Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 (Mod Apk)

Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 (Mod Apk) Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 (Mod Apk) Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 (Mod Apk)

Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 (Mod Apk)


Kaderin Savaşçıları: Anime Savaşı

Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 Hileli Mod Apk CCG, RPG ve anime savaş oyunlarını karıştıran bu çılgın kart oyununda OC’nizi (orijinal karakter) geliştirin!

Arcana Kartlarının gücünden yararlanınkaderinizi yeniden yazmanıza izin veren güçlü bir tarot benzeri anime kartına sahip bir CCG.

Derinlemesine Karakter Özelleştirme OC’nizi (orijinal karakter) oluşturmak için farklı desteler oluşturun, Savaş Destenize eklediğiniz kartlar, istatistiklerinizi, silahlarınızı, becerilerinizi ve emrinizde olan güçlerinizi belirleyecektir. Anime dövüş oyunlarından ilham alan en harika anime savaşçıları gibi görünebileceksiniz.

Anime savaş oyunlarının heyecanının ve ilhamının ve CCG ve anime kart oyunlarının stratejisinin tadını çıkarın

Stil Destenizle kendinizi ifade edin, içine dahil ettiğiniz kartlar görünümünüzle ilgili her ayrıntıyı özelleştirin, tonlarca stil kartıyla hayallerinizdeki OC’yi yaratabileceğinizi ve hatta harika anime savaşçıları gibi görünebileceğinizi keşfedin!

Bir anime dövüş oyunu RPG, anime savaş oyunları ve CCG’den esinlenilmiştir. Diğer Kadersizlere karşı çılgınca savaşlarda bir dövüş yolunda yer alın, onları soğukta Nakavt etmek için koleksiyon kartları kombinasyonları oluşturun!

rekabet modu Kaderin en güçlü Savaşçısı ol! zafer için yarışın ve dövüş yolunuzu yaratırken ve anime dövüş oyunlarının aksiyonu ile ödül olarak yeni kartlar toplarken şöhret salonuna yükselin.

Simya modu OC tarzınızı sergilerken bu benzersiz CCG ve anime savaş oyunları karışımının keyfini çıkarmak için en güçlü desteyi oluşturmak için simya ile kartlarınızın seviyesini yükseltin.

Canlı PvP Arenası Sohbet etmek, arkadaş edinmek ve anime savaş oyunları tarzında gerçek zamanlı PVP’de rekabet etmek için kavga barında diğer Anime Fighters of Fate’e katılın.

Macera modu CCG destenizi güçlendirmek için kartları, malzemeleri ve bileşenleri toplamak için savaş yolunuza devam edin.

Herkesi yen! CCG, RPG ve anime savaş oyunlarının bu çılgın karışımında Arcana Kartları için yarışın, OC koleksiyonunuzu büyütün ve onları nihai Kader Savaşçısı olmak için kullanın!

Anime dövüş oyunlarının destansı aksiyonundan hoşlanıyor musunuz? Orijinal karakterler (OC) yaratmaktan hoşlanıyor musunuz? Anime dövüşçüleriniz için dövüş yolunu oluştururken CCG ile birleştirilmiş anime savaş oyunlarının heyecanını hissetmek ister misiniz? O zaman bu oyun tam size göre!

CCG ve kart oyunları becerilerinizi test edin, canlı PVP arenasında kartları toplayabilecek ve gücünüzü test edebileceksiniz! Daha güçlü olun, farklı güverte seçeneklerini test edin ve en iyi ticaret kartı oyunları stratejilerini ortaya koyarken anime dövüş oyunlarının heyecanını yaşayın.

Desteğinizi çok takdir ediyoruz! Lütfen Fighters of Fate’i bir sonraki seviyeye taşımak için önerilerinizi paylaşın! Arkadaş edinirken stratejilerinizi geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize yardımcı olabilecek harika bir diğer OC anime savaşçıları topluluğumuz olduğunu unutmayın.

Daha fazla haber için bizi takip edin:
DISCORD: https://discord.gg/HEyEP74
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/fightersoffate
FACEBOOK: https://www.facebook.com/fightersoffateKaderin Savaşçıları: Anime Savaşı
Kaderin Savaşçıları: Anime Savaşı


Kaderin Savaşçıları: Anime Savaşı
Kaderin Savaşçıları: Anime Savaşı

Kaderin Savaşçıları: Anime Savaşı
Kaderin Savaşçıları: Anime Savaşı

MOD:

– Serbest Cilt, Stil

İNDİRMEK:

Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 (Mod Apk) – MEGA TR

Fighters of Fate: Anime Battle v202209130 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.