Idle Tycoon – Smartphone Inc. v0.382 (Mod Apk)

Idle Tycoon – Smartphone Inc. v0.382 (Mod Apk) Idle Tycoon – Smartphone Inc. v0.382 (Mod Apk) Idle Tycoon – Smartphone Inc. v0.382 (Mod Apk)

Idle Tycoon – Smartphone Inc. v0.382 (Mod Apk)


Idle Tycoon - Akıllı Telefon A.Ş.

Idle Tycoon – Smartphone Inc. Apk Mod v0.382 (Mod Apk)

Smartphone Factory Industry Tycoon, küçük bir girişimci olarak başladığınız boşta bir simülasyon oyunudur. Çok çalışın, strateji icat edin ve yeni montaj hatları satın alarak, sözleşmeleri doldurarak, daha fazla nakit kazanarak, yeni yöneticiler işe alarak cep telefonu fabrikanızı büyütün. Mobil teknoloji imparatorluğunuzu kurun ve dünyanın en zengin boş iş adamı olun.

Akıllı telefonunuzun boşta kalma işini imparatorluğa dönüştürmek için fabrikanızı genişletin, alt kasa, anakart, akıllı telefon işlemcileri, grafik kartları vb. gibi mobil parçalar üreten yeni montaj hatları oluşturun. Düşük bütçeli telefonlarla başlayın, araştırın, ürünlerinizin kalitesini artırın ve ilerleyin. dünyanın en gelişmiş cihazlarını üretir.

İstikrarlı ilerleme ve genişlemeye ulaşmak için akıllı telefon işinizde stratejiyi akıllıca yönetin. Park yerlerini yükseltebilir, yeni çalışanlar ve kalifiye yöneticiler kiralayabilir, yeni sözleşmeler almaya veya daha doğrusu fabrika stoklarını doldurmaya, yeni atıl montaj hattı kurmaya veya mevcut olanları yükseltmeye veya belki daha gelişmiş fabrikalara geçmeye karar verebilirsiniz. Fabrika lojistiğini geliştirmek için daha iyi otonom araçlara ne kadar para yatıracağınız stratejinize ve yönetiminize bağlıdır veya belki de üretimi geliştirmek için daha fazla çalışan işe alırsınız. Her şey kralı ne kadar iyi yönettiğiniz ve akıllı telefonunuzun boşta kalma imparatorluğunun ne kadar etkili olacağı ile ilgili.

Bu boşta simülasyon endüstrisi kralı oyununda bir meydan okuma yapacak mısınız? Akıllı telefon kralı olmanın basit olduğunu mu düşünüyorsun? Lütfen kendinizi yönetici olarak deneyin ve Smartphone Factory Tycoon’un keyfini çıkarın.

Idle Tycoon - Akıllı Telefon A.Ş.
Idle Tycoon - Akıllı Telefon A.Ş.


Idle Tycoon - Akıllı Telefon A.Ş.
Idle Tycoon - Akıllı Telefon A.Ş.

Idle Tycoon - Akıllı Telefon A.Ş.
Idle Tycoon - Akıllı Telefon A.Ş.

Mod özellikleri:
Reklam izlemediğiniz için ödüllendirin, ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok para harcarsınız.

İNDİRMEK:

Idle Tycoon – Smartphone Inc. v0.382 (Mod Apk) – MEGA TR

Idle Tycoon – Smartphone Inc. v0.382 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.