FPS Task Force v5.1 (Mod Apk)


FPS Görev Gücü

FPS Görev Gücü v5.1 (Mod Apk) Yeni bir aksiyon oyunu daha “FPS Task Force: Shooting Games 2022” ile karşınızdayız. Çok fazla aksiyon ve yeni ortam sunuyoruz, bu yüzden bu yeni ordu oyunu 2022 için hazırlanın ve baştan sona tüm bu atış oyununun tadını çıkarın. Diğer yeni atış oyunları ve terör oyunlarından farklı olarak en iyi atış oyunları deneyimini gerçekleştireceksiniz.

ANA ÖZELLİKLER:
* Zorlu birinci şahıs nişancı seviyeleri
* Keskin kontroller, etkileyici grafikler
* Gerçekçi ve zorlu FPS oyunları
* Savaşmak için çeşitli silahlar ve tüfekler
* İlgi çekici PvP savaşları

Orada harika 3D FPS oyununu oynuyorsunuz. FPS Görev Gücü: Atıcılık Oyunları 2020’de muhteşem bir ordu yeni komando rolünü oynuyorsunuz. İyi eğitimli bir askeri özel kuvvet üyesisiniz. Bu yeni aksiyon oyununda silahlarını alma ve en cesur savaşçı olma zamanı. Farklı çevresel zorluklarla karşılaşacaksınız. Ama hiçbir şey düşmanın güvenini yok etmene engel olamaz. Bu yeni atış oyununda birçok mod türü var. Yeni bir 3d FPS Shooter deneyimi. Bu yeni silah oyunlarında direnişe katılın ve profesyonel bir keskin nişancı gibi komuta edin. Harekete geçin ve cephede hayatta kalın. Özel operasyonları öldürmek için ateş edin ve bu 3d atış keskin nişancı oyunu 2020’de hayatta kalın. Bu yeni atış oyununda en iyi keskin nişancı olun, diğer suikastçıların düşmanlarına karşı kesintisiz bir aksiyonla ateş edin. Keskin nişancı silahları ve saldırı silahları ile çevrimdışı görevlerde ateş etmeyi bırakmayın. Mükemmel oyun sizi şaşırtacak.

Çok yakında çevrimiçi çok oyunculu atış ve takım savaşı ekibi çevrimiçi oyun modlarını ekleyeceğiz.

Artık bu çevrimdışı oyunda en iyi komando sensin, mükemmel dövüş becerilerine sahipsin, tüm becerilerini göster, düşmanlara nüfuz et, bu arenada gizli nesneleri bul ve yok et. Silahlı ve bir ordu komandolu bu yeni hayatta kalma atış oyununda, yalnızca nihai silah gücüyle geri ateş ettiğinde bir savaş atışında hayatta kalabilir. Yani, teröristlerden ve düşman askerlerinden endişelenme, bu yeni aksiyon oyununda korkusuz ol. Sen savaşta gizli bir askersin. Bu savaşsız oyun 2020’nin en iyi oyunudur. Bu askeri savaş oyununu indirin ve öldürme ve atış eğlencesinin tadını çıkarın. Karşı saldırıya geçeceğinizi ve tüm düşmanları öldüreceğinizi ve hayatta kalacağınızı umuyoruz. O zaman savaş alanını ve düşman ordusu askerlerini tamamen ele geçireceksiniz. Teröristler size aniden saldıracak ve saldıracaklar, bu yüzden saldırı mermi atışlarına cevap vermek için istediğiniz zaman aktif olmalısınız. Herhangi bir zamanda saldırılarına hazır değilseniz, düşman keskin nişancılarından ve fps atıcılarından öldürüleceksiniz.

Düşman ordusu atıcıları şehirde ağır bir tutuş yapacak ve zeminde savaşacak. Şehirdeki halklarınızı öldürecekler ve vuracaklar. Bu fps atış oyununun bağımlılık yapıcı oyunu ve yüksek kaliteli grafikleri boş zamanınızı heyecanlandıracak. Bu komando atış oyunu 2020’de dijital silahlarla donatıldınız. Ne bekliyorsunuz, bu ilginç oyunlarda silahla savaşmak için hızlıca silah alın. Bu yüzden, komando, FPS Görev Gücü: Yeni Oyunlar 2020 oynamak için iyi şanslar. Yanıtınızdan memnun olacağız.
FPS Görev Gücü 2020: Yeni Atıcılık Oyunları 2020
FPS Görev Gücü 2020: Yeni Atıcılık Oyunları 2020


FPS Görev Gücü 2020: Yeni Atıcılık Oyunları 2020
FPS Görev Gücü 2020: Yeni Atıcılık Oyunları 2020

FPS Görev Gücü 2020: Yeni Atıcılık Oyunları 2020
FPS Görev Gücü 2020: Yeni Atıcılık Oyunları 2020

MOD:
1. TANRI MODU
2. DUMB DÜŞMAN
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

FPS Görev Gücü v5.1 (Mod Apk) – ZIPYSHARE

FPS Görev Gücü v5.1 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.