John Hero v1.7.2 (Mod Apk)

John Hero v1.7.2 (Mod Apk)


John Kahraman

John Hero v1.7.2 (Mod Apk)

PİSTOL VE KATANA İLE FİTİL SÜPER KAHRAMAN
Kurgusal bir karakter olan John, insanüstü yenilenme ve fiziksel yiğitlik yeteneğine sahip bir paralı asker olarak oynuyorsunuz. Suçlu gangsterlerle ve onların patronlarıyla savaşıyorsunuz. Gerçek zamanlı savaşın tadını çıkarın, gerçek bir neo gibi hem yerde hem de havada savaşın.

YENİ BECERİLER ÜRETİN
Dövüş deneyimi kazanarak ve daha da ölümcül hale gelerek yeni süper kahraman yeteneklerinin kilidini açın. Destansı bir gişe rekorları kıran dövüş eylemi!

SUÇ ÇETELERİNE KARŞI SÜPER MÜCADELE OLUN
Bu fitil süper kahraman oyunu bir suç şehrinde geçiyor. Suç patronları sizin rakipleriniz ve onları yenerek şehri kurtarmanız gerekiyor. Polis ve ordu güçleri yozlaşmış durumda. Büyük şehir sadece bir matristir. En iyi dövüş oyununda patronları yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın! Sinematik dövüş aksiyonu ve akıcı neo dövüşü.

EPİK JOHN SOKAK MÜCADELE OYUNU
Wick sokak dövüşü oyunu, en iyi süper kahraman dövüş oyunlarından biri gibi, dövüş türünde yaratılmıştır. Gölge neo olarak tabanca ve katana ile yakın dövüş saldırıları ve destansı süper yetenekler gerçekleştirin.

BİR MATRİSTE ULTIMATE WICK SOKAK KAVGALARI
Mutlak bir süper kahraman olmak için neo avantajların, epik pasif ve aktif süper yeteneklerin kilidini açmak için para toplayın, John!

JOHN’IN YENİ KOMBOSLARI VE YETENEKLERİ
Matrisin destansı süper yeteneklerini kullanarak tabanca, katana, pasif fitil becerileri ve neo yetenekleri kullanın: şok edici atışlar, güçlü vuruşlar ve ölümler.

John Kahraman
John Kahraman


John Kahraman
John Kahraman

John Kahraman

MOD Özellikleri*
1. PARA AZALMAZ
2. DUMB DÜŞMAN

İNDİRMEK:

John Hero v1.7.2 (Mod Apk) – MEGA TR

John Hero v1.7.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.