Fitness Club Tycoon v1.1000.137 (Mod Apk)

Fitness Club Tycoon v1.1000.137 (Mod Apk) Fitness Club Tycoon v1.1000.137 (Mod Apk) Fitness Club Tycoon v1.1000.137 (Mod Apk)

Fitness Club Tycoon v1.1000.137 (Mod Apk)


Fitness Kulübü Kralı

Fitness Club Tycoon v1.1000.137 Hileli Mod Apk Patron, spor salonun aşırı kalabalık, o yüzden gel eşsiz bir lüks spor salonu inşa et!

“Fitness Club Tycoon” mükemmel grafiklere sahip sıradan bir simülasyon oyunudur. Oyunda, bir zayıflama kulübünün patronu rolünü oynayacak ve zayıflama eğitim kampları yürütecek, zayıflaması gereken müşterilerin kilo vermesine ve mükemmel vücutlarına kavuşmalarına yardımcı olacaksın. Patron olarak senin görevin mükemmel eğitmenlerden oluşan bir ekip kurmak, burayı birinci sınıf bir spor salonuna dönüştürmek ve tüm dünyada mağazalarla dolu bir zincir başlatmak! (o゚▽゚)

========Oyun Vurgusu========

★Kendi spor salonunu kur
İstediğiniz yere genişletmek için özgür olduğunuz devasa harita senaryoları! Hawaii tarzı plaj teması gibi mi? Yoksa Amazon yağmur ormanlarının orman temasını mı tercih edersiniz? Yoksa spor salonunuzun dışını süper havalı sürüşlerle mi kaplamak istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken parmaklarınızı hareket ettirmek ve beklemek zorunda kalmadan tam önünüzde olacak!
★Sürükleyici Gerçekçi Spor Salonu Deneyimi
Her biri benzersiz ve ilginç görsel animasyonlara sahip koşu bantları, savaş ipleri, yüzme, jimnastik, boks ve diğer birçok spor var. Her spor salonunda sıkı çalışan konukları izleyin ve yağ yakımını hissedin! Hatta müşterilerin pozlarıyla birlikte hareketli müziğe geçiş yapacaksınız!

★Benzersiz kişiliklere sahip çalışanları işe alın.
İşe gösterişli bir saç modeliyle gelen kurnaz bir çalışan gördünüz mü? Size savaş ipiyle nasıl antrenman yapacağınızı öğretmek için emekliliğinden çıkan bir NBA oyuncusu gördünüz mü? Kilo vermek için iş başvurusu yapmaya gelen, hatta müşteriler için hazırlanan yemekleri gizlice dışarı çıkarmasına dikkat etmeniz gereken bir şef! Ancak profesyonel eğitmenlerimiz sizin için tembel müşterilere göz kulak olacak, bu yüzden ekranınızın önünde tüm güzelliğin tadını çıkarmanız yeterli!
★Müşterilerle eğlenceli etkileşim
Kilo verme sürecinde itilmeleri gerekiyor! Yarı yolda pes etmek isteyen müşterileri hızla teşvik edin ve onları devam ettirin. Sonunda, müşterileriniz başarılı bir şekilde zayıflayacak, vücutlarında gözle görülür bir değişiklik olacak ve daha sağlıklı olurken yakışıklı ve güzel olacaklar. Ayrıca, egzersiz yaparken enerjiye ihtiyaçları vardır! Onlara yiyecek, içecek ve hatta spa ve özel sinema gibi eğlence hizmetlerini vermeyi unutmayın, burayı sevecekler ve dünya çapında üne bir adım daha yaklaşacaksınız!

Aşağıdaki oyunculardan hangisi olursanız olun mutlaka indirip oynayın!
◆Sık sık spor salonuna giden fitness tutkunları
◆Zayıflamak ve kusursuz bir vücuda sahip olmak isteyen yakışıklı erkekler ve kadınlar
◆Kilo vermek ve restoran yemeklerini sevmek isteyen fitness’a yeni başlayanlar
◆Her zaman, her yerde oynamak ve boşta kalan kazançları toplamak isteyen sıradan oyuncular
◆Zaman ayırmaya değer bir boşta veya simülasyon oyunu arayanlar
◆Simülasyon oyunlarında geliştirmek için inşa etmekten ve dokunmaktan hoşlanan yönetim profesyonelleri

========Bizi Takip Edin========
FB hayran kulübümüze şimdi katılın ve en son haberleri ilk elden alın!
※Resmi Hayran Grubu:https://www.facebook.com/Fitness-Club-Tycoon-102604252431754

※Resmi E-posta:hotgamesteam.hw@gmail.com
Fitness Kulübü Kralı
Fitness Kulübü Kralı


Fitness Kulübü Kralı
Fitness Kulübü Kralı

Fitness Kulübü Kralı
Fitness Kulübü Kralı

MOD:
Ödül almak için reklam izlemeyin, ne kadar çok harcarsanız o kadar çok para harcarsınız.

İNDİRMEK:

Fitness Club Tycoon v1.1000.137 (Mod Apk) – MEGA TR

Fitness Club Tycoon v1.1000.137 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.