GYM Fighting Games: Bodybuilder Trainer Fight PRO v1.10.1 (Mod Apk)


GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO

GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO v1.10.1 (Mod Apk) Ünlü aksiyon dövüş oyunu ‘GYM Fighting’in devam oyununa hoş geldiniz! Rakibinize hayatta kalma şansı bırakmadan ringde hayatta kalın! Tüm GYM dövüş antrenörünüzü yenin ve özgür adam olun. Tehlikeli Spor Salonu dövüşçülerine karşı ölüm kalım düellolarına katılmaktan hoşlanıyor musunuz? Bunu yaparsanız, en yeni ÜCRETSİZ aksiyon boks oyunumuzu deneyin: Spor Salonu Dövüş Oyunları

Sen bir GYM antrenman antrenörü ve karate dövüşçüsüsün, umutsuzca çetenden ayrılmak istiyorsun ama çetenin başka fikirleri var. Yanlış bir hamle yaparsanız çok yakında sona erebilecek olan hayatınız için savaşmanız gerekiyor. GYM dövüş sanatları dünyasına bir kez girin! Yeni dövüş rakipleriyle yüzleşin ve onları yenin ve bir GYM Fighter Style üzerindeki ustalığınızı kanıtlayın.

Nihai spor salonu karate Kung Fu dövüş Şampiyonu, heyecan verici bir arcade dövüş aksiyon oyunudur, sokak karate dövüşü ve kung fu kaplan savaşı oyununun, dövüş animasyonlarının, özel 3d efektlerin, heyecan verici seslerin ve gerçek dövüş stillerinin tadını çıkarmak için maceralar arcade boks oyunudur. Kung Fu sokak patronuna karşı güçlü usta ninja olarak yeteneklerinizi kanıtlayın. Rakipleriniz tekvando, Muay Thai, Kung Fu, boks ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli dövüş stilleri kullanıyor, Kung Fu kaplan pençe stilinin gücüyle tüm rakiplerinizin üstesinden gelmek için üst düzey dövüş becerilerinizi gösteriyor. Güçlü rakiplere karşı savaşın, onları kazanın ve ilerlemenizin yeni sıralarının kilidini açmak için puan kazanın. Rakibe karşı her galibiyet için puan kazanın, güçlü rakiplere karşı savaşın ve üst düzey sıralama elde etmek için spor salonu karate dövüş becerilerinizi yükseltin. Kazanan her maç için puan alan yeni vuruşlar ve dövüş stilleriyle gücünüzü, hızınızı ve isabetliliğinizi yükseltin. Spor salonu dövüşü tutarlı eylem güçlüdür; görsel ve duyusal bir çifte keyif sunuyorsunuz. Aynı anda devam eden tutku ve kan.

Spor salonu dövüş oyunları aksiyon boks oyununu oynayın ve keyfini çıkarın ve yumruklarınız ve tekmelerinizle silahsız, el ele dövüşmeyi öğrenin. Düşman tekmelerini ve yumruklarını engellemek için kendinizi inanılmaz becerilerle nasıl kullanacağınız da dövüş sanatlarının önemli bir parçasıdır. “Spor salonu dövüşü” sevenler, boks oyunu deneyiminin tadını çıkaracaklar. Sokak dövüşü sevenler, spor salonu dövüşü deneyiminin keyfine varacaklar. Kupalar, sokak karate şampiyonlarının kazananları içindir. Bu gerçek Karate dövüş oyununda sokak karate şampiyonu sıralamasını koruyun. El ele dövüşü kazanmanın anahtarı çabukluktur. Kung Fu’da kendinizi düşman saldırılarından korumak için birçok blokaj tekniği vardır. Sizinle savaşan düşmanınızın her hareketine dikkat edin. Yumrukları ve tekmeleri doğru ve hızlı bir şekilde kullanın. Zamanında karar verin, uygun zamanda yumruk ve tekmelerle düşmana saldırın ve hareketlerinizde doğruluk ve hız kullanarak düşman saldırısını engelleyin. Spor salonu karate dövüşü ve Kung Fu kaplanı boks oyunu 3d, sokak karate profesyonelleri için hazır. Rakipler sert yumruk ve tekme gösterisi için hazır. Düşman gücünü kendine karşı kullan. Gerçek kendini savunma ve boks dövüş oyunu anlamında.

GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO Özellikler:

• Gym Karate maçlarını kazanın ve bir sonraki turnuvanın kilidini açmak için ödül puanları alın
• En zorlu GYM savaşçılarına karşı savaşın ve dünya Sokak Karate şampiyonu olun
• GYM Karate ninjanızı Kung fu Tiger stillerinde seçin ve değiştirin
• Büyük ödüllü Kung Fu King Sokak Karate turnuvaları
• Kral dövüşçü turnuvası efsanelerini yenerek terfi edin
• Sınırsız Seviye Modu ve Kariyer Modu Mücadeleleri
• Arka plan müziği ve ses efektleri GYM sokak dövüşünde enerjinizi artıracak
GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO
GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO


GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO
GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO

GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO
GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO
MOD:
Bir sürü altın para

İNDİRMEK:

GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight v1.10.1 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight v1.10.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.