Karate king Fighting: Super Kung Fu Fight v2.2.9 (Mod Apk)


Karate kralı Dövüş 2020: Süper Kung Fu Dövüşü

Karate king Fighting 2021: Super Kung Fu Fight v2.2.9 (Mod Apk) Dünyanın profesyonel efsanelerine karşı şimdiye kadarki en zorlu gerçek tekme dövüş oyununu oynayın. karate dövüşü ve süper kung fu gölge karate dövüş oyunu 3d, karate profesyonelleri için hazır. Bu tekme dövüş maçı 2020’de dev bir şampiyonu kontrol edecek kadar profesyonel misin Kontrol, yumruk, tekme, süper yumruk, süper tekme, flip tekme ve tüm zorlu dövüşçülerle akıllıca savaş ve bu gerçek kung fu dövüş oyunları savaşında onları kötü bir şekilde yen. Güçlü rakiplere karşı savaşın, onları kazanın ve ilerlemenizin yeni sıralarının kilidini açmak için puan kazanın. Kazanan her maç için puan alan yeni vuruşlar ve efsane dövüş stilleriyle gücünüzü, hızınızı ve isabetliliğinizi yükseltin. Gelişmiş animasyon ve çarpıcı 3d grafikler, gerçek ejderha karate deneyimini elinize getirirken, sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri jab, kanca ve aparkatı doğal ve eğlenceli hissettirir. Nihai ejderha karate kung fu dövüş şampiyonu, heyecan verici bir arcade dövüşü son aksiyon oyunudur, ejderha karate dövüşünün ve süper kung fu gölge karate dövüşünün, dövüş animasyonlarının, özel 3d efektlerin, heyecan verici seslerin ve gerçek dövüşün tadını çıkarmak için maceralar arcade oyunudur. stiller.

Kung fu’da kendinizi düşman saldırısından korumak için birçok blokaj becerisi vardır. Dragon karate dövüşü ve süper kung fu gölge karate dövüşü, kan pompalayan gölge karate son dövüş zorluklarıyla gerçek ninja dövüşü ve saldırı oyun deneyimi sunar. Sizinle savaşan düşman efsanelerinizin her hareketine hızlı tepki. Zamanında karar verin, uygun zamanda yumruk ve tekmelerle düşmana saldırın ve nihai eylemlerinizde doğruluk ve hız kullanarak düşman saldırısını engelleyin. Gerçek kendini savunma ve saldıran savaş oyunu anlamında. Dragon karate rakipleri sert yumruk ve tekme şovuna hazır. Dragon karate severler, nihai dövüş 3d oyun deneyiminin tadını çıkaracaklar. Kupalar, ejderha karate şampiyonlarının kazananları içindir. Rakipleriniz tekvando, muay Thai, kung fu, boks ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli dövüş stilleri kullanıyor, kung fu gölge karate kaplan pençe stilinin gücüyle tüm rakiplerinizin üstesinden gelmek için üst düzey dövüş becerilerinizi gösteriyor. Peki ne bekliyorsun? Tutku ve kanı aynı anda sürdürelim.

Ejderha karate dövüşü ve süper kung fu gölge karate dövüş oyununun tadını çıkarın ve yumruklarınız ve tekmelerinizle silahsız, el ele dövüşmeyi öğrenin, düşman tekmelerini ve yumruklarını engellemek için kendinizi inanılmaz bir beceriyle nasıl kullanacağınızı da dövüş sanatlarının önemli bir parçasıdır. . Bu aşırı aksiyon dolu oyunda ninja süper savaşçılarına karşı bir savaş gibi dünyanın en büyük gölge karate tekme dövüşçüsü olalım. Süper savaşçılara karşı güçlü usta ninja olarak yeteneklerinizi kanıtlayın. 2020 en iyi kung fu ve karate dövüş oyunu, efsane dövüşçülere karşı ücretsiz maceralara sahip bir kombo ve aşırı aksiyon dövüş oyunudur. Bu oyunda, nihai ölü veya canlı kurallar hissi ile gerçek en iyi dövüşlere dönüşen, dünyaya karşı cesur süper savaşçılara karşı savaşan bir gölge karate savaşçısısınız. Hızlı refleksler ve özel hareketler kullanın, şiddetli yumruklar ve kombolar yapın, tüm meydan okuyucuları yenin ve şimdi ejderha karatesinin kralı olun. Ejderha karate dövüşü ve süper kung fu gölge karate dövüş oyununda, meydan okuyanlara karşı her galibiyet için puan kazanın, güçlü meydan okuyuculara karşı savaşın ve en üst düzey sıralamayı elde etmek için gölge karate efsanevi dövüş becerilerinizi yükseltin.

Dragon Karate Dövüşü: Süper Kung Fu Gölge karate Dövüş Oyunu Özellikleri:

• Kung fu kral dövüşlerinde süper ejderhan Karate efsanenle oyna
• Büyük ödüller içeren Karate Kung Fu ve ejderha Karate kralı mücadelesi
• Bir sonraki turnuvanın kilidini açmak için kung fu savaşçılarını alt edin ve ödül puanları alın
• Meydan okuyan kişinin enerjisini hızla düşürmek için süper ninja gücünü kullanın
• Tehlikeli dövüşçülere karşı savaşın ve Dragon karate şampiyonu olun
• Dövüş tutkunuzu artırmak için güzel ortam
• Sezgisel ve pürüzsüz dokunuşlu ekran kontrolleri
• Fon müziği ve ses efektleri, gölge Karate halkasında enerjinizi yükseltecek.
Karate kralı Dövüş 2020: Süper Kung Fu Dövüşü
Karate kralı Dövüş 2020: Süper Kung Fu Dövüşü


Karate kralı Dövüş 2020: Süper Kung Fu Dövüşü
Karate kralı Dövüş 2020: Süper Kung Fu Dövüşü

Karate kralı Dövüş 2020: Süper Kung Fu Dövüşü
Karate kralı Dövüş 2020: Süper Kung Fu Dövüşü

MOD:
Sınırsız altın para

İNDİRMEK:

Karate kral Dövüşü: Süper Kung Fu Dövüşü v2.2.9 (Mod Apk) – ZIPYSHARE

Karate kral Dövüşü: Süper Kung Fu Dövüşü v2.2.9 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.