Idle Huntress: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk)

Idle Huntress: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk) Idle Huntress: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk) Idle Huntress: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk)

Idle Huntress: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk)


Boşta Avcı: Ejderha Diyarı

Boşta Avcı: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk)

Boşta x RPG x Avcı
Ejderha diyarına dalın ve avcı maceranıza başlayın!

Idle Huntress, benzersiz hikayelerinin kilidini açmak için avcılarınızı toplamanıza, geliştirmenize ve sosyalleşmenize izin veren çevrimiçi bir JRPG mobil oyunudur. Şimdi kendi efsanenizi yaratın ve bugün ejderha krallığını fethedin!

Oyun özellikleri

Sevimli avcılarla birleşin
Bu isekai dünyasında avcı olarak reenkarne olan 100’den fazla büyüleyici karakteri toplayın ve işe alın ve kötü güçlere karşı savaşmalarına liderlik etmek için ziyaretinizi bekliyorlar. Güzel avcılarla etkileşim kurun ve özel bağlar kurun ve onların ardındaki sırları öğrenin!

Nefes kesen grafik tasarım ve birinci sınıf seslendirme yetenekleri
Yetenekli sanatçılar ve seslendirme sanatçıları tarafından tasarlanan muhteşem karakterler bu dünyada hayat buluyor. Üç canlı 2D görünüm biçimiyle, burada benzeri görülmemiş bir oyun deneyimi keşfedeceksiniz.

Boşta kalma özelliği ile hafif taktik oyun
Oyuna giriş yapmak için çok mu meşgulsünüz? Avcılarınızı eğitmek için zamanınız yok mu? Her zaman ve her yerde boşta kalmaktan çekinmeyin! Eller serbest özelliği, oyundan uzakta olduğunuzda değerli taşlar, madeni paralar, EXP ve diğer kaynaklar gibi ödüllerin otomatik olarak toplanmasını sağlar. Destansı bir savaşa hazırlanmak için karakterlerinizi kolayca yükseltin ve oluşumunuzu akıllıca bir strateji haline getirin. Arenaya girin ve diğer oyunculara meydan okuyun! Öğe dengelemesini en üst düzeye çıkarmak ve çıktıya zarar vermek için oluşumu ayarlamayı unutmayın!

Adil oyun sistemi
Ejderha aleminde altı element formu vardır: toprak, su, ateş, hava, ışık ve karanlık. Her karakterin elementlerden biriyle özel bir bağı vardır ve işe yaramaz avcılar yoktur, gücünüz ve zafer şansınız büyük ölçüde savaş alanı formasyonunuzun nasıl stratejilendirildiğine bağlıdır! Yüksek çağırma SSR oranı, ana hikayelerin ve özel görevlerin tamamlanması sizin için çok daha değerli avcıların ve hazinelerin kilidini açacak!

Diğer oyun içi özellikler
Arkadaşlarınızla bir Lonca oluşturun ve Lonca Patronuna birlikte meydan okuyun! Kendi Summoner Guild’inizi kurun ve Titanları ve Tanrıları alt etmek için birlikte çalışın. Arenada bire bir savaşta müttefiklerinize meydan okuyun. Queen’s Tower’daki seviyeleri geçin ve yeni zorluklar için Lost Court’u keşfedin. Loncaya katılmak, Tara kıtasındaki diğer arkadaşlarla da yüzebilir. Gelin ve sevimli avcılarla bir ejderha avı yolculuğuna çıkın! Boş mod, dövüş sistemi, macera görevleri ve avcı toplama, eğitim ve uyanış gibi harika özelliklerin keyfine varacaksınız. Bir rol yapma oyunu hikayesine sorunsuz bir şekilde katıldıkları için benzersiz kıtaları keşfedin! Şimdi şampiyonları seçin ve geliştirin!

Boşta Avcı: Ejderha Diyarı
Boşta Avcı: Ejderha Diyarı


Boşta Avcı: Ejderha Diyarı
Boşta Avcı: Ejderha Diyarı

Boşta Avcı: Ejderha Diyarı
Boşta Avcı: Ejderha Diyarı

MOD Özellikleri*
Mod Menüsü
>Oyun Hız Değiştirici
>Artırılmış Android Uyumluluğu (Mod, orijinal apk’nın çalışmadığı ortamlarda çalışabilir)

İNDİRMEK:

Boşta Avcı: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk)- MEGA TR

Boşta Avcı: Dragon Realm v1.0.8 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.