Idle Dinosaur Park Tycoon v2.0.0 (Mod Apk)

Idle Dinosaur Park Tycoon v2.0.0 (Mod Apk)


Boşta Dinozor Parkı Tycoon

Idle Dinosaur Park Tycoon v2.0.0 (Mod Apk) Hayallerinizi gerçekleştirmeye ve bir Dinozor parkını yönetmeye hazır mısınız?

Evet, iyi okudunuz… Evrimin sınırlarına meydan okuyun ve gerçek dinozorlarla kendi Jura imparatorluğunuzu kurun! Hiç bir T-Rex’e bakmayı düşündün mü? En ünlü eğlence işinden sorumlu olun ve şaşırtıcı yaratıklarınızla dino severleri şaşırtın!

Değerli bir dinozor parkı yöneticisi olduğunuz için deneyiminizden öğrenin ve zengin olun. Dino’larınızı sağlıklı ve kontrol altında tutarken büyüme stratejinizi takip edin. Bu büyülü adadaki en nadir türleri bulmak için keşif gezilerine çıkın!

BİRÇOK DİNOZOR TÜRÜNÜ EDİN:

Park kazançlarınızı yeniden yatırabildiğiniz ve Allosaurus, Quetzalcoatlus, Triceratops, Stegosaurus, Brachiosaurus, Iguanodon ve hatta T-Rex gibi farklı dinozorlar bulabildiğiniz sürece keşif ekibinizi geliştirin! Gizemli ormandaki kaşiflerinizi dostça yakalanmaları için çok sayıda tür bekliyor. Onları Dinozor Dünyanıza getirin ve onlara iyi bakın!

FARKLI HABİTATLARI YENİDEN YARATIN:

Dinozorlar, türlerine göre özel ilgi ister. Yeni muhafazaların kilidini açın ve dinozorlara mümkün olan en iyi ortamı sağlamak için kurun! İhtiyaç duyabilecekleri yiyecek türünün farkında olun, alanı uygun doğal bitki örtüsü ile süsleyin, ihtiyaç duydukları kadar su bölgesi ekleyin ve tabii ki… Ziyaretçileri güvende tutun! Dinozorlar hassas yaratıklardır. Onları canlı ve mutlu tutmaya çalışın.

PARK ZİYARETÇİLERİNİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYIN:

“Hiçbir masraftan kaçınmadı!” Müşterileriniz için tuvaletler, dinozor temalı restoranlar, hediyelik eşya dükkanları ve hatta acil durumlar için bir sığınak gibi farklı hizmetler açın! Güvenli bir park karlı bir park olacaktır. Ziyaretçi deneyimini geliştirmek için bilim adamlarınızı yeni araştırmalarda görevlendirin!

BİR MÜZEYİ YÖNETİN VE FOSİL TOPLAYIN:

Prestij kazanmak için dinozor kemiklerini ve ayak izlerini toplayın, böylece daha fazla para kazanabilirsiniz. Daha özel ayak izleri, daha yüksek fiyat! Bir T-Rex fosili düşünün… Bu, şirketiniz için altın değerinde olurdu! Dino parkınızın tüm unsurlarını yükseltmek için kazancınızı kullanın ve başarılı olmak için müzenizi en son gelişmeler ve keşiflerle güncel tutun!

Yönetim ve boşta oyunlardan hoşlanıyorsanız, Idle Dinosaur Park Tycoon’un tadını çıkaracaksınız! Dinozor temalı bir parkı karlı sonuçlarla yönetmek için stratejik kararların alınması gereken sıradan, oynaması kolay bir oyun. Otobur dinozorlar için mütevazı bir muhafazadan başlayarak tesisinizi iyileştirin ve tesisinizde gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük projenizi en iyi eğlence parkına dönüştürün ve dünyanın en iyi Dino yöneticisi olun!

Ana Özellikler:

– Her oyuncu için rahat ve stratejik oyun
– Yenilikçi keşif modu
– Sezgisel yönetim sistemi
– Kilidi açılacak ve yükseltilecek düzinelerce nesne
– Çok sayıda ayrıntılı dinozor ve etkileşim
– Komik 3d grafikler ve harika animasyonlar
– Başarılı bir işletmenin yönetimi
– Minyatürde küçük bir yaşam dünyası
Boşta Dinozor Parkı Tycoon
Boşta Dinozor Parkı Tycoon


Boşta Dinozor Parkı Tycoon
Boşta Dinozor Parkı Tycoon

Boşta Dinozor Parkı Tycoon
Boşta Dinozor Parkı Tycoon

MOD:
sınırsız para
Alımlar sırasında para artar

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Idle Dinosaur Park Tycoon v2.0.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Idle Dinosaur Park Tycoon v2.0.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.