Game of Thrones Beyond the Wall™ v1.11.3 (Mod Apk)

Game of Thrones Beyond the Wall™ v1.11.3 (Mod Apk)


Game of Thrones Beyond the Wall™

Game of Thrones Beyond the Wall™ v1.11.3 (Mod Apk) Resmi lisanslı bu destansı Game of Thrones RPG oyununda Night’s Watch’ın komutasını elinize alın ve Duvarı savunun. TV şovundan karakterleri toplayın ve yükseltin ve Kara Kale’yi Devler, Yabanıllar veya Duvar’ın fethinde güneye inerken diğer tehditlerden korumak için mükemmel Gece Nöbeti ekibinizi kurun.

EŞSİZ GAME OF THRONES HEROES TOPLA
Jon Snow, Daenerys Targaryen, Melisandre, Jaime Lannister gibi hayranların en sevdiği karakterlerin çeşitli versiyonları veya doğrudan benzersiz hikayeden yepyeni bir kahraman olarak oynayın. Onları yükseltin, eğitin ve benzersiz yeteneklerini savaşta veya PvP arenasında kullanın!

TAKTİK SAVAŞLARDA DUVARI SAVUN
Devler, yabanıllar, kurtlar ve daha da kötüsü senin için geliyor. Onları geri püskürtmek için kahramanlarınızın ve birimlerinizin benzersiz istatistikleri ve yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmanız gerekecek. Farklı silah türleri ve birim arketipleri, derin taktiksel, sıra tabanlı savaşların keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Savaşmak için zaman yok mu? Otomatik modda oynayarak her zaman hızlandırabilirsiniz.

ULTIMATE WESTEROS ORDUSUNUZU BİRLEŞTİRİN
Westeros ve ötesinden yeni birimler toplayın, onları yükseltin ve kalenizde donatın. Hazır olduklarında, topraklarınızı yakmayı ve fethetmeyi amaçlayan değerli düşmanlara karşı destansı bir yolculukta onları Sur’un ötesine götürün! Duvardaki her baskın, birliklerinizi geliştirmek ve mükemmel olanı inşa etmenize yardımcı olmak için sizi kaynaklarla ödüllendirecek.

YENİ BİR HİKAYE KAMPANYASINI KEŞFEDİN
TV şovunun olaylarından 48 yıl önce, Lord Kumandan Brynden Rivers Sur’un ötesine geçerken ortadan kayboldu. Ona ne olduğunu bulmak size kalmış: Duvarın ötesinde bir macerada sizi büyük bir haritaya götürecek, daha önce hiç görülmemiş bir Game of Thrones hikayesine dalın. Entegre 3D sinematikler ve benzersiz karakterlerle tamamlayın, bu destansı yeni hikaye kampanyasının gizemlerini ve benzersiz atmosferini keşfedin.

PVP’DE BAŞKALARINI YEN
En iyi olduğunuzu hissediyor musunuz? Yeteneklerinizi arenada göstermenin zamanı geldi! PvP’de diğer oyunculara karşı savaşırken destansı ordunuzu toplayın ve skor tablosunun zirvesini hedefleyin. Unutmayın, savunma her zaman en iyi seçenek değildir!

BİR TÖRE KATILIN VE PATRONLARI AŞIN
Savunmanızı tehdit eden Patronları devirmek için arkadaşlarınızla ve diğer komutanlarla bir Tabur oluşturun. Devlerle, vahşi hayvanlarla ve daha fazlasıyla yüzleşin. Yağma toplamak için onları yenin!

Game of Thrones Beyond the Wall’u indirmek ve oynamak ücretsizdir, bazı oyun öğeleri uygulama içinden satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Grand Maester’s Guidance bir aboneliktir. Abonelik aktifken size kaynak sağlayacaktır.

Oyunda belirtilen abonelik ödemesi, 7 günlük ücretsiz deneme süresinin sonunda haftalık olarak Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. Bu abonelik ödemesi, cari fatura döneminin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan tahsil edilecektir. Mevcut fatura döneminin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme özelliğini kapatmazsanız, aboneliğiniz her hafta kendini otomatik olarak yenileyecektir. Google Play hesabı kullanıcı Hesap Ayarlarınızda aboneliklerinizi yönetebilir/iptal edebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresi sona ermeden önce bir abonelik satın alındığında, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilecektir.

Game of Thrones Beyond the Wall DESTEKLEMEZ: iPhone 5S, 6, 6 Plus, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3; iPod touch 6. nesil ve altı.

Resmi Lisanslı Ürün. Game of Thrones dizisinin adı, çizimi ve fotoğrafları © Home Box Office, Inc. Tüm Hakları Saklıdır. HBO ve ilgili ticari markalar, Behavior Interactive Inc. ve Beijing Gaea Interactive Entertainment Co., Ltd. tarafından geliştirilen Home Box Office, Inc.’in mülkiyetindedir.

EULA: https://www.beyondthewall.bhvr.com/eula_v1/
Kullanım Koşulları: https://www.bhvr.com/terms-of-use/
Gizlilik Politikası: https://www.bhvr.com/privacy-policy/

Resmi Web Sitesi: https://www.beyondthewall.bhvr.com
Twitter: https://twitter.com/GoTbeyondwall
https://www.facebook.com/GOTBeyondWall
Game of Thrones Beyond the Wall™
Game of Thrones Beyond the Wall™


Game of Thrones Beyond the Wall™
Game of Thrones Beyond the Wall™

Game of Thrones Beyond the Wall™
Game of Thrones Beyond the Wall™

MOD:

1. Hasar çarpanı
2. Savunma çarpanı

İNDİRMEK:

Game of Thrones Beyond the Wall™ v1.11.3 (Mod Apk) – YÜKLEME

Game of Thrones Beyond the Wall™ v1.11.3 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

OBB:

Game of Thrones Beyond the Wall™ (Mod Apk) – YÜKLEME

Game of Thrones Beyond the Wall™ (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.