Furistas Cat Cafe v3.030 (Mod Apk Money)

Furistas Cat Cafe v3.030 (Mod Apk Money)


Furistalar Kedi Kafe

Furistas Cat Cafe v3.030 Hileli Mod Apk Çok çeşitli sevimli kedileri sahiplenin, müşterilerinizin mükemmel eşlerini bulmalarına yardımcı olun ve kafenizi en üst düzeyde neşe getirecek şekilde özelleştirin! Furistas Cat Cafe, gerçek hayattaki kedilerin kişiliklerini yakalar ve kalbinizi eritir.

*** Ödüllü stüdyo Runaway Play tarafından Flutter, Splash ve Starlight’ın 10 milyondan fazla indirilmesi ***

Furistas’ı en iyi kedi oyunu yapan özelliklerden bazıları:
● Gerçek kedileri temel alan harika, tuhaf bir dizi tüylü arkadaş edin ve topla. Her kedinin büyüleyici bir arka planı ve kişiliğine özgü davranışları vardır.
● Mutluluğu en üst düzeye çıkarmak için kedileri ve benzer kişiliklere sahip müşterileri eşleştirin, bu da toplamanız için daha fazla kedinin kilidini açar.
● Kafenizi özelleştirin! Kafe, duvarlardan zemine kadar tamamen özelleştirilebilir. Bu size kendi alanınızı yaratma konusunda tam kontrol sağlar. Kafeyi sevimli bir kedi oyun alanına mı yoksa Gotik bir inine mi dönüştürmek istediniz? Tamamen sana kalmış!
● Oyun boyunca devam eden, etik evcil hayvan sahipliğini ustaca teşvik eden nazik bir evlat edinme anlatımı vardır (oyundaki kedilerin çoğu kurtarma kedileridir!)

Furistas Cat Cafe’de görünen tüylü ailemizden bazılarıyla tanışın!

Bon Chan ve Takeshi, oyuna eklediğimiz ilk kedilerden ikisi – ikisi de artık Baş Sanatçımız ile sonsuza kadar evlerinde yaşayan kurtarma kedileri!

bon chan
Kişilik Özelliği: Arkadaş canlısı
Bon-Chan, büyük bir özgüven duygusuna sahip küçük bir kedicik. Cat Cafe’de evlat edinildiğinden beri, sevdikleriyle birlikte uyumaktan ve gözetlemekten büyük mutluluk duymuştur.

Takeshi
Kişilik Özelliği: Oyuncu
Kız kardeşi Bon-chan’ın en az iki katı büyüklüğünde olan Takeshi, büyük bir sevimli toptur. Yemek yemeyi sever ve genellikle diğer kedi maması kaselerinden bir ısırık alırken yakalanır.

Öyleyse gelin bir kedi koleksiyoncusu olun ve en sevdiğiniz tüylü arkadaşınızın miyav, mırıltı, bip, mlem yapmasını izleyin ve mutlu bir küçük neko olun!

Furistas Cat Cafe’de sevimli kedicik arkadaşlarla dolu kendi mutluluk cennetinizi yaratmaktan keyif alacağınızı umuyoruz!
Furistalar Kedi Kafe
Furistalar Kedi Kafe


Furistalar Kedi Kafe
Furistalar Kedi Kafe

Furistalar Kedi Kafe
Furistalar Kedi Kafe

MOD:
sınırsız para
Sınırsız Balık
Sınırsız Jeton

İNDİRMEK:

Furistas Cat Cafe v3.030 (Mod Apk Para) – PCLOUD BAĞLANTISI

Furistas Cat Cafe v3.030 (Mod Apk Para) – ZIPPYSHARE

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.