Hex Commander: Fantasy Heroes v5.1.3 (Mod Apk Money)

Hex Commander: Fantasy Heroes v5.1.3 (Mod Apk Money)


Hex Commander: Fantastik Kahramanlar

Hex Commander: Fantasy Heroes v5.1.3 (Mod Apk Money) sizi insanlar, orklar, goblinler, elfler ve cüceler arasındaki çatışmanın tam ortasına koyacak sıra tabanlı bir strateji oyunudur.
Güçlü bir ordu kurun ve birimlerinizin benzersiz becerilerini kullanarak birliklerinizi zafere taşıyın. İstatistiklerinizi yükseltmek ve düşmanlarınızı alt etmek için arazi örtülerini ve binaları kullanın.
İnsan kampanyasında, İmparator tarafından bir insan yerleşimindeki goblin faaliyet raporlarını araştırmak için gönderilen deneyimli bir şövalye olan Percival Kent rolünü üstleniyorsunuz. Krallık savaşın eşiğinde… Kim onun patlamasını istiyor? Yeşil tenli düşmanların kaçınılmaz istilasıyla yüzleşmek için ne tür bir ittifak kurmanız gerekecek? Gerçeğin dibine inmek ve insanlarınızı korumak için heyecan verici kampanyaya katılın.
Taktiksel bir avantaj elde etmek için, özel büyücü birimlerini konuşlandırmanın çok ötesine geçen sihire başvurmalısınız. Bir şövalye olarak Percival, savaşın gidişatını göz açıp kapayıncaya kadar değiştirebilen parşömenleri kullanmak üzere eğitilmiştir. Ölümsüzleri çağırın, rakiplerinizi ateş yağmuruna veya zehirli bir buluta yönlendirin ve öfkelerini uyandırın.
İmparator sayesinde emrinizde bir üssünüz var. Tercih ettiğiniz dövüş stiline göre genişletebilirsiniz. Kahramanınızı ve favori birimlerinizi yükseltin ve savaş alanında avantaj sağlamak için ışınlanmaları iyileştirin.

ERİŞİLEBİLİR VE KARMAŞIK STRATEJİ OYUNU
– Oyun stilini kişisel tercihlerinize göre ayarlayabileceğiniz basit ve net kurallara ve taktiksel derinliğe sahip sıra tabanlı strateji oyunu.
– Savaş alanında avantaj sağlamak için kahramanınızın ve birimlerinizin özel becerilerini kullanın.
– Üssünüzü genişletin, ordunuzu yükseltin ve uzman birimler toplayın.
– Mevcut yarışların her biri, benzersiz bir strateji uygulayan ve savaşları daha heyecanlı ve çeşitli kılan iyi dengelenmiş birimlere ve özelliklere sahiptir.
– Krallığınızı sonsuza dek değiştirecek savaşın arkasındaki gerçeği öğrenmek için büyüleyici kampanyayı tamamlayın.

Hex Commander: Fantastik Kahramanlar
Hex Commander: Fantastik Kahramanlar


Hex Commander: Fantastik Kahramanlar
Hex Commander: Fantastik Kahramanlar

Hex Commander: Fantastik Kahramanlar
Hex Commander: Fantastik Kahramanlar

MOD:

Sınırsız Para Birimi

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Hex Commander: Fantasy Heroes v5.1.2 (Mod Apk Money) – PCLOUD BAĞLANTISI

Hex Commander: Fantasy Heroes v5.1.2 (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.