Grand Wars: Mafia City v0.77 (Mod Apk)

Grand Wars: Mafia City v0.77 (Mod Apk)


Büyük Savaşlar: Mafia Şehri

Grand Wars: Mafia City v0.77 (Mod Apk) Kendi suç aileni kur ve 💣 ile bir şehri fethedinBüyük Savaşlar: Mafia Şehri💣, 4 oyuncu için yukarıdan aşağıya taktik PvP aksiyon nişancı oyunu. Birkaç karakterden bir vaftiz babası seçin, çeşitli silahlardan arzu ettiğiniz bir silahı alın ve harekete geçmek için acele edin. Dünyanın her yerinden gerçek oyuncular tarafından yönetilen diğer suç aileleriyle savaşın. Bir kasabanın sokak sokak kontrolünü ele geçirerek ve destansı çete savaşlarında diğer suçlu yıldızları ortadan kaldırarak etkinizi artırın. İşgal edilen her sokak, bölgenizi savunmak ve diğer mafya ailelerine saldırmak için size daha fazla çete üyesi sağlayacaktır.

Vaftiz babanızı daha güçlü olması için geliştirin ve silahınızı çapraz ateşte daha ölümcül olacak şekilde yükseltin. Oyuncunuzu veya gangsterlerinizi geliştirmek için dövüş sırasında seviye atlayın. Bir savaş alanında gezinmenize yardımcı olacak bir araç yakalayın ve kavgayı kazanmanıza yardımcı olacak cephane ve kaynakları arayın. Diğer oyuncular tarafından fethedilen bölgelere baskın yapın veya onları kendi bölgenize çekerek karşı duruşta taktiksel avantaj elde edin. Çete savaşını kazanmak ve tüm dünyayı fethetmek için gereken her yolu kullanın!

💣Büyük Savaşlar: Mafia Şehri💣 indirmek ve oynamak için tamamen ÜCRETSİZDİR!

🛰Çevrimiçi çete savaşı
Dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaş. Bu dinamik PvP taktik havalı nişancı oyununun dünya şampiyonu oldun!

🏙Bir şehri fethedin
Kendi çim alanınıza dönüştürmek için sokaklara baskın yapın. Her sokak, çapraz ateş suç mücadelesinde büyük mafyanızı desteklemek için size daha fazla gangster sağlar!

🔫Birçok silah
Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce ölümcül silah. Taktiklerinize en uygun olanları seçin. El tabancaları, SMG, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve hatta el bombaları ile çapraz ateş. Her silah türünün birkaç silahı vardır.

🚗Araçları ve kaynakları yakalayın
Savaş sırasında hareket etmenize ve saldırmanıza yardımcı olacak bazı araçlar alın. Zırh, el bombası ve hatta para gibi mühimmat ara, kavgayı kazanmana yardım edecek!

🛠Silahları ve vaftiz babalarını yükseltin
Uzaklaşma sırasında düşmanlarınıza daha fazla hasar vermek için silahlarınızı yükseltin ve vaftiz babalarınızı taktiksel aksiyonda daha güçlü hale getirmeleri için eğitin.

💥Savaş deneyimi kazanın
Kendinizi ve gangsterlerinizi güçlendirmek için taktiksel savaş sırasında deneyim kazanın. Sağlığınızı, gücünüzü artırın veya karşı karşıya gelme sırasında avantaj elde etmek için bir savaş uçağı gibi bazı benzersiz beceriler edinin.

🌐Muhteşem savaş alanları
Çarpıcı konumlar, çete savaşı taktikleri ve manevraları için özgürlüğün yanı sıra PvP çapraz ateşi sırasında keşfedilecek güzel manzaralar sağlar.

📺Heyecan verici çizgi film düşük poli grafikler
Tehlikeler ve fırsatlarla dolu bir savaş oyununu keşfedin. Karşılaşma sırasında güzel grafiklerle tüm güzelliğinin tadını çıkarın!

🎮Kolay Kontroller
Sezgisel kontrol ve kolay oyun kullanıcı arayüzü, hemen savaşa atlamanıza ve taktiksel savaşta ustalaşmanıza izin verecek!

🤼Gelişmiş PvP Eşleştirme
Nişancı savaş oyunundaki tüm savaşlar otomatik olarak oluşturulur, sadece “SAVAŞ” a dokunun ve vaftiz babalarının karşı karşıya gelmesine hazırlanın. Dünyanın dört bir yanından suç yıldızları toplanacak, böylece hızlı bir şekilde eğlenmeye başlayabilirsiniz!

Taktik Çapraz Ateş
Kendi brawl stars taktiklerinizi geliştirin ve ona en uygun savaş silahlarını veya taktiksel savaşı seçin! Keskin nişancı tüfekleriyle oyuncuları kendi bölgene çek, pompalı tüfekle pusu kur ya da saldırı tüfekleriyle yoluna çıkan herkesi yok et!

Ne oynayacağınızdan emin değil misiniz? Seç💣Büyük Savaşlar: Mafia Şehri💣 yukarıdan aşağıya aksiyon nişancı PvP savaş oyunu

Not:
Sevgili kullanıcılar! Sürekli olarak yeni içerik oluşturmak, oyunu, grafikleri ve optimizasyonu geliştirmek için çalışıyoruz! Hata veya sorun bulursanız lütfen bize yazın.

Oyun hakkında soru sormak veya arkadaş bulmak mı istiyorsunuz?
FB: www.facebook.com/GDCompanyGames
Destek: support@gdcgames.ruBüyük Savaşlar: Mafia Şehri
Büyük Savaşlar: Mafia Şehri


Büyük Savaşlar: Mafia Şehri
Büyük Savaşlar: Mafia Şehri

Büyük Savaşlar: Mafia Şehri
Büyük Savaşlar: Mafia Şehri

MOD Özellikleri*
1. DÜŞMAN LİDERİ SALDIRILAMAZ
2. PREMIUM GEÇİŞİN KİLİDİNİ AÇIN

NOT: PREMIUM PASS AÇILDIĞINDA QUEST VIP’DE ÖDÜL ALABİLİRSİNİZ.

İNDİRMEK:

Grand Wars: Mafia City v0.77 (Mod Apk) – MEGA TR

Grand Wars: Mafia City v0.77 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.