Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk)

Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk) Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk) Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk)

Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk)


Boş Evcil Hayvan Barınağı

Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk)

Idle Pet Shelter’a hoş geldiniz – bir evcil hayvan barınağı işletebileceğiniz, kedilere yardım edebileceğiniz ve onlara yeni bir aile bulabileceğiniz bir oyun!

Her yükseltme ile kedinin hayatını daha iyi hale getirerek bir barınağın yöneticisi olun!

Terk edilmiş bir binada küçük bir barınak işletmeye başlayın ve onu bir kedi cennetine dönüştürün! Her öğeyi geliştirin, yeni odalar inşa edin, yeni kedi ikramlarının kilidini açın!

Kedi ihtiyaçlarınızı ve ayrıca kedilere yardım etmek için sizinle birlikte çalışan gönüllü ekibin ihtiyaçlarını yönetin! Odaları özelleştirin, yeni lisansların ve teknolojilerin kilidini açın, iyileştirme stratejinizde size yardımcı olacak görevlere öncelik verin.

BAĞLANTILARINIZI GENİŞLETİN:
Kediler için yeni odalar ve aktivite türleri ekleyin! Yeni oyun alanları veya yoga alanları inşa edin ve kedilerinizin etkileşime girmesi için daha fazla nesne satın alın.
Bir barınakta bitirdikten sonra – bir sonrakine geçin – gönüllülerden bazıları daha fazla kediye yardım etmek için yolculuğunuzda size katılacak.

KEDİ İHTİYAÇLARINI YÖNETİN:
Sahiplendiğin tüm kedilerden sen sorumlu olacaksın! Onları besleyin, onlarla oynayın, onlara uyuyacak bir yer, masadan bırakacak bir bardak, üzerine binecek bir robot temizleyici bulun… Neyse ki, pisliği temizlemek için gönüllüleriniz var!

TAKIMINIZI YÖNETİN:
Gönüllü ekibinizi motive edin ve yaptıkları işte daha iyi olmalarına yardımcı olun! Hikayelerini takip edin ve birlikte çalıştığınız ekip hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yönetim ve boşta oyunlardan hoşlanıyorsanız, şimdi Idle Pet Shelter oynayın! Kedilere yardım edin, barınağınızı geliştirin ve bu şirin ve sıradan avarada gönüllüleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Boş Evcil Hayvan Barınağı
Boş Evcil Hayvan Barınağı


Boş Evcil Hayvan Barınağı
Boş Evcil Hayvan Barınağı

Boş Evcil Hayvan Barınağı
Boş Evcil Hayvan Barınağı

MOD Özellikleri*
1. Menü
2. Sınırsız Mücevher* ( Mücevher yetmese bile araştırma yapılabilir)
3. Sınırsız Altın*
4. Sınırsız Madalya*
*Azaltmak yerine artırmak

İNDİRMEK:

Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk) – MEGA TR

Idle Pet Shelter v1.4.1 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.