Grand War: Rome Strategy Games v352 (Mod Apk)

Grand War: Rome Strategy Games v352 (Mod Apk)


Roma İmparatorluğu Savaşı: Strateji Oyunları

Rome Empire War: Strategy Games v352 (Mod Apk) 2000 yıllık savaş tarihini kapsayan Roma’da kendi imparatorluğunuzu kurun!

Komutan! Heyecan verici bir savaş oyunları yolculuğuna başlamak için olağanüstü stratejinizi gösterin! Bu savaş yolculuğu sırasında Sezar, Scipio, Hannibal- efsanevi generaller sizin için savaşacak! Roma, Samnium, Epirus, Kartaca vb. strateji oyunlarında farklı güçleri seçebilirsiniz!
Şimdi, savaşın ihtişamını yeniden düzenleyin ve imparatorluk sizin sayenizde Yükselecek!

“Genel”
「Çeşitli Efsanevi Generaller」
Caesar, Scipio, Hannibal, Pyrrhus… Efsanevi generallerinizi seçin ve kendi çağınızı yaratın!
「Genel Büyüme」
Dövüş yoluyla stratejiyi planlayın, generalleriniz olağanüstü yetenekler elde etmek ve savaş alanında olağanüstü hakimiyet göstermek için büyümeye devam edecek!
“Genel yetenekler”
Her generalin zengin becerileri vardır ve farklı beceri kombinasyonları beklenmedik ve şaşırtıcı etkiler yaratabilir! Sırlar keşfetmeni bekliyor!

“Savaş”
「Çeşitli Kampanya」
Roma, Samnium, Epir, Kartaca. Çeşitli seçenekler farklı bir tarih yaratacak! Roma’nın yükselişi için savaşmak ya da farklı bir yola girmek, hepsi sizin akıllı stratejinize bağlı. Kendi tarihini yaz ve eşsiz bir imparatorluk zaferi yarat!
「Eski Savaşa Dönüş」
Pön Savaşları, Pirus Savaşları, Samnit Savaşları… Eski savaşlar yepyeni bir deneyimle yeniden karşımıza çıkacak! Sadece eski savaşların yükselen savaşlarının tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda farklı stratejiler altında tarihin parlaklığını da hissedebilirsiniz! Artık her şey mahkum değil! Eski savaş yeni zaferler açacak, emrinizdeki tüm kaynaklarla yapın!

『Birlik』
「Benzersiz Birlikler」
Okçu, süvari, savaş fili, balista, mancınık, savaş gemisi… Çeşitli birlikler, savaş oyunlarında zengin stratejiler kullanmanıza izin verir. Düşmanın en başından ayaklarınızın altında teslim olmasına izin verin!
「Birlik Büyümesi」
Savaşta test edilmiş bir asker olağanüstü bir savaş etkinliğine sahip olacak! Birliklerinizi savaş alanında geliştirin, geliştireceklerdir. Ve sonra, savaştaki durum değişebilir!
「Birlik Becerisi」
Monoton bir şekilde birbirinize saldırmaktan bıktınız mı? Endişelenme, birliklerin farklı becerilere sahip olacak! Savaş alanından sorumlu olmak için yeteneklerinizi kullanmaya çalışın!

『Strateji』
「Birlik Dengesi」
Daha Az Daha Fazla ile kazanmak ister misiniz? Düşmanınıza sürpriz bir saldırı başlatmak ister misiniz? Bütün bunlar stratejinizle gerçek olacak! Birlikler arasında farklı nitelik kısıtlamaları vardır. Ve mekanizmanın makul kullanımıyla, bir sonraki saniye, savaşın gidişatını değiştirebilecek ve savaşın durumunu değiştirebileceksiniz!
「Arazi Faktörleri」
Ovalar, tepeler, dağlar, okyanuslar… Farklı araziler savaşa beklenmedik değişiklikler getirecek! Dağları aşmayı ve düşmanı sürpriz bir şekilde yakalamayı ya da kafa kafaya saldırmayı ve ovalarda rakibi yenmeyi seçin. Komutan, Şimdi yürüyüş rotanızı seçin!
「tahkimat」
Bunun bir strateji oyunu olduğunu unutmayın! Seferde lider birlikler artık tek seçeneğiniz olmayacak! Gözetleme kuleleri, kaleler, duvarlar, çitler… Roma Çeşitli tahkimatlar sağlar ve zengin savaş stratejileri sergileyebilirsiniz! Şehrinizi güçlendirin, düşmanın saldırısına karşı savunma yapın ve ardından düşman kuvvetlerini ortadan kaldırın. Karşı saldırının kornası çalınacak!

Size daha iyi bir savaş oyunu deneyimi sunmak için hataları düzeltmeye ve oyun sürümünü geliştirmeye devam edeceğiz. Lütfen bizimle iletişime geçin: https://www.facebook.com/romegame/
Roma İmparatorluğu Savaşı: Strateji Oyunları
Roma İmparatorluğu Savaşı: Strateji Oyunları


Roma İmparatorluğu Savaşı: Strateji Oyunları
Roma İmparatorluğu Savaşı: Strateji Oyunları

Roma İmparatorluğu Savaşı: Strateji Oyunları
Roma İmparatorluğu Savaşı: Strateji Oyunları

MOD:
sınırsız para
Sınırsız Madalya

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Rome Empire War: Strategy Games v352 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Rome Empire War: Strategy Games v352 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.