Gladiator Heroes – Fights, Blood & Glory v3.4.8 Mod Apk

Gladiator Heroes – Fights, Blood & Glory v3.4.8 Mod Apk


Gladyatör Kahramanları - Dövüşler, Kan ve Zafer

Gladiator Heroes – Fights, Blood & Glory v3.4.8 Mod Apk Savaşçılarla savaşalım! Destansı bir dövüşte cesaretle savaşın, kanınız ve zaferiniz için savaşın. Gladiator Heroes, efsanevi Roma İmparatorluğu’nun düşmanlarına karşı savaşabileceğiniz ve dünyayı fethedebileceğiniz ilk aksiyon dövüş oyunudur. Düşmanı yenmek için verdiğin savaşta sana yardım ettikleri için Roma Tanrılarının gücü senin tarafında. Arenaya adım atın ve en iyi dövüşçü olduğunuzu kanıtlayın, dövüşte başarılı olmanız için kanı zaferden ayırın.

Gladiator Heroes, neredeyse gerçek bir gladyatör dövüşü deneyimi sunuyor. Arenada savaşın ve kalabalığı ölümüne bir dövüşte eğlendirin.

Bu heyecan verici ve bağımlılık yapan aksiyon ve dövüş oyununu hemen indirin ve antik dünyaya arenanın patronunun kim olduğunu gösterin! Gladyatörle savaşalım!

Düşmanlarla yüzleşin ve arenada savaşarak onları yenin. Yiğitlik ve şan tehlikede ve yalnızca Roma İmparatorluğu’nun en iyi savaşçıları zafere ulaşacak. Dövüş çoktan başladı, kendinizi en iyi silahlarla donatın ve geri kalan savaşçıları yenin. Zafere giden yolu inşa et! Kılıçlar, çekiçler, ağlar, zincirler, zıpkınlar ve kalkanlar kullanın; dövüşlerde silahlarınız sayılır!

Ölümlü, bir gladyatör savaşında en iyi dövüşen savaşçılara katıl! Gladiator Heroes’da farklı türde silahlar ve kaynaklar kullanabilirsiniz. Stratejini çiz ve diğer dövüşçüleri yen.

Gladiator Heroes’da kahramanı sizsiniz, bu inanılmaz dövüş ve aksiyon dövüş oyununda, sadece arenada farklı silahlarla ve çok sayıda düşmana karşı savaşmanın yanı sıra, dövüşçüler alıp satabilir ve onları en iyi dövüşçüler haline getirebilirsiniz. Roma imparatorluğu.

En iyi aksiyon ve dövüş oyununda savaş ekibinizi imparatorluğa karşı destansı bir savaşa yönlendirin. Savaş stratejinizi oluşturun ve dünyanın dört bir yanından düşmanlarınızı alt edin. Çevrimiçi etkinlik oyun modunu oynayın ve sınırsız aksiyonla yüzleşin. Dövüş birliğinizi benzersiz dövüş becerileriyle yükseltin ve tüm silahları alın.

En iyi aksiyon dövüş oyununda en iyi gladyatörler ve dövüşçülerle destansı dövüş aksiyonuna hazırlanın! Gladyatörler savaşmak için çağrınızı bekliyor! Bir takım kurun ve Roma İmparatorluğu’nun Nihai Gladyatörü olma arayışınıza başlayın!

En iyi gladyatör dövüş oyunu olan Gladiator Heroes, adrenalinle beslenen içgüdüsel dövüşün gücünü, yoğunluğunu ve ham duygusunu avucunuzun içine getiriyor.

GLADYATÖR KAHRAMANLARIN tadını çıkarın:

-Dövüşen klanların imparatorluğa hükmetmek için savaşacağı destansı dövüş oyunu modu.

-Saldırınızı gerçekleştirmek için en iyi silahları seçerken dövüş stratejinizi düzenleyin.

-Düşmanlarınızla savaşmak ve onları yenmek zorunda kalacağınız zorlu dövüşçüleri ve heybetli kolezyumları yeniden yaratan inanılmaz grafikler.

-Çok oyunculu PVP etkinliklerinin keyfini çıkarın. Diğer dövüşçülere karşı durdurulamaz bir aksiyonla dinamik mücadeleye yükselin. En iyi strateji ve sıra tabanlı taktik oyunuyla durmadan savaşın. Arkadaşlarınızla destansı dövüşlerde yüzleşin, en iyi dövüşçünüzü seçin ve dövüşü kazanın.

-Çok oyunculu: Fighting League’de kendi şehrinizi kurun ve onu düşmanınızdan koruyun. Ayrıca güçlü ittifaklar da kurabilirsiniz! Savaşçı ordunuzu tedarik etmek, iyileştirmek ve onlara yönelmek için en iyi şehri inşa edin.

Oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlara sahiptir ve WiFi ile veya WiFi olmadan oynamanıza izin verir.

Birçok gerçek Roma Tanrısı olarak kabul edilen Roma İmparatorluğu’nun büyük savaşçılarının zamanını yeniden yaratan bu inanılmaz dövüş oyununda dövüşler, kan, savaşlar ve strateji bir arada.

Hemen piyasadaki en iyi dövüş oyununu indirin ve oynayın ve dünyanın dört bir yanından Gladyatörlerle savaşın!

www.generagames.com

https://www.facebook.com/gladiatorheroes/

EĞLENCE!

Gladiator Heroes ücretsiz bir aksiyon ve dövüş oyunudur, ancak oyundaki bazı eşyaları gerçek para karşılığında satın alma seçeneğiniz olacak.
Gladyatör Kahramanları - Dövüşler, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Dövüşler, Kan ve Zafer


Gladyatör Kahramanları - Dövüşler, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Dövüşler, Kan ve Zafer

Gladyatör Kahramanları - Dövüşler, Kan ve Zafer
Gladyatör Kahramanları - Dövüşler, Kan ve Zafer

MOD:
1. 1 VURUŞ
2. TANRI MODU
3. MOD MENÜSÜ

İNDİRMEK : (APK + OBB)

Gladiator Heroes – Fights, Blood & Glory v3.4.8 Mod Apk – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Gladiator Heroes – Fights, Blood & Glory v3.4.8 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.