Jackal Retro v1.0.18 (Mod Apk)

Jackal Retro v1.0.18 (Mod Apk) Jackal Retro v1.0.18 (Mod Apk) Jackal Retro v1.0.18 (Mod Apk)

Jackal Retro v1.0.18 (Mod Apk)


çakal retro

Çakal Retro v1.0.18 Hileli Mod Apk

1988’deki efsanevi Jackal Jeep oyununa geri dönersek, Jackal Retro, telefonunuza klasik bir hava katabilecek, tepeden tırnağa çalışan silah tarzı bir video oyunudur.

Çakal Kadrosu, herhangi bir ortamda hayatta kalabilmek için zorlu bir eğitim alayından geçen seçkin bir asker grubudur. Savaş esirlerini kurtarmak ve çıkarmak için silahlı cipi düşman topraklarına sürme görevi verildi.

Oyun, bir nakliye helikopterinin Jeep’i düşman bölgesinin kıyısına bırakmasıyla başlar. Ana hedef, düşmanın ana karargahına nüfuz etmek ve nihai silahını yok etmektir. Yol boyunca, siz – topçu, savaş esirlerinin tutulduğu çok sayıda toplama kampından geçeceksiniz. Tek kişilik kamplarda tutulan mahkumlar, cipin el bombası/füze fırlatıcısını bir seviye yükseltecek. Cipiniz mahkumları alacak ve dolduğunda, onları almak için bir çıkarma helikopterinin beklediği en yakın helikopter pistine gitmelisiniz. Art arda mahkumları çıkarmak için daha fazla puan alabilirsiniz. Bir oyuncu arka arkaya hedef sayıda mahkumu helikoptere başarıyla çıkarırsa, cipin füze fırlatıcısı bir sonraki seviyeye yükseltilecektir. Cip, düşman karargahına ulaşmadan önce görev boyunca antik bir harabe, göl, tepe ve dağ gibi çeşitli farklı alanlardan geçecek.

Jeep, piyadelerin üzerinden geçebilir ancak bir mermiyle vurulursa veya bir düşman aracıyla çarpışırsa yok edilir. Jeep’iniz yok edildiğinde, yenisini almak için izleyebilirsiniz. Görevi tamamladığınızda veya yedek cipiniz bittiğinde oyun sona erer. Oyunda, oyuncunun ne kadar ilerlediğini gösteren bir ekran üzerinde bir harita gösterilir.

Klasik Jackal Jeep – Yoğun shoot’em up anları, güçlü ve zorlu patronlar, seçip birleştirebileceğiniz tonlarca araç ve ekipman, sonsuz görevler, etkinlikler, ödüller ve çok daha fazlası ile şimdi 3D grafiklerde Top Gunner oyunu!

Çakal Jeep – Top Gunner tamamen indirmek için ÜCRETSİZ! Şimdi yükleyin ve Jeep’inizi düşman bölgesine sürün! POW’lar sizi bekliyor! Ayakta kalan son adam, son kahraman, savaş alanının kralı ol! İyi şanslar, iyi sürüşler!

Jeep’inizi Facebook’ta gösterin: https://www.facebook.com/jackal.arcade

çakal retro
çakal retro


çakal retro
çakal retro

çakal retro
çakal retro

Mod özellikleri:
Reklam izlemediğiniz için ödüllendirin, ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok para harcarsınız.

İNDİRMEK:

Çakal Retro v1.0.18 (Mod Apk) – MEGA TR

Çakal Retro v1.0.18 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.