Hot Wheels Unlimited v2022.2.2 (Mod Apk)

Hot Wheels Unlimited v2022.2.2 (Mod Apk)


Hot Wheels Sınırsız

Hot Wheels Sınırsız v2022.2.2 (Mod Apk) Kemer bağlamak! Hot Wheels™ Adaları çevresinde tam gaz gitmeye hazır olun! Burada hepimiz harika arabalar, çılgın zorluklar ve etraftaki en havalı yarış pistlerini inşa etmekle ilgiliyiz. Eğlenceli bulmaca veya yarış mücadeleleriyle becerilerinizi test etmek için Hot Wheels™ City’ye gidin. Hepiniz meydan okuduğunuzda, kendi mega parkurlarınızı oluşturabileceğiniz ve arkadaşlarınıza karşı yarışabileceğiniz Build-A-Race Festivaline gidin! Motorlarınızı çalıştırın, bu harika bir yolculuk olacak!

İNŞA – Mobil cihazlarda nihai Hot Wheels™ Track Builder ile hayal gücünüzü geliştirin! Bükülmüş döngüler, cüretkar atlamalar, yanan güçlendiriciler ve destansı rampalarla dolu en çılgın akrobasi parkurlarını hayata geçirin. Yarış pistlerinizi canavarca Nemeslerle doldurmaya cesaretin var mı? Goril’in ayağıyla veya Shark’ın lokmasıyla çarpışın! Hazırla, ayarla, inşa et!

YARIŞ – Kendi mega parkurlarınızda cayır cayır yanan bir hızla havaya uçun! Yarış süper eğlenceli ve kolaydır: zafere giden yolu yapmak için parmağınızı kullanın ve yarış pistinde sürüklenin! Destansı gösteriler, cüretkar atlamalar ve çarpık döngüler yapmak için sürücü koltuğuna geçin. Daha hızlı gitmek ister misin? Tam gaz devam etmek için Güçlendirme düğmesini parçalayın! Nemeslerden sakının!

MEYDAN OKUMA – Becerilerinizi bir bagaj dolusu harika zorlukla test edin! Bir bulmaca hayranıysanız, parça oluşturma bulmacalarımızla bir ziyafet içindesiniz. Hızlı sürmeyi ve drift yapmayı tercih ediyorsanız, sizin için yarış meydan okumaları yapılır. O zaman çok basit: Red Wheel almak için bir meydan okuma kazanın! Yeni bir arabanın veya Monster Truck’ın ve harika pist parçalarının kilidini açmak için bunlardan yeterince toplayın.

TOPLA – Rodger Dodger™, Bone Shaker™, Night Shifter™ veya muhteşem Monster Trucks gibi efsanevi Hot Wheels™ koleksiyonunuzu oluşturun. Bir ömür boyu heyecan için hilelerini test edin! Hepsini nihai garajda toplayabilirsiniz!

YARIŞMA – Cesur yeni parçanızı göstermek ister misiniz? 2 oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı drift yapmak ve yarışmak için motorlarınızı çalıştırın.

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunar
– Kullanıcılara ücretsiz abonelik denemesi sunulabilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde Google hesabı başına bir ücretsiz deneme
– Kullanıcıların deneme süresini kabul etmek için bir aboneliği seçmeleri gerekecek ve deneme süresi boyunca istedikleri zaman abonelikten çıkma hakkına sahip olacaklar. Abonelikten çıkmadıkları takdirde, deneme süresinden sonra kullanıcılardan otomatik olarak ücret alınacaktır.
– Abonelik, cari dönemin bitiminden önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
– Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi, Google Hesap Ayarlarına giderek istediğiniz zaman iptal edilebilir.
-Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak lütfen unutmayın, kalan bir abonelik süresi için geri ödeme almayacaksınız.

GİZLİLİK & REKLAM
Budge Studios™ çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının gizlilik yasalarıyla uyumlu olmasını sağlar. Bu uygulama “ESRB (Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu) Gizlilik Sertifikalı Çocukların Gizlilik Mührü”nü almıştır. Lütfen https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ adresindeki gizlilik politikamızı ziyaret edin veya Veri Koruma Görevlimize şu adresten e-posta gönderin: privacy@budgestudios.ca

Bu uygulamayı indirmeden önce, denemenin ücretsiz olduğunu, ancak bazı içeriklerin yalnızca ücretli abonelik veya uygulama içi satın alma yoluyla kullanılabileceğini lütfen unutmayın. Uygulama içi satın alımlar gerçek paraya mal olur ve hesabınızdan tahsil edilir. Uygulama içi satın alma özelliğini devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarınızı değiştirin. Bu uygulama, diğer Budge Studios uygulamaları ve ortaklarımızın uygulamaları için içeriğe dayalı reklamcılık içerir. Budge Studios, bu uygulamada davranışsal reklamcılığa veya yeniden hedeflemeye izin vermez. Uygulama ayrıca yalnızca bir ebeveyn kapısının arkasından erişilebilen sosyal medya bağlantılarını da içerebilir.

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI
https://budgestudios.com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
support@budgestudios.ca adresinden 7/24 bize ulaşın

HOT WHEELS ve ilgili ticari markalar ve ticari takdim şekli Mattel’e aittir ve Mattel’in lisansı altında kullanılmaktadır. ©2020 Mattel.

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.’in ticari markalarıdır.

Hot Wheels Unlimited™ ©2020 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.
Hot Wheels Sınırsız
Hot Wheels Sınırsız


Hot Wheels Sınırsız
Hot Wheels Sınırsız

Hot Wheels Sınırsız
Hot Wheels Sınırsız

MOD:
Tüm arabaların ve pistlerin kilidi açılır.

İNDİRMEK:

Hot Wheels Sınırsız v2022.2.2 (Mod Apk) – YÜKLEME

Hot Wheels Sınırsız v2022.2.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.