Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike v1.1.8 (Mod Apk)

Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike v1.1.8 (Mod Apk)


Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike

Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike v1.1.8 (Mod Apk) Eski efsaneler ve haydut gibi zindanlar dünyasında geçen yepyeni bir fantezi RPG!
Aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla anime tarzı karakterle partinizi toplayın ve muhteşem 2D animasyonlarla sıra tabanlı savaşlarda savaşın!

Keystone olarak adlandırılan dünyanın merkezinde bulunan Tianguo İmparatorluğunun genç bir vatandaşısınız ve özel, doğuştan gelen bir yeteneğe sahipsiniz. Siz bu varoluş düzleminde bulunan birçok portalı açabilen bir Rehbersiniz. Her portal farklı bir dünyaya açılır. Bir felaket kaygısız gençliğinizi kesintiye uğratır ve daha önce hayal bile edilemeyen tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalırsınız. Silahın yok, loncan yok ve kafanda tacın yok… ama kılıç sanatında ve hatta en karanlık büyücülükte ustalaşarak elde edilemeyecek iki şeye sahipsin: dünyalar arasındaki kapıları açma yeteneği ve saf bir ruh. Efsanevi destanınız başlamak üzere!

BENZERSİZ YENİ SAVAŞ MEKANİĞİ. RNG asla bir faktör değildir; sonuca yalnızca eylemleriniz karar verir. Temel bilgileri birkaç dakika içinde öğreneceksiniz, ancak ana Rehber olmanız ne kadar sürer?
TAKIM TAKTİKLERİ. Her kahramanın, zafere giden yolda size yardımcı olacak kendi özgün becerileri vardır. Partiniz için kimi seçeceksiniz? En iyi CCG ve CRPG oyunlarında olduğu gibi, doğru dövüşçüleri seçmek son derece önemlidir!
zindanlar ve labirentler. Mobilde gerçek bir haydut deneyimi yaratmanın imkansız olduğu efsanesini yıkıyoruz! Her hevesli zindan avcısı için bir “Royal hediye” var: sandıklar, tuzaklar ve gizli odalar içeren gerçek, derinlemesine seviye keşif. Saklambaç yok burada – her mağara, kule ve labirent benzersiz bir zindandır!
100’DEN FAZLA KARAKTER. Savaşçı, haydut veya büyücü – partinize en çok kim uyacak? Final Dungeon’da bütün bir müttefik lejyonu seni bekliyor! Maceralardan parçalar toplayın veya onları gacha’dan geçirin, en sevdiğiniz karakteri geliştirin ve hikayelerini öğrenin!
AİLELER. Her karakterin becerilerini ortaya çıkaran bir tanıdık vardır. Tanıdığınız, zafere giden yolda kozunuz olabilir!
EPİK BİR HİKAYE. Genç bir Rehberin yolundan gidin, sevdiklerinizi savunmak için hareket edin, kozmik bir tutulmayı önleyin ve evrenin yok olup gitmesini önleyin. Kendi kroniklerinizi yazın ve tüm gücünüzle kötülüğün kalesine saldırın! En iyi anime ve jrpg oyunları tarzında saatlerce süren aksiyon dolu olay örgüsü sizi baştan sona büyüleyecek.
PVP. Arenaya koşun ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın! Hangi lige ulaşabilirsin?
ÇEVRİMDIŞI. Final Dungeon internet bağlantısı gerektirmez! Güncellemeleri indirmek veya PvP oynamak için yalnızca internete ihtiyacınız olacak.
ZANAAT. Her patronu yen ve destansı ekipman yapmak için kayıp parşömenleri topla!
TEMEL BİNASI. Gelirinizi artırmak ve daha iyi eşyalar yapmak için binaları yükseltin.

Bu orta çağ dünyasında müttefikiniz olarak kimi seçeceksiniz: bir şövalye, bir korsan, bir cadı, bir avcı, bir suikastçı – ya da belki bir kara iblis?! Bir sonraki hikayeniz ne hakkında olacak: geçmiş bir çağın en karanlık zindanı, eski bir krallığın kalıntıları, dünyanın sınırının ötesindeki toprakların peri masalları veya kötü bir kralın kalesi mi? Yedi denizin ve gökyüzünün belası ol! Birden fazla canavar sürüsüyle savaşın, Yggdrasil’in gölgesinde dinlenin ve galaksinin son sınırına ulaşın! Ejderhalar, tanrılar ve Avalon’un kralıyla tanışın! Evil’in kuşatmasına karşı ayağa kalkın, bir ordu kurun ve bir haçlı seferine liderlik etmek ve Kaos ile çatışmak için tüm gücünüzü kullanın! Bir yolculuğun insanları bir araya getirdiğini söylerler, bu yüzden belki seninkinde gerçek romantizmi bile bulabilirsin…
Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike
Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike


Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike
Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike

Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike
Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends, Roguelike

MOD:
1. YÜKSEK HASAR
2. REKLAM YOK

NOT: DÜŞMAN SAVUNMA MODUNDA 1 VURUŞ YAPAMAZSINIZ

İNDİRMEK:

Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends v1.1.8 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Final Dungeon: Epic Hero, Magic Legends v1.1.8 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.