Jewel Manor – Home Design v1.8.6 (Mod Apk Money)

Jewel Manor – Home Design v1.8.6 (Mod Apk Money) Jewel Manor – Home Design v1.8.6 (Mod Apk Money) Jewel Manor – Home Design v1.8.6 (Mod Apk Money)

Jewel Manor – Home Design v1.8.6 (Mod Apk Money)


Jewel Manor - Ev Tasarımı

Jewel Manor – Home Design v1.8.6 (Mod Apk Money) Yeni bir maç 3 ücretsiz çevrimdışı oyun olan Jewel Manor’a hoş geldiniz! Yol boyunca bulmacaları çözerek muhteşem bir kale tasarlayın!

Patlayıcı kombinasyonlar oluşturmak ve seviyeleri geçmek için 3 veya daha fazla mücevheri eşleştirin! Evdeki odaları yenileyin ve dekore edin, odaları tamamladığınız için ödüller kazanın ve büyülü maceranıza devam edin! Kale yenilenmesini bekleyemez! Şimdi başla!

ÖZELLİKLERİ

Ev Tasarımı Oyunu
Mücevherleri eşleştirip ezerek evinizi dekore edin ve iç mekan tasarımını değiştirin! Güzel eski kaleyi eski ihtişamına kavuşturun!

Renkli Maç 3 Yapbozlar
Müthiş güçlendiriciler ve muhteşem mücevherlerle eşleşen bulmacaları çözün! Tonlarca heyecan verici 3’lü eşleştirme bulmacası size sonsuz eğlence getiriyor!

Gizli Alanların Kilidini Açın
Kalede farklı ev tasarımları ile daha fazla alanı keşfedin ve süsleyin! Oturma odası, yatak odası, çalışma odası ve onlarca gizli alan sizi bekliyor!

Enfes Grafikler
Bir sürü güzel mobilya ve dekorasyonla evinize yeni bir görünüm kazandırın!

Büyük Ödüller Toplayın
Madeni paralar, güçlendiriciler vb. dahil olmak üzere tatlı ücretsiz ödüller kazanmak için her odanın tasarımını tamamlayın!

Wifi yok? Sorun değil
İnternet olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabileceğiniz çevrimdışı bir ev tasarımı oyunu!

Jewel Manor, ev dekorasyonu, yenileme, ev tasarımı ve klasik mücevher eşleştirme bulmacalarını birleştiren ücretsiz bir çevrimdışı oyundur. Sorusu olan? Jewel@bigcool.com adresinden bize ulaşın. Görüşlerinize değer veriyoruz!

Bu devasa eski kaleyi yenilemeye ve dekore etmeye hazır mısınız? Evinizi şimdi tam bir makyaj yapın!
Jewel Manor - Ev Tasarımı
Jewel Manor - Ev Tasarımı


Jewel Manor - Ev Tasarımı
Jewel Manor - Ev Tasarımı

Jewel Manor - Ev Tasarımı
Jewel Manor - Ev Tasarımı

İNDİRMEK:

Jewel Manor – Home Design v1.8.6 (Mod Apk Money) – MEGA TR

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.