House Flipper: Home Design, Renovation Games v1.172 (Mod Apk)

House Flipper: Home Design, Renovation Games v1.172 (Mod Apk)


House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları

House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları v1.172 (Mod Apk) Hiç kendi yenileme şirketinizi yönetmeyi hayal ettiniz mi? Artık PC hitinin mobil sürümü olan House Flipper simülasyon oyunu ile nerede olursanız olun mobil cihazınızda yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi ücretsiz tek kişilik makyaj ekibidir. Bir iç ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Siparişleri yerine getirin, evleri yenileyin, dekore edin ve daha sonra kârla satın! Araçlarınız için yeni görünümler edinin.

Ev Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları özellikleri:

✔️ Harika, gerçekçi 3D grafikler
✔️ Pürüzsüz sezgisel ve bağımlılık yapıcı oyun (60 FPS oyun)
✔️ Farklı ilginç görevler
✔️ Evlerin yanı sıra iç dekorasyon satın almak, yenilemek ve satmak 🏠
✔️ Seviye atlama ve yükseltme araçları
✔️ 500’den fazla sevimli dekorasyon ve mobilya (yatak, komidin, komidin, sandalye, sehpa, TV dolabı, komodin, koltuk, kanepe ve kilidini açmak için daha birçok öğe)

Ve tüm bunlar en sevilen simülasyon çevirme oyununun mobil uyarlamasında sizi bekliyor: House Flipper: Home Design, Renovation Games! Sabitle ve Çevir. En ünlü ev paleti ve ev tasarımcısı ol.

TAM SİPARİŞLER

House Flipper simülatöründe sizi harika bir macera bekliyor – yenileme dünyası! Gerçek bir ev paleti gibi hissetmenizi sağlayacak ilginç siparişler gerçekleştirin. Eleanor Moore ve onun sanatsal açıdan yetenekli hayvanları (faaliyetlerini temizlik izleyecek) gibi renkli karakterlerle tanışın. Sanat uzmanının müzesi Giuseppe Clavier’i yenileyin ve gecekondu sakinlerinin yıkık evlerini yenilemelerine yardımcı olun. House Flipper, size karakteristik öğelerle donatılmış çeşitli yerler sunar.

DEKORASYON İÇİ

Bir iç ve ev tasarımcısı olun ve mevcut eşyaları ve çok çeşitli boyaları kullanarak iç mekanları kendi fikirlerinize göre düzenleyin. Oyunda bulunan öğelerin çoğu, oyunda ilerledikçe kilidini açacağınız birkaç ila bir düzineden fazla varyanta sahiptir. Sadece amaçlarını değil, arkalarındaki hikayeyi de öğrenin (arka plan). Bir kedinin haiku yazmakla ne ilgisi var? Babil istilacıları neden orada hediyelik eşya satın alıyor? Oyunda bulunan 500’den fazla öğenin açıklamalarında daha garip soruların yanıtlarını bulacaksınız. Bütün bunlar gerçekçi 3D grafiklerde!

DENEYİM KAZANMAK

Ev Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları’nda ilerledikçe, seviye atlayacak ve araçlarınızı geliştireceksiniz. Görevleri (görevleri) daha hızlı tamamlamak için sonraki seviyelere geçin. Sertleştirilmiş şirin derisinden eldivenleriniz varken neden ellerinizi incitiyorsunuz? Kilitli olmayan eşyaları kullanarak ofisinizin içini kendi tasarımınıza göre düzenleyebilirsiniz. Şık olabilir ama aynı zamanda… Odanın ortasında bir kedi ağacı mı? Neden? Sonuçta bu senin fikrin! Simülasyon, ev yenileme ve ev tasarımı oyunları oynamayı seviyorsanız House Flipper’a aşık olacaksınız.

🏡 AL, YENİLE, DEKOR, SAT

Siparişler sırasında edinilen nakit ve Flipcoin’lerle yeni eşyaların kilidini açabilir, her zaman güzel olmasa da çeşitli evler satın alabilirsiniz. Yeni evinizi yenileyin ve ofisinize dönüştürün ya da bir emlak acentesinde uygun bir satış fiyatı için pazarlık yapın. M5’teki Çöp Kutusunu temizlemeniz veya Kızıl Köşeyi cilalamanız farketmez. Her biri, ev çevirme endüstrisinde kendi kariyerinizi geliştirme yolunda cennetiniz veya ek bir kâr kaynağı olabilir.
House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları
House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları


House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları
House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları

House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları
House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları

MOD:
Mağazadaki tüm ürünler açık;
Para ve madeni paralar harcama ile artar;
Gerçek parayla ücretsiz oyun parası satın alma:
İlgilendiğiniz ürünü seçin;
Satın al butonuna tıklayın (üzerinde fiyat yazılmalıdır, yoksa internet ile oyuna başlayın ve orada değilse Google hesabınızda telefon ayarlarınıza gidin);
Ödeme hatası olan pencere göründükten sonra (yazılmalıdır Uygulamanın bu sürümü ödeme sistemiyle çalışmayı desteklemiyor) kapatın;
Öğe başarıyla satın alındı.

  • Banknot satın almak için altın kullanırken, ne kadar çok altın kullanırsanız, o kadar çok altın kullanırsınız.

İNDİRMEK:

House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları v1.172 (Mod Apk) – MEGA BAĞLANTISI

House Flipper: Ev Tasarımı, Yenileme Oyunları v1.172 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.