Money FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Infinite Gems Money FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Infinite Gems Money

FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Infinite Gems Money


FarmVille: Tropik Kaçış

FarmVille: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Mücevherleri Bir numaralı çiftçilik serisi FarmVille’in yapımcılarından bu yeni, oynaması ücretsiz oyunda kaçış ve hayalinizdeki adayı keşfedin!

Ada atölyeleri, tropik ürünler ve egzotik hayvanlarla dolu kendi sahil hanınızı çalıştırın. Ananas, hindistancevizi ve orkide yetiştirin ve misafirlerinizi pina coladas, ızgara balık ve çiçek leis ile memnun etmek için taze deniz ürünleri yakalayın.

Adanızdaki tüm gizemli sırları ve gizli hazineleri ortaya çıkarmak için turkuaz mavisi sulara ve yaklaşmakta olan yanardağa girin. Keşfedilmemiş bölgeleri keşfetmek, adanın hikayelerini öğrenmek ve nadir eşya ve eşyalar bulmak için uzman tur rehberlerinin yardımıyla hikaye tabanlı görevleri tamamlayın.

• TROPİKLERE KAÇIŞ – Adanızı eviniz olarak gören tüm tropik bitkileri ve egzotik hayvanları keşfedin! Tiki Bar’da eğlenceli içecekler için en taze malzemeleri yetiştirin. Balık tutmaları için yunus Capri gibi yardımcı hayvanlar gönderin. Adayı keşfederken oyuncu maymunların ve diğer yeni arkadaşların tuhaflıklarının tadını çıkarın.

• ADA SIRLARINI VE HAZİNELERİ KEŞFEDİN – Arkeolog ve sörf uzmanı gibi ada rehberlerinizle tanışın! Hikayeye dayalı görevleri tamamlamanıza ve adanın sırlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilirler. Karadaki volkanı ve antik maymun tapınağını keşfedin. Denizde mercan kayalığı ve tüccar gemi enkazına gidin. Batık şehirde ve diğer keşfedilmemiş bölgelerde gizli hazineleri ve nadir malları bulun.

• DİĞER ADALARLA TİCARET – Ticaret teknesini kendi yararınıza kullanın. Yumurta kısa mı? İhtiyacınız olan malları komşu adalardan satın alın. Çok fazla ananas var mı? Fiyatınızı belirtin ve fazladan ekin ve el işi ürünleri elden çıkarın. Ne kadar çok paranız varsa, adanızda o kadar çok şey yapabilirsiniz.

EK AÇIKLAMALAR
• Zynga’nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında özel bilgiler için lütfen http://company.zynga.com/privacy/policy adresindeki gizlilik politikamızı okuyun.
• Bu oyun, bir kullanıcının Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir ve bu nedenle oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla iletişim kurabilir.
• Oyunu oynamak ücretsizdir, ancak ek içerik ve premium para birimi için uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Uygulama içi satın alımlar 0,99 ila 99,99 ABD Doları arasında değişmektedir.
• Size Zynga Inc ve ortaklarından özel tekliflere, etkinliklere ve programlara katılma fırsatı verilecektir.

Bu uygulamanın kullanımı Zynga Hizmet Koşullarına tabidir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması Zynga’nın Gizlilik Politikasına tabidir. Zynga’nın Gizlilik Politikası, aşağıdaki Geliştirici bölümünde bulunan Gizlilik Politikası alanında mevcuttur. Her iki politika da www.zynga.com adresinde mevcuttur. Sosyal Ağ Hizmeti şartları da geçerli olabilir.

http://m.zynga.com/legal/terms-of-service

FarmVille: Tropik Kaçış
FarmVille: Tropik Kaçış


FarmVille: Tropik Kaçış
FarmVille: Tropik Kaçış

FarmVille: Tropik Kaçış
FarmVille: Tropik Kaçış

MOD :
Tamamlama hızı daha hızlı hale gelir, mağaza altınları ve elmasları kullanılamaz ve genişletilmiş depo seviyesi elmasları tüketilmez.

İNDİRMEK :

FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Sonsuz Para – PCLOUD BAĞLANTISI

FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.144.97 Mod Sonsuz Para – YÜKLENDİ

(Diğer sürüm MOD UPTADE Çok Yakında)

MOD :
Görkemli elmasların veya güneş ışığının tamamlanmasını hızlandırır
Mağaza altın veya elmas tüketmiyor
Deponun genişlemesi elmas tüketmez

İNDİRMEK :

FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.92.6700 Mod Sonsuz Para – PCLOUD BAĞLANTISI

FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.92.6700 Mod Sonsuz Para – SÜRÜCÜ LINK

FarmVille 2: Tropic Escape Apk v1.92.6700 Mod Sonsuz Para – Racaty LINK

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.